Sevdiğini özleyenler buyurun

hoşgelmişinnnnn varya benim babamda ağrı patnosta yaptııııı askerliğiniii

yaa cidden mi..
ya o zamandan bu zamana elbette değişmiştir çok şey ama sorar mısın nacişcim ya
nasılmış:eek:

benim amcamda orda yaptı askerliğini.
ama amcama gidip olayı anlatamam şimdi
beraberliğimizden haberi yok henüz-tatlicadiarzu-

bende konuştum aşkımla dağıtıma gelmesi geç olabilirmiş biraz
doğuya gideceği için güvenlik için ayrı ayrı tarihlerde çıkarıyorlamış askerleri:çok üzgünüm:

yaa inş. canım yaa...

ben istanbuldayım o teee ağrı..ooofff off:çok üzgünüm:

yaa inş. canım yaa...

ben istanbuldayım o teee ağrı..ooofff off:çok üzgünüm:

bak bende muğladayımm askımda tekirdağdaaa ben nedemmmm
gerce benmki allahıma sükür doğuda değil ama şimdi heryer tehlikeliii
sanki bizim olduğumuz yerlerde yok bu muzurlar heryerde bize sadece rabbime bol bol dua etmek düşüooo sağsalim gelsin diekaydirigubbakcemile5

bak bende muğladayımm askımda tekirdağdaaa ben nedemmmm
gerce benmki allahıma sükür doğuda değil ama şimdi heryer tehlikeliii
sanki bizim olduğumuz yerlerde yok bu muzurlar heryerde bize sadece rabbime bol bol dua etmek düşüooo sağsalim gelsin diekaydirigubbakcemile5

oy oy oy

benimki tekirdağ da olsa ist_tekirdağ arası minübüs kaldırırdım her hafta:roflol:

bazen saçmalıyorum ya
çok dua edemedim demek ki oraya gitti diyorum
sonra esra salaklaşma diyorum kendi kendimekafamçokkarıştı
demek onun nasibinde orası varmış..
zaten her durumda bize düşen beklemek di mi
bekleyeceğiz ve bitecek inş.:Saruboceq:

buranın abonlerı nacıde cıcıkız oges ve dıgerlerı cancagızlarım sızlere yıne bısı danısayım a.s hatırlarsınız erkek arkadasımın ben yuz vermeyınce eskı sevgılısını aradıgını solemıstım a.s bugun erkek arkadasım benı aradı yemınler ettı ben senden baskasını aramıorum dedıa.s hep baskalarına ınanıosun benım canımı yakıosun dedı:uhm: (bana o kızı aradıgını soyleyen kısıde erkek arkadasımla bızım aramızı bozmak ıster herzaman :çok üzgünüm: kendı agzıylada soler sızın barısmanız benı uzuo dıe:uhm:) erkek arkadasımda yemın falan edınce konusmalarından bende ınandımfisfisfis ben senı dusunuorum hergun senı arıorum resmını cuzdanımda tasıorum sen gıdıosun baskalarına ınanıosun falan dedı:uhm: bende sımdılık affetmedım ama konustum onla:kahve: ne dıosunuz kızlar :uhm:

buranın abonlerı nacıde cıcıkız oges ve dıgerlerı cancagızlarım sızlere yıne bısı danısayım a.s hatırlarsınız erkek arkadasımın ben yuz vermeyınce eskı sevgılısını aradıgını solemıstım a.s bugun erkek arkadasım benı aradı yemınler ettı ben senden baskasını aramıorum dedıa.s hep baskalarına ınanıosun benım canımı yakıosun dedı:uhm: (bana o kızı aradıgını soyleyen kısıde erkek arkadasımla bızım aramızı bozmak ıster herzaman :çok üzgünüm: kendı agzıylada soler sızın barısmanız benı uzuo dıe:uhm:) erkek arkadasımda yemın falan edınce konusmalarından bende ınandımfisfisfis ben senı dusunuorum hergun senı arıorum resmını cuzdanımda tasıorum sen gıdıosun baskalarına ınanıosun falan dedı:uhm: bende sımdılık affetmedım ama konustum onla:kahve: ne dıosunuz kızlar :uhm:

ne zamandır askerde sevgilin?
ya bana sorarsan fazla şüpheciyim ben
öyle kolay kolay inanamazdım hislerine
hem yüzüne karş söylemesiyle tel.da söylemesi çok farklı?

onu sen daha iyi tanırsın yalan söyler gibi bi hali varmı?
ve neden ayrılmıştınız siz

ne zamandır askerde sevgilin?
ya bana sorarsan fazla şüpheciyim ben
öyle kolay kolay inanamazdım hislerine
hem yüzüne karş söylemesiyle tel.da söylemesi çok farklı?

onu sen daha iyi tanırsın yalan söyler gibi bi hali varmı?
ve neden ayrılmıştınız siz

yıne aynı arkadasın bana erkek arkadasımla ılgılı baskalarıyla gorusuo bırak onu demesıyle ayrılmıstım.gozumle gordugum bı kanıt buldugum yok

yıne aynı arkadasın bana erkek arkadasımla ılgılı baskalarıyla gorusuo bırak onu demesıyle ayrılmıstım.gozumle gordugum bı kanıt buldugum yok

:1shok:

iyi misin sen aya?yoksa bizle kafa mı buluyorsun?
başkasının laflarıyla karar alan biriysen zaten hiç yorma beni
arkadaşının dediklerini yapıyormuşsun zaten

nıye kafa bulcam canım alla allakötükedihüso ıstemıosan cvp yazmazsın

gözünle görmediğin birşey için başkasının lafına inanıp sevgilinden ayrılmışsın
normal bir insan bunu yapmaz bana göre
bu yüzden kafa mı buluyorsun diye şaşkınlığımı dile getirdim..

bana ters..neyse yorum yapmak istemiyorum bu konuda ben
senin tercihin.

ya nolur bakın bu konuları başka bölümlerde tartışın lütfen biz burda askerlerimizin hasretinden özleminden şafaktan konuşup dertleşiyoruz bizene arkadaşım senin erkek arkadaşının eski sevgilisinden .lütfen başka bi bölümde konu aç yada başka bölüm bul kendine burası sana uygun değil.anlayışın için sağol iyi geceler

tertip boşver...

he kızlar ne dicem size benimki 29 ekimde mehterhanla birlikte stadyumda
yürüyüşe çıkcaksırnaşık şey

ankarada ya bizimkisi tvden izlicem belki görürüm:roflol:

ya nolur bakın bu konuları başka bölümlerde tartışın lütfen biz burda askerlerimizin hasretinden özleminden şafaktan konuşup dertleşiyoruz bizene arkadaşım senin erkek arkadaşının eski sevgilisinden .lütfen başka bi bölümde konu aç yada başka bölüm bul kendine burası sana uygun değil.anlayışın için sağol iyi geceler

evet aslında sen sevdiğini özlememişnnkiiiiiii

nacide sen hediye düşünüyordun askerine ne yaptın karar verebildin mi canım?

günaydın kızlar nasısınz:)
güzel bir gün başlıyor deilmi şafağımızdan bir gün daha eksiliyor....
ben biras hastayım ama boğazlarım ağrıo:-)

Günaydın canım,geçmiş olsun.Zencefilli bal ye bir tatlı kaşığı,çok rahatlatıyor.Doktora gitmeyi de ihmal etme sakın.

tşk ederim tatlım, gece çok kötüydü boğazım bal yuttum biras ii geldi şimdide zencefilli şeker yiorum ama bakalım inş geçer dr gitmek istemiorum antibiotiği variolar off yaaa

X