sevdiğim kişinin sonradan abisine aşık olmak

seksiprenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
25
0
herkese merhaba foruma yeni üye oldum buradaki konuları hep takip ederim okurum sonunda bende üye oldum..
size bundan 3 sene önce yaşadığım bir olayı anlatacağım...
o zamanlar lise son sınıftaydım liseye ilk başladığım sıralar yeşil gözlü uzun boylu yakışıklı bir çocuk sürekli bana bakıp dururdu ama ben onun yanında gezdiği arkadaşına karşı bi sempati duyuyordum.. arkadaşlarım zamanla yeşil gözlü olan çocuğu sürekli bana yakıştırmaya kalktılar ister istemez bir hoşlantı oluştu içimde ve birgün yeşil gözlü bana teklif gönderdi sınıfdan bir kızla bende düşünmem lazım deyip zamana bıraktım numaramıda vermiştim hergün arayıp soruyodu beni ilk gördüğü anda aşık olmuş hep sevecekmiş bana hayranmış anlatıp duruyordu aslında bu ilgi beni çok mutlu ediyordu sonradan yanında gezdiği çocuğun onun yakın akrabası olduğunu öğrendim neyse epey bi süre sonra daha önce kimseyle çıkmamış olan ben yeşil gözlüyü yani mustafayı kabul etmedim çocuk resmen şok yaşadı ama o süreçte çıkmış gibi olduk hergün telefonda görüşmeler v.s bana baya bağlanmıştı aslında farkında değildim ama ben baya hoşlanmıştım ondan ama kabul etmedim. aradan 3 sene geçmişti o son sınıf bense bi alt sınıftaydım artık herşey tersine dönmüştü o benimle ilgilenmiyor ben ona resmen kul köpek gibi peşindeydim hatta kızın biriyle çıktığını öğrendim sinirimden çatlıyordum kıza düşman olmuştum arkadaşlarımla birlikte sürekli kızın yanından geçerken laf atıyoduk felan ama mustafanın peşinden ayrılmıyordum biran dahi olsa onu evine kadar takip bile ediyordum biliyordum hala ilgisi vardı bana ama iplemiyordu beni resmen peşinden koşan bendim ve buda onun farkındaydı onun için neler yaptım neler... neyse bu mezun olup gitti okul bomboş geliyordu bana hiçbşeyden tat alamıyordum.son sene olduğu için dersaneye gidip geliyordum onların 2 tane iş yeri vardı ve birisi dersaneye gittiğim yolun üzerindeydi sürekli otobüsle oradan geçerken işyerlerine bakıyordum onu görme amacıyla ama o genellikle diğer işyerlerinde oluyordu arada sırada geliyordu benim önünden geçtiğim işyerlerine. bu arada hala diğer kızla çıkıyorlar diye biliyordum ben neyse birgün yine dersanaye giderken otobüs hızlı geçti ve onun iş yerinde olduğunu gördüm öyle heyecanladım ki dersane çıkşını iple çektim ve çıkıştı oraya kadar yürüdüm tam iş yerlerinşn önünde evime giden otobüsün durağı vardı durakta durma bahanesiyle işyerine bakıyordum tam o esnada dışarı çıktı ve o değildi ama one benzer biriydi evet... abisiydi o ...

kendisine çok benzer fakat daha olgun biriydi gözünde güneş gözlüğüyle arabaya bindi ve gitti inanılmaz bir çekimle arkasından bakakaldım...
artık mustafa aklıma bile gelmemeye başlamıştı abisi olduğundan emindim çünkü çok benziyordu ve aile şirketleri olduğu için tahmin ettim içten içe kendime saydırıyodum sen aptalmısın nasıl olur böyle bişey diye ama elimde değildi abisine aşık olmuştum artık....

belkide bi saplantıydı bu ama elimde değildi kızlar kınamayın beni ve çarpılmıştım çocuğu görünce kimseye anlatamıyordum derdimi artık dersaneyi ekip iş yerlerinino orada geziniyordum onu bir an dahi görebilmek için
mustafa çok muhabbetini ettiği için abisinin adını biliyordum ve napıp edip numarasını buldum aradım onu ...
yanlışlıkla olmuş süsü verip konuştuk epey bir süre abisiyle
birgün bana buluşma teklifi etti buluşalım seni merak ettim dedi buluştuk benden 10 yaş büyüktü 15 dk oturduk bir pastanede ve sonra bana işlerinin yoğun olduğunu söyleyip kalktı gitti çok bozulmuştum ama ona olan hayranlığım 10 kat artmıştı o gittikten sonra defalarca aradım çok üzerine gitmiştim ben yoğun bir insanım işlerim yoğun diyerek beni erteliyodu hoş kızsın felan diyodu bana hatta daha önce birini sevip nişan attığını çok şeyini anlatmıştı

epey bir süre sonra tlfonlarıma cvp vermemeye başladı bende dayanamayıp evlerini aramıştım özel numaradan sürekli arayıp kapatıyordum bunlarda rahatsız olup mahkemeye vermişler ve benim kşm olduğumu ortaya çıkartmışlar ve ben rezil oldum mustafada öğrenmişti abisiyle konuştuğumu abiside mustafayla önceden aramızda geçenleri öğrenmişti sonuç tam bir facia......................

