Sessizlik

Merhaba hanımlar;

mayıs 2023 de ayrıldığım sevgilimle tekrar deneme kararı almıştık. Ben 30 o, 36 yaşında. O zaman ayrılma sebebimiz 1.5 gün iletişimsiz kalıp merak edip ablasına sormamdı sebep. neden ablama beni sordun demişti ve kavga edip ayrılmıştık.
bir şeylerin değiştiğini düşünüp tekrar şans verdim. hatta bir şeylerin yine tekrarlamasından korktuğumu belirttiğim de asla olmayacağını söyleyen adam geçen akşam cuma günü mesajlaşırken bir dakika canım yazacağım deyip ortadan kayboldu ki; o gün de bir kaç saat mesajıma geç cevap verdiği için bu şekilde kaybolmamasını bitirmek istiyorsa da söylemesini belirttiğim zaman böyle bir şey olursa sessiz sedasız kaybolmam demesinden sadece 3-4 saat sonra kayboldu. O saatten bu saate kadar hiç bir ses seda yok. Salı akşamına kadar iletişim çabalarımın her türlüsünü yanıtsız bıraktı kendisi. instagramdan halen birbirimizi takip ediyoruz hatta nadir de olsa storylerime bakıyor. Whatsaptan halen numaram engelli değil, rehberinde ekliyim. Ama bütün iletişim çabalarımı bertaraf ettiği gibi mesajlarım dahi görüldü olmuyor. Ortak arkadaşımız yok, ablasıyla iletişimim yok şuan ablasına da yazamam. Amaç ne çözemedim açıkçası.
Boşa düşmüş aramış şimdi yine birini bulmuş belli ki sil engelle her yerden

X