Sevgili arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var?

Sizce geri döner mi?

• evet

OY: 11 34,4%
  • hayır

OY: 21 65,6%

• Ankete Katılan
    32
ALLAH aşkına neyin arasını veriyor
Ben burada bu sevgililer arasında buna anlam veremiyorum,bunun çıkış yolu ya bu iş olmuyor yürütemiyoruz haydi eyvallah diyor aslında.Ayrılmanın aklınca daha kibar hali.Sizi geçirdiğiniz yılları bir kalemde siliyor....
Bu adam 7 yıllık bir zamandan sonra hala ara vermek istiyorsa demek ki sizi yeterince sevmemiş üzgünüm
ARAnızdaki muhabbet aşk ,sevgi yıpranmış
Bence oluruna bırakın israrcı olmayın

Aramızdaki aşk sevgi yıpranıyor evet fakat bu adamı ben bıraktığımda bu sefer kendisi geliyor barışmak için. Bende bu yüzden ayrılmayalım demiştim. Ama haklısınız erkeklere ne kadar ısrarcı olunursa o kadar kötü gri tepiyor kendilerini yüksek görüyorlar. Bırakınca kıymetleniyorum. Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Onun seni Sevdiğinden emin misin?

Eminsen istediği süreyi ver, toplasın kafasını.. Değilsen eğer ben olsam arar ve bitsin derdim

cok zor biliyorum ama imkansiz degil.... bir tane mesaj bile atmayin. " neden beni aramiyor ne oldu aceba " dedirtin. ayrica cok klişe ama gercekten kacan kovalanir.
Evet bunu ben denicem çünkü barışmak isterken böyle yapmam onuda dediğiniz gibi tereddüt ettirecektir. Hep aynısı oluyor aslında ne Zaman ben bıraksam o geliyor.

Onun seni Sevdiğinden emin misin?

Eminsen istediği süreyi ver, toplasın kafasını.. Değilsen eğer ben olsam arar ve bitsin derdim

Öncelikle böyle yaklaşarak ve böyle bir fikir verdiğiniz için teşekkür ederim. Ben beni sevdiğinden eminim. Bu süreyi ona kendimce vericem. Fakat bu süre zarfında Nasıl bir süreç izlemem gerektiği hakkında bir fikrim yok.

Evet bunu ben denicem çünkü barışmak isterken böyle yapmam onuda dediğiniz gibi tereddüt ettirecektir. Hep aynısı oluyor aslında ne Zaman ben bıraksam o geliyor.
iste evet aynen oyle olur zaten... lutfen dayanamayip tek bir kelime bile etmeyin. birakin o dusunsun neden aramiyor diye... ne mesaj ne bir arama... emin olun o bisey der. ama 1 ay bile gecse mesaj atmayin. o atinca da hemen donmeyin. birakin beklesin. cevap vermeyin. neden cevap vermiyosun dediginde de " simdi de ben dusunmek istiyorum biraz " diyin..

iste evet aynen oyle olur zaten... lutfen dayanamayip tek bir kelime bile etmeyin. birakin o dusunsun neden aramiyor diye... ne mesaj ne bir arama... emin olun o bisey der. ama 1 ay bile gecse mesaj atmayin. o atinca da hemen donmeyin. birakin beklesin. cevap vermeyin. neden cevap vermiyosun dediginde de " simdi de ben dusunmek istiyorum biraz " diyin..

Çok teşekkür ederim içime çok büyük su serptiniz. Ben biraz duygularım ile hareket ettiğimden dolayı çoğu Zaman yanılıyor ve hataya düşüyorum. Yol gösterici cümlelerinizi dikkate alacağım ve inşallah olumlu sonuçlandığında yazacağım.

