Sevdiğini özleyenler buyurun

bencede neyse uğraşıyoruz işte,ne olsun cici kız hasretle özlemle sayılarla boğuşup duruyoruz sen neler yapıyorsun kalan 166, biten 294 sen nasılsın neler yapıyorsun

gün sayıyorum dadlum yola çıkmış yarın görücem kısmetse onu bekliyorum:asigim:

doğru evli olmak zor Allah herkesin sevdiğini sapasağlam yuvasına kavuşmasını sağlasında gerisi önemsiz ( bayramda yalnız olmakta zor önceden olsa beraber akrabaları gezerdik neyse ben muslukları açmıyım yine )

gerçekten zor çekmeyen bilemez,rabbim hepimizi kavuştursun.bu bayram benim de geçirdiğim ilk yalnız bayram

Kızlar 24/09/2009çarşamba akşamı otobüse bindim sabah indim Tokata.Orda bir arkadaşım vardı bankadan onun buldum eşyalarımı bıraktım ve aşkımı ziyarete gittim.Saat 13.00den 20.30a kadar yanındaydım,kimse bişey demedi.Ertesi gün yemin törenine gittim.Komutanlarıyla konuştum,ikna ettim çıkarmak için.Normalde kesinlikle yasak.Aileden kimse yoktu ben varım nişanlısıyım falan diyip bir diller döktüm komutan dayanamadım.Birazda masumluk yapınca işi bağladım.İmzayı attım aşkımı aldım çıktık.Akşam İstanbula otobüse bindik.12saat yolculuk yaptık.Uyuduk sarıldık ellerimiz hiç ayrılmadı.Yolda bayaga bir öksürüyordu.Cumartesi otobüsten inip arkadaşın evine geldik aşkım çok hastaydı.Dizinin üstü şişmiş,boğazları ağrıyor ve çok kötü öksürüyordu.Şurup hap krem ıhlamur bal çay çorba sıcak havlu artık aklınıza ne gelirse denedim.Sonra askeri hastaneye götürdüm sevk istediler.Siz ilaç yazın biz parasıyla alıcaz dedim.Neyse eve geldik bi sıcak duş aldırıp sıkı sıkı giydirdim üstüne bir ıhlamur sıcak sıcak şurup ve antibiyotiğide içince açıldı.Ertesi gün gezip dolaştık,dün gecede otelde kaldık ve bugün saat 11.00de aşkımı izmire yolladım.Şimdi kendimi o kadar boşta hissediyorum ki anlatamam.Ne zor geldi yaaaa....Umarım hasta olmaz daha fazla.Dikkat etmiyor hiç.Bide usta birliği bingöle çıktı merkeze şoför olarak.Bakalım neler olacak...:a015:

allah şifasını versin dilekçim billirim asker hasta olunca can ne kadar yanar benimkide öyleydi ama şimdi iyi allaha şükür seninkide daha iyi olur inş tatlım bugün bende msn de gördüm biraz atıştık tartıştık moralim bozuk aslında ama yinede gördüğüme çok sevindim yarın bidaha görücem inş

dün telden msj çekmiştim gelmedimi canım ???:sm_confused:

koyduktan sonra değişikilikleri kaydet diyon dimi
valla başka da bişi yokki işaretlencek

gülüm yaptığın geri sayımını çaldım walla çıktı bende.aslında denemek için aldım çıkıyomu diye kendi ettiğim çıkmıyodu da ben böyle istemiyorum canım bende beceremiyorum bitürlü bide bana yardım et gülüm ya banada yapıver bitane ben sana vereyim sayfa sayısını felan bi tane var beğendiğim onu ediver bana olur mu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…