Sevdiğiniz insanın size ısınması için Ya Cami Vedud esmasını tecrübe edip sonuç alan var mı ?

Dalga geciyor karsınizdaki farkında mısınız ?
Neden dalga geçsin öyle bir çocuk değil çok dindar diyorum çocuk yoğun çalıştığı halde namazını terk etmez her gün kuranı Kerim okur nafile oruçlar tutar bu sıcakta niye dalga geçsin Allah korkusu olan biri dalga geçer mi

Eklentiler

• DCC5068B-BB58-41F3-AAB7-3A0CBAD4690E.jpeg
    67,2 KB · Görüntüleme: 134
Dısardan öyle görünüyor olamaz mı ? Cok dindar benimle dalga gecmez lafı cok safca bu kisiye baglandıgınızı gosteriyor... çok karakterli biri senle olmaz diyecek cesarete sahip olur böyle açık kapı bırakıp umut kırıntıları saçmaz.. gülmesi dua et tabi belki gönlüm sana kayar demesi bende böyle bir hissiyat uyandırdı.. umarım zamanla kurtulursunuz bu takıntınızdan

Ben zaten normalde insanlara çabuk inanıp güvenen herkesin iyi niyetli olduğunu sanan saf biriyim yani öyle söylerler ama gerçekten bu çocuğa ben çok güveniyorum zaten bana olmaz dedi hissizim istemiyorum dedi bende dedim ki beni hiç canlı görmedin yakından görmedin bi oturup konuşsak belki de hislerin oluşur dedim oda kabul etti görüşmeyi ama şuan görev de izne gelince Allah’ın izniyle görüşücez o mesaj da Allah kabul etsin diye dua etmeme demedi yatsı namazını kılcam şimdi demiştim oda Allah kabul etsin dedi bende senin için dua ediyorum sende benim için Elif beni unutsun diye mi ediyosun deyince bu ona komik gelmiş olabilir o bana et dua et belki severim demedi ki bunu dalga konusu bile yapmadı sadece ben dedim ki ben dua ediyorum senin kalbin de Allah’ın mülkü benim kalbim de Allah’ın mülkü dilerse ısındırır buna iman ediyor musun dedim oda elbette iman ediyorum hayırlısı ise Allah zaten verir dedi dalga geçecek bir olay olmadı inanın takıntı değil sadece sevmek

İlgini ona söylemişsin, görüşme talep etmişsin falan tamam, ama senin için dua ediyorum sev diye falan demen, komik olmuş biraz kusura bakma, bana böyle diyene '' Hayırlısı be gülüm. '' derdim.

Kaderde varsa olur tabi dua edin etmeyin demem.. Eşim 10 yıl önce öğrenciyken aynı apartmanda oturduğum ama merhaba, günaydın gibi normal komşu selamı verdiğim, ismini bile bilmediğim bir adam.. 10 sene sonra beni tesadüfen ortak arkadaşlardan görüp ekliyor. Şimdi evliyiz. Bilmem anlatabildim mi?

Ne mükemmel yazmışsınız bana da hep olurda olur, dua ederek zorluyorsun zorlama olsaydı olurdu diyorlar. E daha şartlar oturmadı hayatımızda nasıl olacak? Degil mi ?
olup olmayacağın tabiki yine Allah bilir duana elbet cevap verir ama senin istediğin şekildemi bilinmez.Herşey gönlünce olsun.

cnm bak sana abla tavsiyesi vereyim saf iyi niyetli bir kızsın belli içten söylüyorum bu tarz gönül ilşkilerinde 1.) elbet duanı et tabiki iste ama eğer gerçekten çok istediğin birşey olursa onu buralara döküp çok dillendirme duan sır olmalı Rab ile senin aranda olmalı bu arada elbet hErkes yorum yapıp tecrübesine göre sana bir şeyler söyleyecek ki çoğu haksız sayılmazlar.2.) sadece dua etmekte yetmez bazen sen karşındaki kişinin üstüne düşüp senin için dua ediyorum beni sev diye vs böyle şeyler seni onun gözünde yüceltmez aşağı çeker her ne kadar iyi bir şey yaptığını göstersen de olmaz yani..Sen misin erkek o mu?Ha ben seviyorum diyorsun oky ama o bunu bilmemeli sen aşkından ölüp bitsende ona bunu tamamen göstermemelisin ki anladığım kadarıyla karşındakiyle reelde birbirinizi görmemişsiniz .adam değil 5 vakit namaz hacca gidip gelse erkek her zaman avcı ruhuyla yaşar senin hazır bulunman ona birşey ifade etmez.3.) hiçkimse vazgeçilmez değildir .

Aslında inanın ki sonradan bende pişman oldum buraya yazdığım için Çünkü daha önce duymuştum duanı dillendirme diye ona bunu söylediğim içinde pişman oldum sonradan ama bipolar ve anksiyete hastasıyım o an onun verdiği olumsuz tepki karşısında sinir krizi geçirdim oda beni sakinleştirdi bi an senin için dua ediyorum diye söylemiş oldum işte Buraya açılan konu siliniyor mu

Bir de rahatsızmışsın yazık bu takıntıdan kurtul bence.Önceliği kendine ver onu takıntı yapmak senin psikolojini çok kötü yönde etkiler.benden bu kadar hoşçkl

Dualara inanırım, öyle düşünmeyin buraya yazdığınıza pişman olacak birşey yok. Doğruları söylüyor herkes kendince pekte haksız sayılmazlar. Ben duandan ziyade , karşındaki şahısla konusmalarına takıldım. Evli biri olarak tecrübelerime de dayanarak şunu söyleyebilirim; erkeklerin egolarını bu kadar tavan yapmayın. DuAnı içinden et ama peşinden koşma. Ters teper ve ilerde bir ilişki başlasa bile ayrılık tehditleri eder. Erkeğin bu doğasında var. Güvenip güvenmemeyle alakası yok. Zayıf yönünü erkeğe belli etmeyeceksin ağır olacaksın baska çaresi yok. Kaçan kovalanır…

1- acilan konular silinmiyor
2- kim olursa olsun kacan kovalanir
3- bu kadar takintiliysaniz bir psikiyatra ihtiyaciniz var

1- acilan konular silinmiyor
2- kim olursa olsun kacan kovalanir
3- bu kadar takintiliysaniz bir psikiyatra ihtiyaciniz var
Kesinlikle arkadaşa katılıyorum önce tedavi önemli... Çünkü ben anama babama bu kadar önem versem onlar bile bana bir başka davranıyor....

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum önce tedavi önemli... Çünkü ben anama babama bu kadar önem versem onlar bile bana bir başka davranıyor....
Ay acik acik adama senin icin dua ediyorum demis, sen sakin benden uzaklasmak icin etme demis Bir de hissizim diyen adama evlilikten beklentisini sorcakmis Adam resmen komsu kizi ayip olmasin diye gelecek bulusmayA, evlilikten beklentiyi sorunca kayis kopartacak bence

Keşke direk seviyorum deseymis ya

Sonuç alan yoksa okumuycan mi? Allah in isimlerine itibar etmeyip haşa kullara mi soruyorsunuz

Allah akıl fikir versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…