Selülit Selülitlerim yok oldu :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

incelme olsa bile 1-2 cm olur. Onun sebebide ödemini almış olduğu için. Zaten 1-2 cm gitmeli ki sıkılaşsın bacakların gergin olsun. Diğer türlü selülitler gitmez. Madem düğün yakın uygula bence. Ayrıca mutluluklar

çok teşekkür ederim cevabın için.. güzel dileğin içinde ayrıca teşekkürler
bir sorum daha olucak bu yağları hangi ölçülerde koyuyorsunuz
yani hangisinden fazla hangisinden az ama bi kullanımlık olmasın
mesela hepsinden birer şişe aldım nasıl karıştırıyım
bikaç sürümlük hazırlıcam nasıl olsa
ayrıca evde titreşimli masaj aleti vardı onuda uygularım süper olur
ben çalışıyorum akşamları bikaç saat uygulasam yeterli olurmu size ??
amma soru sordum

Rica ederim uzmanlığım yok bu alanda ama araştırıyorum işte sizlerle de paylaşmaya çalışıyorum.
Biberiye ve kekik yağının hepsini boşalt buğday ve badem yağınında yarısını. Her kullanımdan önce içinde topladığın kabı iyice çalkala yağların yoğunluk oranı farklı olduğu için dibe çökme falan olmuşsa iyice karışsın birbirine. Aslında bunu gece yapmanın sebebi hem rahatlık olsun diye hemde hücrelerin kendini yeniliyor olması ama akşam yapıp gece yatmadan yıkarsanızda olur farkeden bir şey olmaz. Kolay gelsin :)

bugün bu karışımı 4. kez sürüyorum selülitler sonunda ne olur bilemem ama gözle görülür bir şekilde vücudumda daralma oldu diyebilirim bol su ve yürüyüşlede desteklenince umarıö daha da güzel sonuçlar alırım ve bu karışımı en az iki ayda bir yapmayı düşünüyorum

senin nasıl gidiyor :)

valla canım benim iyi gidiyor ilk dört defa üst üste yaptım şimdi iki günde bir yapıyorum çöp poşeti giyiyorum pilates yapıp bir saat sonra falan yıkıyorum soğuk su döküyorum ben zaten farkediyorum dün eltim gelmişti görümceme bu kadar kısa sürede nasıl böyle zayıflamış demiş oda yaptıklarımı söylemiş eşimde baya fark var diyor en fazla da sıkılaşma olmuş haziranda tekrar yapacam inşallah

canım olumlu sonuçlar almana inan çok sevindim Bu konu hep güncel kalmalı yaz geliyor çünkü. :18:

Selam kizlar, bende bugun bu yaglari aradim bir turlu bulamadim. Baska biryerde varmislar, yarin alacagim artik. Ben kanadada yasiyorum biraz zahmetli oluyormus buseylerin bulunmasi. BIrkac sorum olacak ona gore yarin baslayacagim

Oncelikle karisimi nasil yapiyoruz? Yani tuplerin hepsini birden mi karistiriyoruz. Ml filan var mi?
Sonra ben duzenli spor yaparim zaten strec film olayini pek anlamadim acikcasi. Spordan once surersem sporladaha etkili olurmus, ama ben spordan sonra dus aliyorum, sonra tekrardan mi surecegim? Gunde kac defa suruyoruz toplamda? Vucuda tamamen yediriyoruz dimi. Gece surunce oyle yatiyoruz. Strec film filan yok dimi. Cok soru oldu galiba :)

Öyle ML olarak oranları yok ama sadece şişeler eşitse; Biberiye ve kekik yağını aynı miktar [aldığın şişenin hepsini boşalt] buğday ve Badem yağından aynı miktar [şişenin yarısını boşalt]. Tek oran bu canım. Streç olayıda hem bulaşmasın diye hem o bölge terleyip ödemini atması için. Yağları 5 dakika boyunca masaj yaparak sürüyoruz[aşağıdan yukarıya yapıyoruz masajı] Streçlerimizi sarıp yatıyoruz. Gün içerisinde yapacaksanda 5-6 saat kalması gayet ideal. Yağlı kalmaması ve sıcağın ardından soğuk suyla şok yapmak daha iyi olacağından yıkıyoruz. Spor yapıp duşa gireceksen;Sürdükten 3-4 saat sonra sporunu yap duşuna gir. Günde 1 kez oluyor yani. En az 7 gün uyguluyorsun. Kolay gelsin Çok konuştum galiba

Hepimizin ortak derdi ama çözümsüz değil arkadaşlar, İlk olarak gülenkalp arkadaşın dediği gibi spor spor spor ama sadece buda yetmiyor. İlave kullanmak lazım, ilk olarak yurtdışına çıktığımda Almanya'dan almıştım sonra burada aynı firmanın ürününü buldum için çok rahat. Hatta internetten sipariş verdim ilk başta korktum güvenlimi diye ama korktuğum başıma gelmedi firma kapıda ödeme ile gönderdi. Hiç uğraşmayın o yağ bu yağ diye hazırı var hemen kullanmak lazım çünkğ 2ay sonra plajda olacağız.

arkadaşım sende haklısın bu yağlar uğraştırıyor piyasada krem çok ama güvenirliği yok. Eğer kullanıp memnun kalmamış olsaydım önermezdim ama ben uyguladığım için söylüyorum. Ayrıca piyasada ki kremlerden daha etkili olduğunu söyleyen arkadaşlarımda var. Senin dediğin krem nedir ne değildir bilmiyorum ama ben doğadaki ürünleri kullanmaktan yanayım sadece.. Sağol bilgilerin için birilerinin işine muhakkak yarayacaktır.

arkadaşım sende haklısın bu yağlar uğraştırıyor piyasada krem çok ama güvenirliği yok. Eğer kullanıp memnun kalmamış olsaydım önermezdim ama ben uyguladığım için söylüyorum. Ayrıca piyasada ki kremlerden daha etkili olduğunu söyleyen arkadaşlarımda var. Senin dediğin krem nedir ne değildir bilmiyorum ama ben doğadaki ürünleri kullanmaktan yanayım sadece.. Sağol bilgilerin için birilerinin işine muhakkak yarayacaktır.

merhaba bende senin verdiğin bu karışımı dün uygulamaya başladım. fakat ml olarak yapmadım ölçüyü biberiye ve kekik yağını 3 tatlı kaşığı diğerlerinden de 1 tatlı kaşığı koydum. dün 2 saat falan bekledim bugünde 1,30 saat falan bekledim. bu süreler yeterlimidir.

Aslında yeterli olur diye düşünüyorum ama ben bu karışımları öğrendiğim yerde gece sürün sabah yıkayın gündüz yaparsanızda 4-5 saat durabilir yazıyordu. Biraz bu konularda disiplinli olup uygulamaya çalıştığımdan dolayı bende öyle yaptım ama 2 saatte de etkisi gösterir. İnşallah sende güzel sonuçlar alırsın. yaz mutlaka..

Bugday yagini bulamiyorum birturlu. Her yeri talan ettim. Ilk ucunu buldum. Ama bbugday yagi online siparisle 2 haftadan once gelemezmis SInir oldum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…