sevdiğim kişinin sonradan abisine aşık olmak

yoo özelliklerimi anlatan bir nick birincisi seksiyim ikincisi aşkımın prensesiyim e birleştirince haliyle çıkıyo ortaya bi nick....

onun bunu avukatlığını yapmak senin haddin değil ayrıca kime ne cevap vereceğim sadece BENİ VE FORUM YETKİLİLİERİNİ ilgilendirir ...

haddini bil ayrıca ben lise çağlarımda yaşadığım bir anımı paylaştım babasınada aşık olrusun felan düzgün konuş!

arkadaşım buraya açtığın konu herkesi ilgilendirir..herkes yorum yapmakta özgürdür...eğer açıyorsan beğeni ve eleştirileri baştan kabullenmiş olmalısın...sürekli ters cevaplar vererek sana saygılı bi yorum gelmesini mi bekliyorsun... halka açık bi alana yazılan konu sadece seni ilgilendirmez...laf söyletmeyeceksen yorum yaptırmayacaksan açma o zaman...ne dememmizi bekliyordun...aaa çok güzel yapmışsın aferin dememizi mi... kendin bile çocukça saçma bişey olduğunu söylediğin halde bizim yorumlarımıza neden terleniyorsun..o zaman içinde sakla neden yazıyorsun...haa yazacam diye ısrarlıysan o zaman eleştirileri kabullen...

seksiprenses nicki aldı diye nasıl yani ne güzel kendisini seksi buluyor
bende belle diye aldım yani fransızca güzel demek .

seksiprensens... ne güzel nick miş..:KK8:
neden forumda daha önce düşünen çıkmamış ki bunu?:KK24::KK24:

Bu yazdığın mesajları da çocukluk olarak adlandırmalısın.

Arada 4 sene geçmiş hiç değişmemişsin.

çok güzel bi tespit...zaten konu sahibi beklediği ilgiyi göremeyince böyle konuşuyor bence...sanırım iyi yapmışsın falan gibi cümleler bekliyodu eleştiriyi kabullenemeyecek kadar çcuk bencede..

derdim var bölümünde 4 sene önceki anının işine arkadaşım herkez haksız bir sen haklı yorumun iyisi kötüsü olmaz buraya konu actıysan asıl sen yazdıklarına dikkat etmelisin.

çok güzel bi tespit...zaten konu sahibi beklediği ilgiyi göremeyince böyle konuşuyor bence...sanırım iyi yapmışsın falan gibi cümleler bekliyodu eleştiriyi kabullenemeyecek kadar çcuk bencede..

ben burada bir taktir tebrik beklemek için yazmadım bunları illa yorum yapılsın diyede yazmadım içimden geldi paylaştım !

buraya sadece anı olduğu için yazmak paylaşmak istedim beni topa tutun diye değil herkes haddini bilsin bu forumda kimse nasıl olsa tanınmıyorum diye boş boğazlık yapıp karşıdakini rencide edecek şekilde konuşamaz savcılık denen bişey var canımı sıkanın canını sıkarım herkes haddini bilsin! ....

Sizinde dediğiniz gibi cahil dönemlerde yaşanan bir olay olmuş.. Acı-tatlı bir tecrübe olmuş size.

Şimdiki adımlarınızı dikkatli atmanız gerekiyor eğer yeniden konuşmaya başlamışsanız.

Farketmeden ilerlerlerse üzülebileceğiniz bir son olabilir.

İyi ve mutlu olacağınız insanlarla karşılaşırsınız inşaallah.

ben burada bir taktir tebrik beklemek için yazmadım bunları illa yorum yapılsın diyede yazmadım içimden geldi paylaştım !

bizde diyoruz ki yanlış yere açmışsın...burası onun yeri değil sıkıntısı derdi olan insanlar var ve senin aşk hikayen burada çok saçma kaldı güzelim...hala bunu anlamamkta ısrar edip sataşmaya çalışıyorsun millete..eğer konunu doğru yere açsaydın ne tepki alırdın nede kötü eleştiri.... herkes okur geçerdi yerinde...hatanı kabullenmek yerine millete laf söylüyorsun...

forumdaki konu için savcılığa mı vericeksin?:KK15:

bi de tehdit var ''canımı sıkanın canını sıkarım'' bu nedir?:KK51:

buraya sadece anı olduğu için yazmak paylaşmak istedim beni topa tutun diye değil herkes haddini bilsin bu forumda kimse nasıl olsa tanınmıyorum diye boş boğazlık yapıp karşıdakini rencide edecek şekilde konuşamaz savcılık denen bişey var canımı sıkanın canını sıkarım herkes haddini bilsin! ....

napıcaksın savcılıga mı sıkayet edıceksın ne dıceksın ben bı foruma uye oldum gecmıste yaptıgım bıseyı anlattım da terbıyesızlıkte yaptım onlarda benı topa tuttu sıkayetcıyım mı dıceksın buyur yol yakınken sıkayet et hatta once benı et :KK1: :KK1:

avatarınıza bakılırsa sizden sonraki nesilin ne olacağı bariz yani üzerime alınmıyorum ben kimseye saygısızlık yapmadım çünkü ...

Ağzına biber sürerim senin,benden sonraki nesile senin yetişme şansın yoktuki zaten..

Saygısızlık yapma sakın,senden büyük kızım var benim haddini bil .....

bizde diyoruz ki yanlış yere açmışsın...burası onun yeri değil sıkıntısı derdi olan insanlar var ve senin aşk hikayen burada çok saçma kaldı güzelim...hala bunu anlamamkta ısrar edip sataşmaya çalışıyorsun millete..eğer konunu doğru yere açsaydın ne tepki alırdın nede kötü eleştiri.... herkes okur geçerdi yerinde...hatanı kabullenmek yerine millete laf söylüyorsun...

bu seni ilgilendirmez ben konuyu yanlış yere açtığımın farkındayım forum yöneticileri gerekeni yapar senin ne haddine bu şekilde konuşmak benimle !!!

X