“Senden İğreniyorum”

Şimdi ailesinden birine söylesen direkt anlar sen olduğunu bu hoş olmaz.
Yahu adam bu kadar depresifken ailesinden durumun vehametini anlayacak bir akıllı yok mu?
ailesi de farkında ama ailesi “o asla boşanmazz” diye düsünüyor. çünkü saçma ama öyle bir karakteri var aslında. hatta bir kere benim esime “benim esim cehennem olsa ben boşamam. sonucta ben sectiö onu yarı yolda bırakamam” falan demisti. “delikanlılık” meselesi işte. ailesi de böyle düsündüğünü düsünüyor. ama annesi bu sikayetler olduğunda bana “yürütemeyeceklerse boşansınlar, benim evladım sonucta bu mahvolmasına izin vermem” demisti. ki geliniyle de bir kez konustu hani evlilik böyle olmaz kendinize gelin gibisinden ama çok da dahil olmak istemiyorlar sanırım. hani biz bozduk arayı gibi olmasın diye

Ben sana diyeyim Aslışko bu aile çocuğun kendine zarar vermeyeceğine eşini de boşamayacağına emin olduğu için hiçbir şey yapmıyor haberin olsun..

Ben sana diyeyim Aslışko bu aile çocuğun kendine zarar vermeyeceğine eşini de boşamayacağına emin olduğu için hiçbir şey yapmıyor haberin olsun..
ben hiç karışmayayım o zaman. zaten su an tek keskem o telefonu açmak. ki dün sabah da aramıştı ama uyuduğum için bakmadım. bugün açtım ama açmaz olaydım. dert sahibi yaptı beni

ben hiç karışmayayım o zaman. zaten su an tek keskem o telefonu açmak. ki dün sabah da aramıştı ama uyuduğum için bakmadım. bugün açtım ama açmaz olaydım. dert sahibi yaptı beni
Bende durulana kadar da açma beybi uzak kal bak göreceksin güllük gülistanlık olacaklar sıkıntı ettiğinle kalacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…