Sevgili arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var?

Sizce geri döner mi?

• evet

OY: 11 34,4%
  • hayır

OY: 21 65,6%

• Ankete Katılan
    32
Bunca zaman niyeti ciddi ise elbette belli etmeliydi 3 sene önce yüzük almayla olmaz ki, ama ben kesinlik bir kadının bu imada bulunmasını doğru bulmuyorum, ne zaman evlenicez ne zaman ailenle tanışıcam gibi lari kadın etmemeli, erkek hep bir tık daha hevesli daha şevkli olmalı, kadın ağır duracak bu konuda eski kafalıyım

Yok olması gereken sizin dediğiniz gibi zaten ama bu ilişkide biz rolleri değiştirmiştik. Ben çırpınan çabalayan taraf olduğum için.. Olmayınca olmuyormuş zaten.

Yok olması gereken sizin dediğiniz gibi zaten ama bu ilişkide biz rolleri değiştirmiştik. Ben çırpınan çabalayan taraf olduğum için.. Olmayınca olmuyormuş zaten.

Hayırlısı olsun ama bak sakın geri gelirse yıllarım var emeğim var diye düşünüp geri dönme, kaypak bir adam belli

İşin rengi epey değişmiş.

Şımarık düpedüz bu adam. Bu sana gelir gene kürkçü dükkanı sanıyor seni. Ancak bu saatten sonra bu Adamı kabul edeceğine kafana sık daha pratik ...

İşin rengi epey değişmiş.

Şımarık düpedüz bu adam. Bu sana gelir gene kürkçü dükkanı sanıyor seni. Ancak bu saatten sonra bu Adamı kabul edeceğine kafana sık daha pratik ...

Yok tatlım kaç gündür zaten ruh halim berbat birde ondan önce 2 haftanın gerginliği vardı. Sadece tek istediğim onun gelmesi ve insanın duyguları ile oynamak nasılmış onu yaşamasını istiyorum başka hiçbirşey istemiyorum. Kendime yoluma bakacağım.

X