sevdiğim kişinin sonradan abisine aşık olmak

şuanda hıçkıra hıçkıra ağlıyorum bir forum ortamı olmasına rağmen herkesin bir olup bu şekilde aşağılaması çok zoruma gitti ben kimseyi kırmak istemedim başta ama herkes beni taşa tutunca çok doldum dalga geçip şiir yazan bile olmuş ben zaten o günlerin psikolojisini yeni yeni atlatırken bu şekilde tepkiler aşağılamalar çok zoruma gitti

canım bak sinirini bozan yorumlar olabilir sende kendince cevabını verirsin zaten .
bu tarz konular tepki topluyor abi-kardeş meselesi gibi .
biliyorum sende zor günler geçirmişsin olabilir insan hayatında herşey başa gelebilir .ağlamana gerek yok.sonuçta kimse kimseyi gerçekten tanımıyor .onlar senle dalga geçiyorsa sende geç gitsin.
arkadaşlar evet bazı konularda gereksiz yere arkadaşların üstüne gidiliyor gerek yok bunlara.size doğru gelmez ok anladım ama yani benzer tepkiler yüzünden konu açmaya çekinir insanlar .bırakın herkes rahat rahat içini döksün .bu bir derdim var bölümü biraz içimizde biriktirdiğimiz şeyleri döküp rahatlamak bir kaç fikir almak için var.ama sürekli tepki tepki insanlra bu şekilde yardımcı olamazsınız .

seksiyim seksiiii
sevgilimin var cillop abisi
secemedim hangisi..

sevgilimin abisi
tarik akan gibi maaasallah kendisi
seksiyim seksiiii:KK53:

aradim aradim acmadi
seviyorum dedim bakmadi
boyle mi olacakti...:KK43:

duraklarda bekledim
gecmedi ama hevesim
bir gun bana gelecek dedim..

savciliga verdiler
gecmedi ki hic keder
sen seksisin dediler

4 yil gecmis aradan
neler yasatiyor yaradan
ezik buzuk ergenken
simdi oldum gulben ergen

icimde etti savcilik yara
saldirdim saga sola
geldim actim konumu
hazirladim forumda sonumu..

seksiyim seksi
seksiyim seksi

nokta:KK52:

bacım sen kaşınıyon mu napıyon,ben anlamadım.
hatun savcılığa gitti.
sende daha delil veriyon eline.

(diline sağlık,güzel olmuş.)

şuanda hıçkıra hıçkıra ağlıyorum bir forum ortamı olmasına rağmen herkesin bir olup bu şekilde aşağılaması çok zoruma gitti ben kimseyi kırmak istemedim başta ama herkes beni taşa tutunca çok doldum dalga geçip şiir yazan bile olmuş ben zaten o günlerin psikolojisini yeni yeni atlatırken bu şekilde tepkiler aşağılamalar çok zoruma gitti

ortada ağlanacak birşey yok canım.

kusura bakma ama o günlerin psikolojisini atlatamayacağın birşey göremedim ben anlattıklarında,kendin çalıp ,kendin oynamışsın.
kimse sana kötülük yapmamış.

senden bişey bekleyen yok gölge etme başka ihsan istemez ...

daha ilk basta napsak ki bilemedim .. diye , hic bir art niyet olmadan sadece tek bir cumle sunu yazan arkadasa verdigin yaniti birdaha oku..
daha bu sitede ikinci yorumunda , sen baslatmissin.. saygi duymassan,sanada saygi duymazlar.. aglamanada gerek yok..:KK14:

biri der amcasıyla evlencem ekşi sözlüğe malzeme oluruz

ötekii der abisine olmuştum

babalara ne zaman şey etcekler merakla bekliyorum :KK14:

zebo bırak... diğer tarafta birinin 2.üyeliğimi nedir? kalkmış konu açmış, linçmiş ötekileştirmeymiş..bi de ahkaaammm..:KK51:

Zebo bırak... diğer tarafta birinin 2.üyeliğimi nedir? kalkmış konu açmış, linçmiş ötekileştirmeymiş..bi de ahkaaammm..:KK51:

X