Sevdiğiniz insanın size ısınması için Ya Cami Vedud esmasını tecrübe edip sonuç alan var mı ?

Ben de tefriciye okumuştum ve söyle dua etmiştim allahım bu kisi kaderimde varsa hayırlıysa eger bir işaret gönder ben göremiyorum anlamıyorum seçecek algılayacak halde degilim yardım et (aslında bu da yanlıs) duamı tamamladığım gun bir apartmanda tabela gördum onun adıyla bir muhasebeci ismi cok sasırmıstım ve sevındım, mutluluktan ağladım, ama sonrasında adamın evli olduğunu öğrendim. benden kucuk metresi varmıs falan. Öyle yani hayırlı olmadı
Ben de birinden dinlemistim. Sizin gibi düşünüp dualar edip istihareye yatmış. Ruyasinda yeşil elmalar görmüş bir sürü. Hayırlıdır demiş evlenmiş. Her türlü eziyeti yaşatmış kocasi. Ben isaretlere hatta bazen ruyalara inanan birisi olarak bunlara inanmıyorum. Bir tabelada onun adını görmek bir isaret degil bence.

İyi ama ben bu çocuğu gerçekten seviyorum sırf iyi Ya dindar diye değil bunlarda çok güçlü bir etken ama onu sevdiğim için dua ediyorum ayrıca sevdiği biri yok ben ona sordum zaten senin bana ısınman için dua ediyorum sakıncası var mı diye hayır etme demedi
Çok üzgünüm ama sağlıklı olmadığınızı düşünüyorum. Duayla kendinizi sevdirmeye çalışmak yerine bir terapiste gitseniz daha iyi olur sizin için.

Ben de birinden dinlemistim. Sizin gibi düşünüp dualar edip istihareye yatmış. Ruyasinda yeşil elmalar görmüş bir sürü. Hayırlıdır demiş evlenmiş. Her türlü eziyeti yaşatmış kocasi. Ben isaretlere hatta bazen ruyalara inanan birisi olarak bunlara inanmıyorum. Bir tabelada onun adını görmek bir isaret degil bence.
Tabelada isim görmek benim içinde işaret değil Allahım karşıma bir işaret çıkar deyip sonra aaa tabela da gördüm kesin hayırlı diye bir çıkarımda bulunmam zaten ismi çok kullanılan tabela da görebileceğim bir isim de değil ama istihare Peygamber efendimizin sünneti ve tavsiyesi sahih bir hadisle rivayet edilmiş ama ben artık körü körüne Allahım lütfen nasip et diye dua etmiyorum Allahım hayırlı bir kulunsa ve iyi bir insansa nasip et hayırlı bir kulun değilse ve kötü bir insansa benim kalbimi ondan soğut ve üzülmeme izin verme diyorum hastalık konusuna gelince evet hastayım inkar ettiğim bir durum değil bipolar ve anksiyetem var böyle kötü olaylar yaşadığımda hava 40 derece bile olsa ben aşırı derece de üşüyorum kriz geçiriyorum ağır depresyona giriyorum tedavi olcam İnşaAllah

Ha
Sonuç alan yoksa okumuycan mi? Allah in isimlerine itibar etmeyip haşa kullara mi soruyorsunuz
Haşa ve kella olur mu öyle şey ben zaten dua ediyorum hergün ama demek istediğim şu Allah’ın isimleri çok tesirlidir ve sayılara riayet edilmelidir ebced değerleri falan varya hani bazı sayfalar da eğer sayısından fazla okursanız ters etki yapar tarzında şeyler okumuştum hani sayısı ne kadar okunmalı siz nasıl tecrübe ettiniz diye sordum

Tabelada isim görmek benim içinde işaret değil Allahım karşıma bir işaret çıkar deyip sonra aaa tabela da gördüm kesin hayırlı diye bir çıkarımda bulunmam zaten ismi çok kullanılan tabela da görebileceğim bir isim de değil ama istihare Peygamber efendimizin sünneti ve tavsiyesi sahih bir hadisle rivayet edilmiş ama ben artık körü körüne Allahım lütfen nasip et diye dua etmiyorum Allahım hayırlı bir kulunsa ve iyi bir insansa nasip et hayırlı bir kulun değilse ve kötü bir insansa benim kalbimi ondan soğut ve üzülmeme izin verme diyorum hastalık konusuna gelince evet hastayım inkar ettiğim bir durum değil bipolar ve anksiyetem var böyle kötü olaylar yaşadığımda hava 40 derece bile olsa ben aşırı derece de üşüyorum kriz geçiriyorum ağır depresyona giriyorum tedavi olcam İnşaAllah
Umarim tedavi olursunuz.

