Sevdiğini özleyenler buyurun

bende ablasıyla görüşyorum canım.
hatta kızmış ablası haberleri esradan alıyoruz diye
bize bişey sölemiyorsun diye

ayyy şımardım o zaman bende tabi:roflol::roflol:

güzel oluyo tabi insan şimarıyo hihoyyyt
nerde askerdi seninki

walla ben o yönden şanslıyım her konuda beni tutar asla kimseye ii weya kötü konuşturmaz arkamdan erkeğin seni tutuyosa daha ne yoksa zaten kaynana elinde bitiyon walla etrafta çokk war benim ölee

insan ne yaparsa karşısındakinden de bekliyo dimi
benm kaynananın da çok aradıgı sölenemez genelde ben ararım
hediyeleşmeyi severim
kaynanama bayramda hediye götürmüştüm
o da bana karşılık verince çok sevindimgamyoncuiremsu

hozefin anneleri acaip degere biniyo ya. sorma.. aynı dert bende de var. deli olcam.

valla ben aksam telefonda dedim.trip yapmadın anneni görebilmene sevindim böyle düşünmesem haber vermezdim.acele bile ettirdim hadi çabuk girin diye dedim.inatla o sinirliymişte öyleymişte falan filan diyor.Ne kadar sinirlide olsa ben stres topu değilim.

annesi çok iyi.çok severim ben arıyorum genelde sorunda etmedim niye ben arıyorum diye.hatta benimki sordu arıyolarmı diye.O sıralarda ameliyat olayları vardı tabi aramalarını bekleyemem.Ben arıyorum canım ne gerek var dedim.Ben kulaklarını çekiyim bi falan dedi.Bende saçmalama sakın olmaz öyle şey diye benimkine kızdım.Demekki arasınlar evet falan demem lazımmış.Nasıl olsa trip yapmayınca da yapmış oluyorum en azından yapıyım işe yarasın.

bende hediyeleşmeyi çok severım ama ne bileyim hiç kırmadı şimdiye kadar ama ne bileyim ablası hamıleydi ustune gıyecek bişey bulamıyordu ben aldım darılmasın dıye eltımede aldım ablasının cocugu oldu hedıye aldım, en son gidişimde ablasının çocugunada eltımın çocuguna da darılmasın diye aldım okula gelmeden önce kaynama gittimm
giderken bluz aldım ama hiçbişey görmedim.. kim nederse desin insan beklio kaç kez gittim ablasına arada mjatardım ama bayramda hiçç atmadım işten çıkttıgımda ayak üstü ugradım tulay ablayada çok slm söyleyin dedim içeri girmeden kutladım döndum.. birkerede sen ara ne bileyim al gönlumu yaaa senağlama

bakın kızlar ben hep söylerim burda bi kaç defa daha söledim ben ne ewlerine giderim nede ararım açıkcası çünkü seni hafife alıyolar sonra laf falan oluyo böle ağırdan satarım kendimi herşeyi onlar yapar arar msj atarlar

ablasına ve annesine aldım hediye ikisi de bana karşılık verdi gerçekten hoşuna gidiyo insanın
bekle belki onlar da alır
eltime de aldım kaç kere ama ondan görmedim karşılık kaydirigubbakcemile3

güzel oluyo tabi insan şimarıyo hihoyyyt
nerde askerdi seninki

ankara canım
usta birliği ağrı çıktı işte

kızlar bence haksızlk ediyorsunuz askerlerinize
bizimde işimiz zor onları beklerken ama bizim hayatımız onlar yokken nasılsa
yine aynı devame diyor..

ama onlar bambaşka bilmedikleri şehirlere gitti
bilmedikleri insanlarla tanıştı
ve onlarla o biçilen zamanı geçirmek zorunda
bırakıp gelmek gibi bi şansları yok

bunların üstüne bi de zor eğitimler,askerlik şartları

azcık alttan alın ya,çok şey beklemeyin klava:

aslıda haklısın nesli biz öyle alıştırdık dogru ama 1.5 aydır hiça rayıp sormuyorum arayıp sormıcam da banane ya bir kere elın telefona gitsin be kadın

ya hepinide bekar yazıyoya ewli olan warmı aranızda kaynana elti falan dionuz yoksa nişanlımısınız

Eminim askerde olan sevgilisini eşini nişanlısını bizim kadar bekleyen özleyen üzülen yoktur.Biz poh pohladıkça onlar havalara giriyor.60gündür uyku nedir bilmiyorum.Gözlerimin altı mosmor.Herkes kızıyor ama kalbin söz dinlemiyor işte.Bir kitapta şehit olan bir askerin ailesine gönderdiği mektubu okumuştum.Çocuk mektupta ailesine.Anne baba ben sizleri çok özlüyorum siz beni özlemiyormusunuz?Neden hiç arayıp sormuyorsunuz mektup neden yazmıyorsunuz?Hiç olmazsa bir zarfın içine boş bir kağıt koyun adımı yazın yollayın.Desinler ki Ahmetin mektubu gelmiş.O bile yeter bana die yazmış.Nasıl ağlamıştım hayatta neler var diye.Bizimkilerin aileleri bir yanlarında sevgilileri eşleri diğer yanlarında ama psikolojileri hep bozuk.Bu çocuk gibi durumda olup ona destek olmayan bir mektubu çok gören ailesi,sevdiği olanlar ne yapsın?Onların psikolojisi ne olsun?Bizimkilerin yaptığı şımarıklık,nazlanmak belkide.Şartları belki zor ama kaç bin askerin olduğu yerde durumu onlardan çok kötü olanlar var onlar insan evladı değilmi?İnsan biraz bakar etrafına ve haline şükreder bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
aslında çoğu arkadaşımada demiştim ama ewlendikten sonra çok doğru sölemişsin dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…