Sevdiğini özleyenler buyurun

aşşada sayaç var ama tam olarak şafagı hesaplamıyorum daha var yaww
zaten şu an izinde.gittigi zaman 6ayı kalıcak
dügün resimlerini inş koyaızz

benden öncedir kesinnn çünkü benim okulum var daha :)
3seneden önce de evlencegimizi sanmıyorum iş güç tam oturması lazım
ama nişan olur

kontrol panelinden ayarlardan yapılıyo olması lazım özel msjlar diye seçenekler var ordan izin verilsin diyceksin

bak kullanıcı paneli
ordAN seçenekleri düzenleye gir
özel msj aktik yazıyo o kutucugu işaretle

görüşüyos canım tşkler ama geri gidince daha 6ay olucak.........
onu düşündükçe çok da mutlu olamıyorum sanki....

sende içinde bulunduğun beraberliğin tadını çıkar bize daha 17 gün war off

17gün var da canım sonunda bi ömür var beraber
ben de sadece günü yaşamaya çalışıyorum sonuçta 6 ay nedir ki dimi bi ömür var önümüzde.......
ay teselli etsene cnm ya :)

nese ben kaçar sonra girmeye çalışırım gittde sewgilnle konuş ne geziyon burda :mymeka:öptümm

geçer şekerim ya inş bi ömür var önünüzde
nys sohbet iyiydi senle tanışmış olduk
benim çıkmam lazım tatlım iyi akşamlar

ne bu leynnn gene kimse yok ahh ahhh hem yalnız bırakın hemde başka konulara kayma deyin ohhhhh ben sizi girsin die bekleyip durcammı tüm gün burdaaa kocamın yanından geliyommm işte çatlayında patlayıınn ohhhhhhhhhh

Kızlar kuzumun yemin töreninden sonra sanırım 5gün beraber olamanın etkisinden kurtulamadım hala.Sanki sabah kalkınca yine yanımda olucak gibi geliyor.Sizlerle de konuşamadım.Nasılsınız?Neler yapıyorsunuz?

Bizim de yemin töreni Kasımın altısında yemin törenine gidicez sonra hep birlikte onu da alıp buraya dönücez ben de aşkımla bir 5 gün falan geçiricem heralde ilk yolcu ederken kahroldum yine aynı şeyleri yaşıcam çok zor :çok üzgünüm: en büyük umudum ustalığında daha yakın biryere gelmesi inşaAllah Rabbim nasip eder.

slm kızlar nasılsınız?
çok rahatsızım ben sahab 6.30dan beri ayaktayım bi ağrı ile uayndım karnım midem çok kötüydü... sanırım midemi ve ayaklarımı üşütmüşüm. bayılacam zannettm sabah, suratım bi anda bembeyaz oldu, ter boşaldı sırtımdan... şimdi daha iyiyim ama midem bulanıo başım arıo
aşkımda yok yanımda off offf...
güya bugün çarşıya gitti hangi net cafeye gitse bağlantı koptu...bi türlü konuşamadık en sonunda çıktı gezecekmiş biras arklarıyla nasısa nete giremiorum dio
oysa ben çok özlemiştim onu birascıcık yüzünü gördüm ama:) bende dışarı çıkıp gezecektim ama hewesim kaçtı ztn rahatsızımda... kaldım öleecene

gamzeciğim nekdr güsel görmüşsün askerini yaa benimkide yakın olsada gidip görsem arada off off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…