Kaç sene olduğu ne yaşadığınız önemli değil.
Bitsin diyorsa bırak bitsin. Sonuçta ikiniz yaşadınız ne yaşadıysanız.
Bu aşk sevgi konularında ısrarcı olmak her zaman kaybettirir.
Çünkü seni özgüvensiz gösterir, kulu köpeği olmuşsun onsuz bir hayat düşünemiyormuşsun havası eser. Partnerin bunun keyfini sürerken sen acı çekmekle uğraşırsın.
Yerinde olsam ilişki bitmiş gibi hayatıma bakardım. Döndüğünde onu bir güzel bu sefer ben süründürürdüm :KK70:
Dönmezse zaten bitmesi hayırlıymış der yeni aşklara yelken açardım.
Yihuu gelsin yağuşuklu bebeler :KK70:

Öncelikle böyle yaklaşarak ve böyle bir fikir verdiğiniz için teşekkür ederim. Ben beni sevdiğinden eminim. Bu süreyi ona kendimce vericem. Fakat bu süre zarfında Nasıl bir süreç izlemem gerektiği hakkında bir fikrim yok.
Hiç ses etme.. Bu süreçte iş/ okul görüşmeniz gerekiyor mu bilmiyorum ama böyle bir durum yoksa görüşme.

Ancak sosyal hayatın eskisi gibi devam etsin yani kahven, sineman, sporun neyin varsa devam et. Gözüne sokar gibi değil eski süreçteki gibi.. Sakın sana acıması gerektiğini düşünmesin. Öyle bir intiba verme ya da aşırı uç hareketlerin de olmasın; işte kıskandırma çabası gibi..

Geri dönerse devam edelim diye esaslı bir vuruş yap ; Bi daha bu tarz çocukluklar yapamasın.

Bu arada sonuçtan da haberdar et bizi

Ara vermek bitirdiğin zaman nasıl olucak diye deneme yapmaktır.Bir kez ara veren kişi ikincide zaten bitirecek gücü kendinde görür.:KK14:

Adamin totosu kalkmis.
Onu indir ve bu iliskide olmazsa sonrakinde ise yarar bu yontem.
Hic ilgilenme.

Hiç ses etme.. Bu süreçte iş/ okul görüşmeniz gerekiyor mu bilmiyorum ama böyle bir durum yoksa görüşme.

Ancak sosyal hayatın eskisi gibi devam etsin yani kahven, sineman, sporun neyin varsa devam et. Gözüne sokar gibi değil eski süreçteki gibi.. Sakın sana acıması gerektiğini düşünmesin. Öyle bir intiba verme ya da aşırı uç hareketlerin de olmasın; işte kıskandırma çabası gibi..

Geri dönerse devam edelim diye esaslı bir vuruş yap ; Bi daha bu tarz çocukluklar yapamasın.

Bu arada sonuçtan da haberdar et bizi
Fikir verdiğiniz için çok teşekkür ederim umarım bu sergilediğim tutuma tepkisiz kalmaz. Olan herhangi gelişmeden kesinlikle haberdar edeceğim olur ise bir gelişme. :110:

İstediğin ilgiyi görmek için bunaltmışsın sanırım erkekler bunaltılmayı pek sevmez bence bi süre sende mesafeli ol derim bırak onun içinden gelsin yapsın sürekli sen nereye kadar çırpınıcaksınki zaten çırpınıncada bunalır bu duruma çok gelirsiniz bi taraf çok sevince karşılık bekler bu ilişkide anladığım kadarıyla çok seven taraf sensin canım çok üstüne düşme derim

İstediğin ilgiyi görmek için bunaltmışsın sanırım erkekler bunaltılmayı pek sevmez bence bi süre sende mesafeli ol derim bırak onun içinden gelsin yapsın sürekli sen nereye kadar çırpınıcaksınki zaten çırpınıncada bunalır bu duruma çok gelirsiniz bi taraf çok sevince karşılık bekler bu ilişkide anladığım kadarıyla çok seven taraf sensin canım çok üstüne düşme derim

Kesinlikle yaşanılan durumu özetleyen cümle bu. Ben sevdiğimden ve gerginliklerimizi önemsediğimden zamana bırakmak yerine çözmek istiyorum erkekler buna nazaran bu durumu başında dırdır eden bir kadın olarak değerlendirdiği için böyle bir sonuç oluyor. Çok teşekkür ederim vakit ayırıp fikrinizi paylaştığınız için.

adamın üstünde 7 senenin bıkkınlığı var, zamanınız dolmuş bu yüzden uzatmanın da kendini kandırmanında anlamı yok.
artık sevmiyor.

