Sence bu adamla evlenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızım hiç mi gururun ve aklın yok, babanın cenazesine bile gelmeyip desteğe en çok ihtiyacın olduğu bir günde bile seni yalnız bıkaran birine nasıl geri gittin?
Nasıl geri gittim bilmiyorum çok sevdim ama neyini sevdim onu da bilmiyorum birşey diyemiyorum diyorum ki çok dürüst güvenilir iyi biri kumar oynamıyor alkol almıyor böyle başkanbir özelliği yok ailede ki sevgi eksikliği diyen çok birinin beni sevmesi bana tuhaf geliyor

Denklik konusu doğru o 11 alıyorsa ben 37 alıyorum uzman olarak çalışıyorum görevde yükselme sınavı var izin vermiyor başka şehire gidemem diye böyle değişik birşey

Böyle kekolar kadınlara seksi falan mı geliyor acaba, evlenilir mi diye sormuş bi de hey Allah'ım.

Böyle kekolar kadınlara seksi falan mı geliyor acaba, evlenilir mi diye sormuş bi de hey Allah'ım.
Kemı gibi durmuyor salonda şöyle anlatıyım başkalarına karşı çok kibar ama bana böyle ben soruyorum başka bir koz arkadaşın olsa ona da böyle yapar mısın hayır onun ne suçu var diyor

Ay ne ıgrenc adam neyine sevdalandınız

Kendime engel olamıyorum ki mantıken ben de buradaki herkes gibi düşünüyorum buraya yazamadığım kadar hakaretleri var küfürleri var ama kendime engel olamıyorum giderse nefes almaıcam gibi geliyor

Valla maaşın bence psikoloğa gitmeye yeter Ekonomik özgürlüğü olan okumuş bir kadınsın. Diğer kadınlara örnek olmalısın. Yahu sevgiliden avmye gitmek için izin mi isteyeceksin? Liseyi zar zor bitirmiş birinin sana hakaret etmesine mi izin vereceksin? Evlendiğinde kendi paranı da istediğin gibi harcayamazsın ben sana söylim, kartını o kullanır…

Tamamını okumadım, sadece burayı okuyarak cevap veriyorum evlenilmez. Bu kadar merhametsiz, vicdansız, ilgisiz, düşüncesiz biriyle evlilik olmaz.
Biliyomusun buraya arkadaşım tavsiyesi ile geldim ve gizli olduğu için daha açık konuşabiliyorum babam yoğun bakımda üç hafta kaldı ve en kötüsü covid dönemindeydik ve koz annem de covid oldu ağır geçirdi evde baktım. Evimize kimse gelmedi bulaşır vs diye benim için çok zordu ama o eskiden naptımmmmmmmmmmm geçmişinde naptın inanmıyorum sana böyle bu arada 31 yaşındayım ve ondan önce iki erkek ark oldu isimlerini söyledim git konuş dedim yanlış birşey yapmadım hiç dedim ama bana inanmadı

Kendime engel olamıyorum ki mantıken ben de buradaki herkes gibi düşünüyorum buraya yazamadığım kadar hakaretleri var küfürleri var ama kendime engel olamıyorum giderse nefes almaıcam gibi geliyor
Böyle nefes alıyor musunuz?

Sana verebileceği minimum şey kumar oynamaması ve alkol içmemesi . Ya sen bi aynaya dön bak kendine kızım ! Bi sorgula. Şu an evlensen bu adam sana hayatı zindan eder ay. İnsanlae DEĞİŞMEZ erkekler DEĞİŞMEZ. Hatta evlenince herkes daha da kötü olur söylim.

Maaşını güzel güzel kıyafetlere, gezmelere harcamak varken sana avmye bile gitmeye izin vermeyen bi adama ilerde para yedireceksin.

Ay ne ıgrenc adam neyine sevdalandınız
Bilmem
evet gittim de daha önce. Geçen sene ayrıldık beni engelledi ben çok üzüldüm tabi yine psikoloğa gitmeye başladım . Üçüncü seansımdan çalarken tam toplayacakken kendimi üç hafta sonra beni aradı ve yeniden başladı psikolog bana başarı takıntın var dedi ayrılınca başarısız olacağı düşünüyorsun dedi babana benzeyen kişiyi bulmuşsun dedi ki benim babam da bunun gibiydi

Emin ol o sevgi dediğin şey evlenince senin için hayal olacak, aklını başına al çıkarabildiğin kadar hayatından çıkar o yaratığı.

Bak bu adam sana psikolojik şiddet uyguluyor farkında değilsin. Eminim ki sosyal hayatta da özgüvensiz görünen, neşesiz görünen birisin çünkü her an erkek arkadaşının sana kızacağı bit şey yapmaktan korkuyorsundur.

Böyle nefes alıyor musunuz?
Bir arkadaşım şöyle dedi sadece nefes alıp veriyormuşum yaşıyormuşun ben sadece ilkini yapıyorum hep tedirginim ne diyecek koşacak mı abartmıyorum bugün iş yerine kim geldi ne bok yedin ne halt yedin anlat lan gibi şeyler diyor bana ben de anlatıyorum araya giriyor onu sormadım düzgün anlat lan diyor ha bu arada evlilik teklifi etmişti geçen sene ayrılınca bana mesaj atmıştı yazdıklarımı geri ver diye

İş hayatımda tam tersiyim neşesiz olduğum doğru ama özgüvenim yüksektir işimi iyi yaptığımı düşünüyorum herkes birşey sorar ve çok saygı gösterir . Etrafıma anlatsam buna sen mi izin verdin derler ve şok geçirirler o yüzden de buraya yazdım

Şöyle söylüyor bana benimle gez çalacaksan yanında brn olucam böyle değişik . Aşırı rahatsız oluyor ilk zamanlar şöyle diyordu markete gidiyorum bime sabah ekmek alıcam vs. Giderken aramazsam sinir krizi sebebi arıyorum diyorum ki evden çıktım ben . Bir ara şunu yaptı ilk zamanlar telefonu kapatma kasiyerlik ne konuştuğunu duyucam

Şekerim sen kaçıncı sınıfa gectin

Bu adam sizi çatır çutur aldatıyor haberiniz olsun da.. Bu derece kıskanan kısıtlayan adamların hepsinin gözü dışarda, alamıyorlar o gözü dışardan. Biraz kafanızı kaldırın korkmadan, görürsünüz zaten. İş kafayı kaldırmakta. Onu yapmayın diye bu kadar baskı uyguluyor zaten.

Lütfen kendine bir iyilik yap ve ayrılma süreci için destek al. İradeni güçlendir dönme bu adama. Ayrıl. Başka diyebileceğim bir şey yok. Böyle adamlar düzelmez, değişmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…