Sevdiğini özleyenler buyurun

nesli cnm bitirdin yaa az kaldı valla gözün aydın senin adına sevindim hayırlısı

o nasıl bir ahhh cekmekti cok özlemişin belli kıyamam Allah kavustursun :Saruboceq:nerde?

AMIIIIIIIIN canim INSALLAH, ALLAH'im her seveni tez zamanda saglikli bir sekilde kavustursun.

Henüz askere gitmedi gülüm, 24 yasinda hala gidecekkaydirigubbakcemile3 Okuyor su an son senesi. Ben yurtdisindayim o Türkiyede. 10 aydir görmüyorum, msn telefon hasret gideriyoruz bu sekilde ama yetmiyor iste. Bi 8 ayimiz daha var. Sonra askerlik.
Yani tam anlamiyla kavusmamiz icin bi 2 yili gözden cikariyorum. Ah bi yaz gelsede kavussam, yine beklemeye raziyim.

sensiblee senin durum bizden kötüymüş yaww 10ay hee görüşmeyeliii
6ay bana ölüm geliyodu halbuki
Allah yardmıcın olsun gerçektenn

Rabbim hepinizi sevdiginize kavustursunn kizlar..bnmde askim askerde Allahtan az kaldi (safak 18 ). . COoooooooook özledimmm askerimi coooooooook keske trde olabilsemde karsiliya bilsem onuu yaninda olabilsem ama nerdeeesenağlama bn almanyada o trde off offffff

oo nurr ben iyyiim şahsen senden naber tertip 200den düşüyoz yavas yavass

evet canım az kaldı 2oo lerden düşmemize ama benım sevgilim hala dagıtımdan sonra hiç izne gelmedi:KK43: senınki gelmişti dimi canım? 6 ayı geçti hiç görmedim.. ama kurban bayramında gelicek nasipse ozaman doya doya yazıcam buraya aşkım geldi diye:):asigim:Şeniz

az kızlar benim ki ewet ama normalde azaertesi gelmesi laznım ama perşembe orda olurum anca dedi anlamadım bende

kızlar allah sızı askerlerınıze kavustursun en kısa zamanda saglıkla ınsallah...bende erkek arkadasımla askere gıtmeden once ayrılmıstım benı aldatmıstı( ama oyle baskasıyla cıkmak falan dııl baska kızla konusmus) bende tellerıne cvp wermıorum :kahve: 1 aydı falan:kahve: sımdı eskı kız arkadasını arıomus ben tellerıne cvp vermeyınce:dilcikar: :dilcikar: ne dengesız ya:dilcikar:

kızlar allah sızı askerlerınıze kavustursun en kısa zamanda saglıkla ınsallah...bende erkek arkadasımla askere gıtmeden once ayrılmıstım benı aldatmıstı( ama oyle baskasıyla cıkmak falan dııl baska kızla konusmus) bende tellerıne cvp wermıorum :kahve: 1 aydı falan:kahve: sımdı eskı kız arkadasını arıomus ben tellerıne cvp vermeyınce:dilcikar: :dilcikar: ne dengesız ya:dilcikar:

seninkide baya dengesizmiş ya ayy iyiki ayrılmışsınnnnn

bence psikolojisi falan bozuktur onun bu kadar dengesiz birisinide duymadım walla hayatımdaa

yaw millet 200'den düşüyo biz daha yeni 400'e düştük ya:nazar::nazar:

neyse buna da şükür artık 300leri saycaz yarından sonra

X