Sessizlik

bana da sanki başkasıyla konuşuyor ama olmazsa dönecek diye kapıyı kapatmamış gibi geliyor. hoş gelse de o kapıyı suratına çarparım artık.
Şimdiden o kapıları kapatın adamı takipçilerinizden ve rehberinizden silin birde engel atın bitti gitti.

Hem storylerinize bakıyor hem de mesajlarınıza cevap vermiyor mu? Ay bu ne dengesizlik ya iletişim kurmayı bile beceremeyen tipler gelmiş 40 yaşına nerdeyse.

Bence bu durumda sizin yapacağınız en iyi şey onu kendi hamlesiyle vurmak. Siz de sessizce kaybolun. Ayrılık mesajı bile atmayın. Her yerden silin numarasını engellemeyin yazarsa hiçbir şekilde cevap vermeyin. Hak ettiğini bulsun

hasbelkader yazarsa aynısını yapacağım bakalım nasıl oluyormuş

başkası var net

bana da öyle geliyor.

adım kadar eminim bekar olduğuna. yöneticilerime kadar tanıyorlar adamı. ortak arkadaşımız yok ama iş çevremiz ortak.
hmm resmi bir şey yoktur ama biliyorsun appler falan var ordan takılmalık biriyle bile bir süre geçiriyor olabilir. e böyle olunca da sen zaten duyamazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…