Sessizlik

Direk engel, böyle insanlar boşluk değerlendirmek için görüşürler. Ablasının numarasını kendimi vermişti de aradınız?

Çalıştığınız firma aracılığıyla, bir başka firmanın eski çalışanlarının medeni halini mi teyit ettirdiniz ?

Manevi ablam,manevi annem vb diye gezinen insanlar da var. Bu adamın ablası da öyle bir abla olmasın ?

Adam tam bir döl ziyanı

teyit ettirmedim. direkt tanıyorlar zaten ilgili departmandan onunla kontak kuran kişiler. öz ablası.

Yani bende sessiz sedasız 4 yıllık ilişkimi bitirdim haber bile vermedim .
Çünkü konuşmaya değer bile bulmadım .
Sizin ki öyle bir şey değil sanırım , büyük ihtimalle başkası var.

Yani bende sessiz sedasız 4 yıllık ilişkimi bitirdim haber bile vermedim .
Çünkü konuşmaya değer bile bulmadım .
Sizin ki öyle bir şey değil sanırım , büyük ihtimalle başkası var.
bana da sanki başkasıyla konuşuyor ama olmazsa dönecek diye kapıyı kapatmamış gibi geliyor. hoş gelse de o kapıyı suratına çarparım artık.

Geri döndüğünde ki açıklamasını merak ettim açıkçası.

Vakit kaybı olmasın geride bırakıp önünüze bakın derim,tabi karar sizin.

Cinsel iliski yasiyor musunuz? Iliski yasadiginizi zannettirecek hareketleri olmus ve muhtemelen aradigini bulamayınca daha fazla soz sarfetmeye deger bulmamis sizi.

Ortalama bi serefsiz sadece kesinlikle öldü mü kaldi mi diye merak etmeye degmez. Silin, önunuze bakin, suraya konu actiginiza bile degmez o kadar diyeyim.

daha fazla üstüne düşersen dötünü kaldırmış olursun.
kendine saygı varsa tamamen iletişimi kesip bir daha karşılaşmamak adına uzaklaşmalısın.
kendini serviyorsan bunu hiç düşünmeden gerçekleştirmen gerekir.

aramızda şundan gitti diyebilecek hiç bir şey yok. fazlasıyla tatmin oluyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…