seni beklicem dedim sen bilirsin dedi

Bence çok iyi bir annesiniz İnşallah kızınız çok başarılı ve mutlu olur çünkü sizin gibi bir annesi var. Bana yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim

Bence çok iyi bir annesiniz İnşallah kızınız çok başarılı ve mutlu olur çünkü sizin gibi bir annesi var. Bana yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim

kız size niye küfür ediyor onu anlayamadım

Ayyyy kızın biri telefon açtı sen de bekleyen kişi olmak istiyorsun hımmm
Evlenince yatağında başka kadın görürsen burada başlık açıp ağlama affedersin beklersin kocanı gene

Not: Senle evlenmez hiç sanmıyorum. Git düzgün bir ilişki yaşa ne saçma gel dedi git dedi otur dedi kalk dedi öyle oldu böyle oldu sanki kırk senelik ilişki var Kavga gırla

Hazırlıksız yakalandım mendili yoktu. Çok ağladım bu aşk hikayesine
Konu sahibi bir erkeğin en çok ilgiye ihtiyac duydugu dönem askerlik, onda bile sizle konuşmak istememiş. Aldatma var, terketme var, sallamama var.
Aşk böyle bir şey değil

Bu kadar üstüme gelineceğini tahmin etmemiştim. Biliyorum hata yaptığımı ama bu kadar kırıcı konuşmasanız

Kız 16-17 yaşlarındaymış. Önce bu gönül işlerini bırakıp düzgün bir okul kazanması lazım

Yani insan kime karşı duygu hissedeceğini bilmiyor ben de aşık olmak istemezdim

Emin olun bilseydim sevgi duygusunu tatmak istemezdim
Kusura bakmayın ama sevgiyi tadacak çok alan var, bir erkek olması şart mı, bir çiçeği sevip sulayın, sokak hayvanı sevin, kimsesiz çocukları sevin onlar sizi sevsin, aşk da olsun tabi ama bekleyerek feda ederek değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…