Sevdiğini özleyenler buyurun

tamam canım benimde 25 ağustos sülüsü ama 27sinde teslim oldu 25inden sayıyorum bende ama 25inden saysakta 460 sayıcaz gerçekten ya :sm_confused:

tamamda tatlım askerlik 460 gündür diye birsey yokki 457 günde yapabilir 460 günde
o bazi aylarin 31 bazı ayların 30 cekmesi ile alakalı
önemli olan sülüs tarihi ve cıkıs tarihi arasindaki gün

21.02.2008 canım sadece 7 gun izin kullandı 5+2 . toplam kaç gunmuş bakalım askerliği
kaç gun kalmış canım bak babalım bi:)

cnm senin 21 mayıs 2009da teskeresini alcak
247 günü bitmis
şafak 208

seninki sanırım subat ayını 2 kere gecirecegi icin toplamda 455 gün askerlik yapıcak
takvimden tek tek hesapladım

allah kavustursun canım benim :1hug:

Aynen canım Benimkide haLa geLmedi...Benimkide kurban bayramına izin aLmaya çaLışıo BakaLım izin verirLerse GeLicek işaLLah...
5.5 Aydır göremiorum.....en son dağıtım izninde görmüştüm...

bizim <aten senınle kaderlerimiz aynı ama olsun inş sag salgım gelsinlerde 20 kalıcaklar zaten benımki 20 gun kalıcak senınkide okadar kalır herALde..geriye pek bişek kalmıcak sonra biticek hemencik:)..

senınle aramızda 4 gun var zaten söyle bakayım şafagını ögreneyim şafagımı:)

Şafak bugün 200 canım....

Hoş geLdin duygummm...

hehehe iyi yapıosun canım
gndermişsin enişteyi
hadi allah kavuştursun
inş. son ayrılığınız olurrr
bidaha hiçç gndermezsin bi yere

sağolasın cnmm
dün diyodum ya son kez görüştük diye
bugün hesapta yokken görüştük yine
kendi ellerimle gönderdim.......
nys inş son olcakk

kızlarrr herkese merhaba sanırım eşi askere gidenler gidecekler var hepininzi allah kavuştursun inşallah dve sanırım kavuşanlar var sizlerinde gözleriniz aydın olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…