Ay acik acik adama senin icin dua ediyorum demis, sen sakin benden uzaklasmak icin etme demis 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Bir de hissizim diyen adama evlilikten beklentisini sorcakmis 🤦🏼‍♀️ Adam resmen komsu kizi ayip olmasin diye gelecek bulusmayA, evlilikten beklentiyi sorunca kayis kopartacak bence 😅
Ben belki Allah nasip ederde beni beğenir ümidiyle çağırdım eğer ondan yine de olumlu bir tepki görmezsem evlilikten beklentisini sormam zaten isteyip istemediğini hal diliyle gösterir niye dalga geçerek konuşuyorsunuz karşınızda çok hassas bir insan olabilir herşeyi kafaya takan üzülen bir insan olabilir şahsen karşımdakini üzmem Allahtan korkarım sadece dua ederim Rabbim sana hayırlısını versin diye ama siz çok kırıcısınız

Birini seviyorum ama o bana karşı hissiz Ya Cami Ya Vedud esmalarının bu konuda etkili olduğunu biliyorum ama belli sayıları var bilmeden okursam ters etkisi olur diye korkuyorum bu Esmaları okuyarak sevdiği kendisine ısınan var mı ve hangi sayılarla okudunuz paylaşırsanız sevinirim.
Sorun suki y’a cami ya vedud esmasi sana helal olan icin okunmali sevgilin sana helal degil

Ben belki Allah nasip ederde beni beğenir ümidiyle çağırdım eğer ondan yine de olumlu bir tepki görmezsem evlilikten beklentisini sormam zaten isteyip istemediğini hal diliyle gösterir niye dalga geçerek konuşuyorsunuz karşınızda çok hassas bir insan olabilir herşeyi kafaya takan üzülen bir insan olabilir şahsen karşımdakini üzmem Allahtan korkarım sadece dua ederim Rabbim sana hayırlısını versin diye ama siz çok kırıcısınız
Neden sizin icin dua edecek kadar iyi bir insan oldugumu dusundunuz?

Ne saçma bir insansın sen ya Allah akıl fikir versin.
Allah sana akıl fikir versin üslubuna dikkat et senin hoşuna gitmeyen bir durum varsa oku geç yazma ayrıca büyü mü yapıyorum ne yapıyorum Allah kendisinden bişey istemeyen kuluna kızarmış bende Rabbimden istiyorum burda nasıl bir absürt durum var ben Allahım bana aşık et cart curt demiyorum Allahım senin hayırlı bir kulunsa ısındır nasip et diyorum hayırsız biriyse benim kalbimi soğut diyorum

Hayattaki tek amacımın bu olduğunu nerden çıkarıyorsunuz sadece ilk defa bu kadar sevdim birini ve karşılıklı olmasını istiyorum bu benim hakkım değil mi
İyi de sevmeniz icin bir paylasiminiz olmasi gerekir, yuzunu gordum sevdim olayi ergenlikte kaliyor genelde

Anladim. Odağınızı sınava verin. Üniversitede istediginiz gibi ehli sünnet onlarca insan olur sizi seven. Hayat, gençlik birinin peşinden koşmak icin çok kısa.
Doğru söylüyorsunuz ama gerçekten artık körü körüne dua etmiyorum ve peşinden bile koşmuyorum hiç mesaj bile atmadım gideli Allah’a ısmarlarım işimi hayırlısı neyse o olur 🤍

Çok üzgünüm ama sağlıklı olmadığınızı düşünüyorum. Duayla kendinizi sevdirmeye çalışmak yerine bir terapiste gitseniz daha iyi olur sizin için.
“ben ona sordum zaten senin bana ısınman için dua ediyorum sakıncası var mı diye hayır etme demedi”

Resmen cringe şelalesi. 😐

X