Selülit Selülitlerim yok oldu :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Merhaba Kızlar,

Geçen televizyonda Forzen İce Therapy Selülit giderici diye bir ürün gördüm, bu aralar selülit kremleri çok moda ama bu krem değil, donduruyorsun ve uygulayacağın bölgenin üzerinde tutuyorsun. Bana çok değişik bir ürün gibi geldi, soğuk etki kan dolaşımını hızlandırıp yağların erimesini sağlıyormuş, internetten biraz araştırdım fiyatı jel ve kremler yakın bununda diğerleri gibi yalan olmasından korkuyorum, acaba içinizde kullanan veya bilen var mı bu kremi?
Acilen bu selülitlerimden kurtulmam lazım kızlar, bana yardım edin :KK43:

merhaba kızlar,

geçen televizyonda forzen ice therapy selülit giderici diye bir ürün gördüm, bu aralar selülit kremleri çok moda ama bu krem değil, donduruyorsun ve uygulayacağın bölgenin üzerinde tutuyorsun. Bana çok değişik bir ürün gibi geldi, soğuk etki kan dolaşımını hızlandırıp yağların erimesini sağlıyormuş, internetten biraz araştırdım fiyatı jel ve kremler yakın bununda diğerleri gibi yalan olmasından korkuyorum, acaba içinizde kullanan veya bilen var mı bu kremi?
Acilen bu selülitlerimden kurtulmam lazım kızlar, bana yardım edin :KK43:

valla canım selulıt denen ıllet tek bır kremle yok edılmesı ımkansız saglıklı beslenmek yag seker tuzdan uzak durmak ve spor yapmak gerek yoksa tek basına o kremler bır mucuze yaratmaz konbıne yapılırsa cok guzel sonuclar gorursun sahsen ben gordum ozellıkle spor coook faydalı ben elıptık bısıklet kullanıyorum hıc selulıtım kalmadı desem yerıdır anca elımle sıkıstırınca bırazcık olusuyo

valla canım selulıt denen ıllet tek bır kremle yok edılmesı ımkansız saglıklı beslenmek yag seker tuzdan uzak durmak ve spor yapmak gerek yoksa tek basına o kremler bır mucuze yaratmaz konbıne yapılırsa cok guzel sonuclar gorursun sahsen ben gordum ozellıkle spor coook faydalı ben elıptık bısıklet kullanıyorum hıc selulıtım kalmadı desem yerıdır anca elımle sıkıstırınca bırazcık olusuyo

Evet haklısın canım ama çocuk var spora gitmek zamanım pek yok bisikletlerde pahalı, kremler dediğin gibi çoğu yalan birçoğunu denedim ama işe yaramadı hiçbiri evde elimden geldiği kadar spor yapmaya çalışıyorum ama o da bir yere kadar, internetten biraz araştırdım bu ürüne iyi diyenler var bir tane sipariş edip bunu da deneyeceğim artık son çare olarak bakalım nolacak :KK43:

merhaba bende senin verdiğin bu karışımı dün uygulamaya başladım. fakat ml olarak yapmadım ölçüyü biberiye ve kekik yağını 3 tatlı kaşığı diğerlerinden de 1 tatlı kaşığı koydum. dün 2 saat falan bekledim bugünde 1,30 saat falan bekledim. bu süreler yeterlimidir.[/QUOT

çalıştığım için sabaha kadar bekletemiyorum. sabah 6 da kalkıyorum. oda zar zor malesef akşamları eve geldiğim zaman uygulayabiliyorum. inş sonuç güzel olur. dün 3. günümdü henüz farklı bişey yok sıkınca belli oluyor. peki bu karışım bacak basen ve popoda incelme sağlarmı????

sıcak dustan sonra soğuk su tutunuz boyundan aşağıya göğüs,kalça, bacaklar, tüm vucut kan dolaşımı sağladıgı için diri sıkı ve kaslarınız kuvvetlenir.yıllardır yapıyorum fizğim 18lik kızlar gibi bense 27yaşındayım ayrıca kahveden uzak durunuz eğer durumunuz çok ciddiyse biberiye yağıylada masaj yapabilirsiniz bacakta biriken yağları eritmenize yardımcı olabilir.biberiye yakıcı bir yağdır kan dolaşmını hızlandırır.

evet kızlar yağım sadece iki kullanımlık kaldı ama ne yalan söyliyim bacaklarım gerçekten o kadar kötü durumdaydı ki anlatamam ama şimdi her fırsattta ayna da bakıyorum hem çatlaklarım baya daraldı hem de bacaklarım baya pürüssüzleşti dün misafirim var dı ne kadar zayıflamışsın diye akşama kadar iltifat etti gülen kalp sana çok teşekkür ederim bu konuyu bizimle paylaştığın için sorunu olan varsa hiç cebini o kadar pahalı kremlere boşaltmasın derim bu yağları kullanıp düzenli spor bol su dans yürüyüş ve dengeli beslenme ile desteklerseniz inanın sizle başarırsınız hem sağlıklı bir vücut hemde ekonomik bir yol
ben ilk defa kullandım ve çok memnınum haziranda tekrar yapacam denemek için başladım ama devamıda gelecek

Son düzenleme:
Genç yaşlı zayıf şişman dinlemiyor bu selülit. Her kadında olduğu gibi bende de vardı. Ama bu sabah yok olduklarını fark ettim tabii çok mutlu oldum. Nasıl oldu hemen anlatayım..