Kesinlikle yaşanılan durumu özetleyen cümle bu. Ben sevdiğimden ve gerginliklerimizi önemsediğimden zamana bırakmak yerine çözmek istiyorum erkekler buna nazaran bu durumu başında dırdır eden bir kadın olarak değerlendirdiği için böyle bir sonuç oluyor. Çok teşekkür ederim vakit ayırıp fikrinizi paylaştığınız için.
Rica ederim ne demek bende benzer bi durum yaşıyorum şu sıralar seni çok iyi anlıyabiliyorum o yüzden biz sadece ilgi görmek sevildiğimizi hissetmek istiyoruz yoğun yaşıyoruz ama onlar odun işte :) sevdiğimizi belli ediyoruz ya onun rahatlığı oluyo onlarda o ne kadar değerliyse sende o kadar değerlisin aslında herkes değerli bencil olmaya gerek yok ama sen sakın kendini değersizleştirme ve ona mecbur olduğunu hissettirme canım sen o olmasada yaşarsın belki bida onu sevdiğin kadar sevmezsin ama oda bida böyle sevildiği kadar sevilmez bu ilişki kısa bi ilişki değil eğer biterse ikinizinde kaybı büyük inşallah düzelirsiniz ve hep mutlu olursunuz

Rica ederim ne demek bende benzer bi durum yaşıyorum şu sıralar seni çok iyi anlıyabiliyorum o yüzden biz sadece ilgi görmek sevildiğimizi hissetmek istiyoruz yoğun yaşıyoruz ama onlar odun işte :) sevdiğimizi belli ediyoruz ya onun rahatlığı oluyo onlarda o ne kadar değerliyse sende o kadar değerlisin aslında herkes değerli bencil olmaya gerek yok ama sen sakın kendini değersizleştirme ve ona mecbur olduğunu hissettirme canım sen o olmasada yaşarsın belki bida onu sevdiğin kadar sevmezsin ama oda bida böyle sevildiği kadar sevilmez bu ilişki kısa bi ilişki değil eğer biterse ikinizinde kaybı büyük inşallah düzelirsiniz ve hep mutlu olursunuz

Bitmez gözüyle bakıp umut etmekten başka yapabileceğim birşey yok. Sanırım susmak çok önemli ilişkide erkekten ziyade bizler susmalıyız. Susmalıyız ki o ağzımızdan hep sevgi cümleleri çıkmasın :) Sizede çok sabır diliyorum inşallah herşey istediğimiz gidişatta gider. Herşeyden önemlisi bizim için hayırlı iseler olsun değilse olmasın. Herşeyin düzelmesi dileğiyle.. Samimiyetiniz için minnettarım.

neredeyse tıpkısı başıma geldi. ben de çok korkmuştum ama sadece kafasını dinlemesi gerek bence. onlar erkek bizim gibi degil dırdıra gelemiyorlar. dönücektir 7 yıl diyorsun sevmeyen bi insan için uzun bi süre. yada bu kadar cabuk vazgecicek bi insan için. bence yazma dediğim gibi kafa dinlesin bikaç gün yada bikaç saat:KK45::KK45:

neredeyse tıpkısı başıma geldi. ben de çok korkmuştum ama sadece kafasını dinlemesi gerek bence. onlar erkek bizim gibi degil dırdıra gelemiyorlar. dönücektir 7 yıl diyorsun sevmeyen bi insan için uzun bi süre. yada bu kadar cabuk vazgecicek bi insan için. bence yazma dediğim gibi kafa dinlesin bikaç gün yada bikaç saat:KK45::KK45:
Ah çok teşekkür ederim inşallah inşallah dediğiniz gibi olur.

Bahanelersadce gitmek isteyenler icindir...
Niye seviyorum diye ikna etmeye çalışıyorsunuz yanimda olup ilgilenmeyen yerine ayrilir acisini cekerim daha iyi bosverin evlililk degil nihayetinde kimsede vazgecilmez degil surekli benimle ilgilenmiyorsunuz kavgasi ciktiysa konu zaten kapaniyot erkekler severse gelir istemeseniz bile ilgilenir gerekirse kapinizda yatar ama gelir unutmayin bosverin yolunuza bakin seven gelsin siz elinizden geleni yapmissiniz gelmeyenede kapi acik gurura baglayin uzuntu kalmaz

X