Sevdiğini özleyenler buyurun

seninki askerde değil galiba canım? öle mi?
söylediklerinde kafana takacak bişey yok bence sadece ben şuna takıldım
sana ne kadar sabrettigimi bil derken?fisfisfis

uzaktayiz birbirimizden. Evlenmek istiyor, sabrediyorum diyor zamanin gecmesine.
Sana sabrediyorum demeside burdan geliyor. Yani benim olacagin güne sabrediyorum manasinda.

Ama aklim takiliyor. Ailesi istanbulda, kendisi baska bir sehirde okuyor. Ve hic sevmedigi bir ortamda, sevmedigi insanlarin oldugu yerde. Hadi istanbuldayken hic gelemelerine, gec gelmelerine birsey demiyorum, cevresi ailesi felan hep ordalar, onlarla vakit geciriyor ama benim aklima takilan bundan 1-2 ay öncesine kadar vaktinin bir cogunu evde geciren bir insan 3 hafta icinde nasil böyle eve gec gelir oldu.

uzaktayiz birbirimizden. Evlenmek istiyor, sabrediyorum diyor zamanin gecmesine.
Sana sabrediyorum demeside burdan geliyor. Yani benim olacagin güne sabrediyorum manasinda.

Ama aklim takiliyor. Ailesi istanbulda, kendisi baska bir sehirde okuyor. Ve hic sevmedigi bir ortamda, sevmedigi insanlarin oldugu yerde. Hadi istanbuldayken hic gelemelerine, gec gelmelerine birsey demiyorum, cevresi ailesi felan hep ordalar, onlarla vakit geciriyor ama benim aklima takilan bundan 1-2 ay öncesine kadar vaktinin bir cogunu evde geciren bir insan 3 hafta icinde nasil böyle eve gec gelir oldu.

hımm..şüpheleniyorsan genelde evde oldugunu bildiğin vakitlerde telefon etmeyi dene
bi kaç hafta..nerde,evdemi,dışarda mı?verdiği cevaplar sana fikir vercektir.ama durduk yerede sıkıntı yapma bence

valla canim bekliyorum bakalim.
güvenim sonsuz ona, ama yinede bir yerde acabalar hep var.

sen asker yolu mu bekliyorsun canim? ne kadar kaldi?

evet canım...393:nazar::nazar:

Insallah carcabucak gecer gülüm.
Allah kavustursun. Saglik olsunda sayili gün cabuk gecer sen merak etme.
Nerde yapiyor askerligini?

Bu arada msnde offline bekliyordum, yazdim ben cikiyorum diye, 10 dk sonra girdi msnye, sonrada benim msnyi acti haylaz:)) Simdi telefona iyi geceler mesaji atti.
Hey Allah'im ya.

Insallah carcabucak gecer gülüm.
Allah kavustursun. Saglik olsunda sayili gün cabuk gecer sen merak etme.
Nerde yapiyor askerligini?

Bu arada msnde offline bekliyordum, yazdim ben cikiyorum diye, 10 dk sonra girdi msnye, sonrada benim msnyi acti haylaz:)) Simdi telefona iyi geceler mesaji atti.
Hey Allah'im ya.

:))))))))))))))))

inş. canım daha 2 ay bitti işte..alışmaya çalışıyorum
şu an ankarada..1 hafta sonra gelecek inş.
usta birliği ağrıya çıktı :KK43:

ya gerçekten seviyorsan değerini çok iyi bil olur mu
mesafeler aşkı bitirmez bu kişinin elindedir ama
mesafeler insanı gerebilir..yanlış anlamalara sebep olabilir
daha alttan almalı ve dikkatli davranmak lazım tabi karşılıklıyerimseniben

:))))))))))))))))

inş. canım daha 2 ay bitti işte..alışmaya çalışıyorum
şu an ankarada..1 hafta sonra gelecek inş.
usta birliği ağrıya çıktı :KK43:

ya gerçekten seviyorsan değerini çok iyi bil olur mu
mesafeler aşkı bitirmez bu kişinin elindedir ama
mesafeler insanı gerebilir..yanlış anlamalara sebep olabilir
daha alttan almalı ve dikkatli davranmak lazım tabi karşılıklıyerimseniben

Simdiden hayirli teskereler canim.
Aslinda nerede askerlik yaptigi önemli degil, önemli olan sag saglim eve gelmesi, insallah kavusursunuz en kisa zamanda canim. Biz her ne kadar zaman gecmiyor gibi düsünsekte aslinda zaman su gibi akip geciyor. Sen icini ferah tut.

