Servisteki Bey Kişisi

En azindan takip ederek adım atmışsın
Keşke bı kafeye falan gitseymis sende bi ara tesadüf ederdin
Şimdi neler yapicaksin var mı fikrin.

Bu konuyu görünce aklıma şöyle bir anım geldi . Lise sonda fizik kursunda birinden hoşlanmıştım. Otobüsten indim baktım çocuk da önden gidiyor hemen seslendim yanına gittim konuşmaya çalışıyorum. Çocuk beni bırakıp aynı yöne gitmemize rağmen hızlı hızlı yürüdü
Ben olsam yürürken seslenir siz de şu yöne mi gidiyorsunuz der onla yürümeye başlardım.

Ay çok heyecanlı Konu sahibi şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?

Ayy en sevdiğim konular dram yok heycan var En son 4873 yıl önce flörtleşmiş olduğum için arkadaşlara tavsiye verip heyecan yaşıyoruz hahah. Şimdii öncelikle muhabbetimiz olmayan insanları sosyal medyada eklemek veya telefonuna mesaj atmak direkt ilgili olduğumuzu belirtir ben hoşlanmam o kadar açık olmaktan.
Yapmanız gereken evine yürüyüş güzergahını tespit edip servisten indikten sonra aynı tarafa yürüdüğünüzü o an fark etmiş gibi davranmak ve yeni iş yerine yeni iş arkadaşlarına alıştı mı memnun mu diye sormak laflamak. Bu gayet arkadaşça bir şey olduğundan utanmaya sıkılmaya mahal de yok

Üfff sen bu çekingenlikle bi yol katedemezsin bacım bu ne yaa.

Git sana ilanı aşk et adama açıl demiyoruz ki, sadece bi sohbet başlatacaksın çok mu zor?

Allah allah komşu şehir de olsa hergün hergün iş için şehir mi değiştirilir ne gerek var taşının oraya kafanıza göre hayatınızı yaşayın.ee tabi istanbul, antalya gibi çok pahalı bir şehir değilse.

Kubidik adama merhaba nasılsınız diye sorsan ordan muhabbet akar gider . Nassııı devamını getiremiyorsun yahu. Elinden yanlışlıkla bişi düşür beraber toplayın falan :)

laubali erkeklerden nefret ediyorum ama ağır başlı erkekler de hemen ilk adımı atmıyor ya, insanın tepesi atıyor sadece bakışarak ilerlerken bu dertten muzdarip biri olduğum için vakti zamanında sizi çok iyi anlıyorum ama bunun pek bi çaresi yok ne yazık ki. bende soğuk duruşumu bozmayayım derken çok sıcakkanlı olamadığım ve ilk adımı atma özürlüsü olduğumdan içime içime çürüdüm hep. umarım siz benim gibi olmazsınız

Aaaa ne güzel okuyordum bende hiç böyle tahmin etmemiştim sonunu okuyunca böyle kaldım akabinde böyle oldum
Ay bide sizin taktik işe yaramış gibi konu sahibine de aynı şeyi yap demişsiniz
Hani hikayenin sonu sevgililik/evlilikle falan bitseydi kabul edilebilir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…