Sevdiğini özleyenler buyurun

tamam canım benimde 25 ağustos sülüsü ama 27sinde teslim oldu 25inden sayıyorum bende ama 25inden saysakta 460 sayıcaz gerçekten ya :sm_confused:

tamamda tatlım askerlik 460 gündür diye birsey yokki 457 günde yapabilir 460 günde
o bazi aylarin 31 bazı ayların 30 cekmesi ile alakalı
önemli olan sülüs tarihi ve cıkıs tarihi arasindaki gün

21.02.2008 canım sadece 7 gun izin kullandı 5+2 . toplam kaç gunmuş bakalım askerliği
kaç gun kalmış canım bak babalım bi:)

cnm senin 21 mayıs 2009da teskeresini alcak
247 günü bitmis
şafak 208

seninki sanırım subat ayını 2 kere gecirecegi icin toplamda 455 gün askerlik yapıcak
takvimden tek tek hesapladım

ben de hava alanından yolladım bugün sevgilimi :KK43:
hiç hesapta yoktu hava alanına gitmem ama uçagı kaçırınca orda beklerken yanına gittim ben de
beraber bekledik sonra onu yolcu ettim aglamamak için kendimi zor tuttum :KK43:
ve GİTTİ .........

allah kavustursun canım benim :1hug:

Aynen canım Benimkide haLa geLmedi...Benimkide kurban bayramına izin aLmaya çaLışıo BakaLım izin verirLerse GeLicek işaLLah...
5.5 Aydır göremiorum.....en son dağıtım izninde görmüştüm...

bizim <aten senınle kaderlerimiz aynı:KK43: ama olsun inş sag salgım gelsinlerde 20 kalıcaklar zaten benımki 20 gun kalıcak senınkide okadar kalır herALde..geriye pek bişek kalmıcak sonra biticek hemencik:)..

senınle aramızda 4 gun var zaten söyle bakayım şafagını ögreneyim şafagımı:)

bizim <aten senınle kaderlerimiz aynı:KK43: ama olsun inş sag salgım gelsinlerde 20 kalıcaklar zaten benımki 20 gun kalıcak senınkide okadar kalır herALde..geriye pek bişek kalmıcak sonra biticek hemencik:)..

senınle aramızda 4 gun var zaten söyle bakayım şafagını ögreneyim şafagımı:)

Şafak bugün 200 canım....

Hoş geLdin duygummm...

hehehe iyi yapıosun canım
gndermişsin enişteyi
hadi allah kavuştursun :KK66:
inş. son ayrılığınız olurrr
bidaha hiçç gndermezsin bi yere

sağolasın cnmm
dün diyodum ya son kez görüştük diye
bugün hesapta yokken görüştük yine
kendi ellerimle gönderdim.......
nys inş son olcakk:eek:

kızlarrr herkese merhaba sanırım eşi askere gidenler gidecekler var hepininzi allah kavuştursun inşallah dve sanırım kavuşanlar var sizlerinde gözleriniz aydın olsun inşallah:KK70:

12052008638ep1.jpg
[/[/IMG]

X