Seven bi erkek boyle soyler mi?

nacvws

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
129
-58
24
1 senelik ilişkimiz var. Bi kaç aydır aramiz çok bozuk. Ben de bu durumu bitirmek için arıyorum sürekli ama o ben kadar arayıp ilgilenmiyo. Neyse en son konuştuğumuzda dedimki bak gittiğim kurstan falan bile görüşmek isteyenler var ama ben sana olan sevgimden kimseyi kabuk etmiyorum dedim. Neden ilgisizlik gibisinden söyledim bana deidif umrumda değil git görüş beni ilgilendirmiyor dedi. Yani ben de küfür ettim nasıl böyle dersin ben senin sevgilin değilde takıldığın biri miydin dedim. Bana dediği sen görüşüyorum diyorsun zaten diyo ben cocuk abla mesaj attı ama ben konuşmuyorum dedim. Bahanesi bu. Sizce seven bi erkek bubkadar kolay böyle Bi şey der mi? Bi de ben hep onunla olmak istediğim için evlilik konsunu açtığımda bana hep dediği benim maddiyata yok falan filen hazır değilim halbuki jandarma yani kaç bin TL para aliyo zamanla olur da diyebilirdi bana dediği ben senin zamanını çalmak istemiyorum genç kizssin başkasıyla olsun istersen evlilik git evlen diyo düzgünce ben zamanını çalmak istemem diyo. İnsan sevdiğinin başkasıyla evlenmesine nasıl musade eder ya bi şekilde oldurmaya çalışırdı değil mi zaten 3 sene sonra falan düşünürüz diyordum hemen demiyorum ki ben

Kibarca git demiş işte, neyin zorlaması bu

Sevmiyor seni, evlenmeyecek seninle

Ayni konuyu daha kac baski yapacaksin? Gerizekali degiliz tek bir konu acinca da anlayabiliyoruz. Askindan geberiyor oldu mu?
Geberiyorum kardeşim ister geberirim ister gebermem Allah Allah rahstsizsan yorum yapmak zorunda değilsin. Git burdan

Her soru ayni mi ne saçmalıyorsun
Evet?
Başlık bile aynı

X