olay aile kadar gitti ben olduğumu öğrenince şikayet geriye alındı neler yaşamıştım neler günler zindandı bana her gece ağlıyordum hem ailemin gözünden düşmüş hemde onlara rezil olmuştum.. ve yıllar geçti ben üniversiteyi kazandım çok değiştim güzelleştim o liseli kız havaları yoktu artık gayet bakımlı havalı ve güzel bir kızdım ve bir nikah töreninde ansızın karşımda o 3 sene öce deliler gibi aşık olduğum kişiyi (abisini) gördüm beni görünce şok oldu ve bakışlarını benen alamadı ben ise yüzümü çevirip geçtim karşımdaydı gözlerini benden alamıyordu ben ise yüzüne bile bakmıyordum ama bana baktığını hissediyordum o bana artık yaşlı geliyodu resmen ben 22sinde bi çıtırken o 32 yaşında bi adamdı umrumda bile değildi artık ama yaşını göstermiyordu hep baklımlı ve yakışlıydı o ayrı mesele... geçen aylardada mustafayla facede ekleştik muhabbet ettik epey yaşanan olayların ne kadar üzücü oldıuğunu andık ve bana ben senden her zaman hoşlanıyordum hatta seviyodum ama keşke o olaylar yaşanmasaydı şuanda çok farklı olabilirdik dedi bana sonuçta onunda ailesi ve benim ailem bunları biliyordu e haklıydı çocuk olsun dedim kader yani deyip geçtim ama facede resimlerimi beğenip ne paylaşsam yorum yaıpı beğeniyordu felan ama bişey olamazdı aramızda ikimizde biliyorduk bunu ...

vee abisinin evlendiği haberini aldım hatta evlediği kızın resimlerini bile gördüm yani ne yalan söyleyim içim burkuldu ama geçti gitti...

evet kızlar garip bi hikaye 18li yaaşların verdiği cesaretle yaptığım bir delilikti bu matığı arkaya atıp heyecan uğruna kednimi rezil ettiğim bi olaydı...

şuanda mutluyum bunları hatırlayıp gülüp geçiyorum sizlerlede paylaşmak istedim
uzun oldu kusura bakmayın

Son düzenleme:
alla alla ee sonuçta birşey olmamış zaten .neden anlattın ki durup duruken şimdi bunu.
çocukluk yapmışsın yani geçmiş gitmiş.

o zamanlar yaşadığım acılar geldi aklıma çok rezil olmuştum hem aileme hem onlara ne bileyim anlatmak istedim

boşverr o yaşlarda yapılır böle şeyler
önemli olan şimdiden sonra hata yapmamak
ayrıca şöle bir durum olmuş bellkide kardeşi senden hoşlandığı için abi sana adım atamamış demek ki .diğer türlüsü daha kötü olurdu sen onla evlenseydin iki kardeş birbirine girebilirdi bu daha kötü bir durum olurdu bence.

evet herşeyde hayır vardır derler ya canım buda öyle bişey işte ne aşıktım ama ya :)

boşuna okumuşuz ha...sonuç ne hiç..yaşanmış bi hikaye... sıkıntı dert olarak görmediğin bişeyi açmışsın...boşa zaman kaybı...bence bu konuyu bir derdim var bölümüne açmak yerine yaşanmış aşk hikayelerini seçmeliydin...sıkıtısı derdi olan insanlar varken burada bu konu çok saçma kaldı...

ilk olarak bu nicki cok aradinmi acaba. Ikincisi insanlara saygili cevap ver; ne demek golge etme falan?biseymi dedi ki kadin sana? Abisinede asik olabilirsin,daha sonra babasinada olursun...hey allahim!!!!!!!

evet herşeyde hayır vardır derler ya canım buda öyle bişey işte ne aşıktım ama ya :)

o evlenince içinin acıması doğal canım ama unutmak zorundasın artık .yapıcak birşeyin yok.senin karşına seni seven biri çıkar sende mutlu olursun .bunları düşünme artık çocukluk yani rezillik olarak düşünme yani herkes neler yapıyor geçmiş gitmiş.

boşa okuduğunuzu düşünüyorsanız keşke yorumda yapmasaymışsınız zaten bu başlık aşk hikayeleri kısmına taşınmış ben açılmadı sanıp konuyu tekrar buraya açtım
saçmalık mantıklılık herkese göre farklı kavramlar ben geçmişte yaşadığım bi olayı paylaşmak istedim hepsi bu

bir sıkıntı ve dert olarak görüp okuduk..zaten okumaz olaydık... ne derece saygılı olduğunu sorgula kendine.....

ilk olarak bu nicki cok aradinmi acaba. Ikincisi insanlara saygili cevap ver; ne demek golge etme falan?biseymi dedi ki kadin sana? Abisinede asik olabilirsin,daha sonra babasinada olursun...hey allahim!!!!!!!

yoo özelliklerimi anlatan bir nick birincisi seksiyim ikincisi aşkımın prensesiyim e birleştirince haliyle çıkıyo ortaya bi nick....

onun bunu avukatlığını yapmak senin haddin değil ayrıca kime ne cevap vereceğim sadece BENİ VE FORUM YETKİLİLİERİNİ ilgilendirir ...

haddini bil ayrıca ben lise çağlarımda yaşadığım bir anımı paylaştım babasınada aşık olrusun felan düzgün konuş!

ınsanlar sana bırsey dmıyor kı sadece konunun sonunda uzuldugun bısey olacagını tahmın etıklerı ıcın okumus olabılırler mesela ben okumadım cunku baya bı uzun geldı. bı de o yesıl gozlu uzun boylu kısmına kadar okudum sankı bana bı romana gırıs yapmısım gıbı geldı zaten yorumlardan da anladım kı gereksız bır konuymus 18 yasın verdıgı duygusal yogunluk demek lazım ucuz atlatmıssın

konunun gerekli olup olmadığı değil mesele buraya herkes istediği konuyu açıp paylaşmak adına üye oluyor bende bunu paylaşmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…