Seviyorum canim. Gercekten seviyorum.
Gercekten sevdiginide biliyorum, cok fedakarliklar yapti iliskimiz adina.
Hic birini göz ardi etmiyorum, Allah razi olsun.
Mesafeler aski bitirmez, bu lafina sonsuz katiliyorum.
Aksine dahada cok bagliyor. Hani aska doyamamak askin degerini artirir derler ya, bizde doyamadik daha, ondan herhalde.
Evet cok dikkat istiyor, her anlamda.
Sabir istiyor. Sevdigin zaman Allah sabrinida veriyor.

Kavusuruz hepimizi sevdiklerimize insallah.
Gün gelir kavustugumuzun mutlulugunuda paylasiriz birlikte.
Saglik olsun yeter ki.

Ben cikiyorum canim tamam mi.
Kendine cok dikkat et, Allah sana ve asker yolu bekleyen herkese sabir verin, Rabbim askerlerimizin yaninda herzaman, bizi koruyan o genclerimizi Rabbim korusun.

Iyi geceler canim, öpüyorum seni.

Simdiden hayirli teskereler canim.
Aslinda nerede askerlik yaptigi önemli degil, önemli olan sag saglim eve gelmesi, insallah kavusursunuz en kisa zamanda canim. Biz her ne kadar zaman gecmiyor gibi düsünsekte aslinda zaman su gibi akip geciyor. Sen icini ferah tut.

Seviyorum canim. Gercekten seviyorum.
Gercekten sevdiginide biliyorum, cok fedakarliklar yapti iliskimiz adina.
Hic birini göz ardi etmiyorum, Allah razi olsun.
Mesafeler aski bitirmez, bu lafina sonsuz katiliyorum.
Aksine dahada cok bagliyor. Hani aska doyamamak askin degerini artirir derler ya, bizde doyamadik daha, ondan herhalde.
Evet cok dikkat istiyor, her anlamda.
Sabir istiyor. Sevdigin zaman Allah sabrinida veriyor.

Kavusuruz hepimizi sevdiklerimize insallah.
Gün gelir kavustugumuzun mutlulugunuda paylasiriz birlikte.
Saglik olsun yeter ki.

Ben cikiyorum canim tamam mi.
Kendine cok dikkat et, Allah sana ve asker yolu bekleyen herkese sabir verin, Rabbim askerlerimizin yaninda herzaman, bizi koruyan o genclerimizi Rabbim korusun.

Iyi geceler canim, öpüyorum seni.

iyi dileklerin ve duaların için teşekkür ediyor amin diyorum :)
bende çıkayım geç oldu.. görüşmek üzere iyi geceler
yerimseniben

Günaydın kızLar nasıLsınız bakaLım.......sengözlerimebaksanab

ŞAFAK:195 biten:265 KaLAn:6 ay 14 gün

naber kızlar bugün sewgilim gelecek zaman hiç geçmiyo zaten hiç uyumadım içimde kıpır kıpır bi heyecan war ki sormayınn bu saatlerde uzadıkça uzuyoo:asigim:

benim pc bozuk biliyonuz kapanıveriyo gerçi duymayan bilmeyen kalmadı galiba dün öğleden sonra akşama doğru bi kapandı açamadım ya daha yeni açıldı allahın cezası alet sinir etti beni

kızlar günaydın pardon tünaydın hepinize.unutmayın şafak bizi değil,biz şafağı yenicez biten:312,kalan 148

merhaba bayan a.s. a.s.
bu formu arkadas tavsıye ettı herkezın özledıgı bırılerı var benım gıbı :nazar:
bende esımı cooooooook özlüyorum :nazar:
harbıye ordu evınde asker SAFAK 146 gecmıyoo bır türlüü yaaa :çok üzgünüm:
hayırlı teskereler günlerımız su gıbı gecer ısallah :Saruboceq:

sızın eslerınız nerelerde asker safak kac ?

senağlama

senağlama

naber kızlar bugün sewgilim gelecek zaman hiç geçmiyo zaten hiç uyumadım içimde kıpır kıpır bi heyecan war ki sormayınn bu saatlerde uzadıkça uzuyoo:asigim:

nesli çok güzel yaa:dance:
hadi gözün aydın bacımhihoyyyt

bujimenekse benim eşim değil sevgilim askerde ankarada..

gamze evet torunlar geliyo he hee:lepi:

benimde arkadaşımın nişanlısı geldi bugün kız seviçten havalara uçarken ben bi başladım ağlamaya görmeliydiniz zor yatıştırdılar arkadaşımla eşim .onları öylee görünce eşim geldi aklıma darısı tüm hasret çekenlerin başına

Dün gece senmiydin rüyalarıma giren,özlediğini söyleyipte gözyaşlarını döken,nefes nefese kalıp seni seviyorum diyen,dudaklarımı ıslatıp ellerini ellerime veren üzülme deyipte geleceğim diye yeminler eden

X