Sevdiğini özleyenler buyurun

cnm bunu marmaristen aldık bizz

ama ilk aldığı yüüzkte bu 2007 yılında aldı yılbaşı hediyesi :)

nasti ;lady;nacide;duygu nereye gittiniz gene hadi anlatın bişiler ya şafaklar kaç yazın bugün ne düşündünüz yazın ne bilim ne dua ettiniz kaydirigubbakcemile

evet canım ya özenti dünyası işte başka türlü geçmezki ama 399 bile rahatlatıyo birazda olsa beni yaa garip bi durummu sence

yok gamzecim o banada olmuştu cnm bnm
399 olunca sanki askerlik bitti sanmıştım:)
çok sewinmiştim
ama 399 a gelemkte büyük bişey bnce

duygucum marmarise kadar geldinizde dalyana gelemedinizmi aşk olsunnnnn heeeeeee-tatlicadiarzu-

hehehe kıs zaten biz az kaldık yaa bu izinde geldik
yani 4 gece 5 gün gibiydi
inş. balayınaaa gelicez gezicez
ah bi bitse askerlik yaa başka bişi istemiorm şuan

nasti ;lady;nacide;duygu nereye gittiniz gene hadi anlatın bişiler ya şafaklar kaç yazın bugün ne düşündünüz yazın ne bilim ne dua ettiniz kaydirigubbakcemile

burdayız arkadasım yaw çok ösledim askımı 4 günden beri aramıo sesini kokusunu cok ösledim hergün rüyamda görmeye basladım hep öpüyodum kokluyodummm oofffffffffffffff:1no2:senağlamasenağlama

hehehe kıs zaten biz az kaldık yaa bu izinde geldik
yani 4 gece 5 gün gibiydi
inş. balayınaaa gelicez gezicez
ah bi bitse askerlik yaa başka bişi istemiorm şuan

bende yaw bi bitsinn ee peki sen ailenden nasıl izin aldın bide oğlanın annesigil oğlunu görmek istemedilermikaydirigubbakcemile3

bu izin bizim için de güzel geçti biz de üç gün şehir dışına kaçtık duygular gibi :)

nacide arar üzme kendini üzme demek kolay dersin şimdi ama asker yolu bekleyene başka ne denirki biri bana öyle dediğinde kolaydı sanki diyorum eminim sende bana diyeceksin ama elden ne gelirki.birliğinin numarası varsa sen arasan bi sorsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…