*Biberiye yağı *Kekik yağı *Tatlı badem yağı *Buğday yağı

• Bunlardan karışım hazırlayıp sürdüm bacaklarıma ve streçle sardım. 2 hafta boyunca her gece, ama pek düzenli yaptığım söylenemez.
  • Tabii bununla birlikte kk'da gördüğüm Nivea aerobik videolarını ve Leslieyle 3 mil programını uyguladım. ilk hafta çok düzenli değildi ama 2. hafta oldukça düzenli bir şekilde yaptım. [bacaklarınızı yağladıktan sonra egzersiz daha etkili oluyor.]
  • Duştan sonra sıcak suyun ardından bacaklarıma soğuk su tutarak şokladım :)
  • Her gün bol bol su içtim.
  • Aklıma geldikçe ip atladım.

Bu sabah bir baktım selülitlerim beni terk etmiş bende çok şaşırdım. Acayip sıkılaşmışım 2 haftada. Yağ karışımına gerek kalmadığını düşünüyorum artık ama spor yapmaya ip atlamaya ve bol bol su içmeye devam. :KK8:

SPOR.. SPOR.. SPOR..!!!

Nivea aerobik videolarını ve Leslieyle 3 mil programı nedir ??:26:

evet kızlar yağım sadece iki kullanımlık kaldı ama ne yalan söyliyim bacaklarım gerçekten o kadar kötü durumdaydı ki anlatamam ama şimdi her fırsattta ayna da bakıyorum hem çatlaklarım baya daraldı hem de bacaklarım baya pürüssüzleşti dün misafirim var dı ne kadar zayıflamışsın diye akşama kadar iltifat etti gülen kalp sana çok teşekkür ederim bu konuyu bizimle paylaştığın için sorunu olan varsa hiç cebini o kadar pahalı kremlere boşaltmasın derim bu yağları kullanıp düzenli spor bol su dans yürüyüş ve dengeli beslenme ile desteklerseniz inanın sizle başarırsınız hem sağlıklı bir vücut hemde ekonomik bir yol
ben ilk defa kullandım ve çok memnınum haziranda tekrar yapacam denemek için başladım ama devamıda gelecek

ne kadar sürede sonuç aldın.ben yeni başladım 3 gün üstüste yaptım fakat dün yapamadım. başağrısı sebebiyle. bugün akşam tekrar yapıcam.

ne kadar sürede sonuç aldın.ben yeni başladım 3 gün üstüste yaptım fakat dün yapamadım. başağrısı sebebiyle. bugün akşam tekrar yapıcam.

canım ben de ilk dördünü üst üste sürdüm sonra birer gün arayla daha 8-9 defa sürdüm aslında 15 defa yapmak daha iyiymiş ama benim yağım bitti sürdükten sonra biraz yürüyüş yaparsan sonra duşun ardından soğuk duş iyi sonuçlara alırsın umarım kolay gelsin

sıcak dustan sonra soğuk su tutunuz boyundan aşağıya göğüs,kalça, bacaklar, tüm vucut kan dolaşımı sağladıgı için diri sıkı ve kaslarınız kuvvetlenir.yıllardır yapıyorum fizğim 18lik kızlar gibi bense 27yaşındayım ayrıca kahveden uzak durunuz eğer durumunuz çok ciddiyse biberiye yağıylada masaj yapabilirsiniz bacakta biriken yağları eritmenize yardımcı olabilir.biberiye yakıcı bir yağdır kan dolaşmını hızlandırır.

Bu dediğin çok mantıklı, biberiye yağını araştırdım dediğin gibi kan dolaşımının hızlanmasına etkisi varmış, bugün hem biberiye yağı alacağım hemde frozen buz terapisi alacam selülitlerim içim, bakalım umarım işe yararlar.

Selam kizlar, ben sonunda bugday yaginida buldum dun aksam karisimi uyguladim, ama ne kasinma ne de yanma oldu. Icime bir kurt dustu acaba yanlislik mi var yaglarda filan, yanmasi gerekmiyor muydu? Bu arada esim gece yanimda yatmadi :KK43:

Mrb arkadaslar bende bugun basladim bu karisima kasinti yanma cok fazla yok ama strec sardim kayiyo surekli durmuyo toplaniyo acaba strec sarmadan faydasi olurmu biliyomusunuz

Mrb arkadaslar bende bugun basladim bu karisima kasinti yanma cok fazla yok ama strec sardim kayiyo surekli durmuyo toplaniyo acaba strec sarmadan faydasi olurmu biliyomusunuz

bende dün sürdüm ilk başta kaşınma yoktu sonra o şekilde yürüyüşe gittim çok kaşındım :KK52: ben streç durmaz diye çöp poşeti giydim , alt tarafını yırttım bacağım sığacak şekilde çok rahat oldu:nazar: üzerinede tayt giydim sabaha kadar kaldı

Genç yaşlı zayıf şişman dinlemiyor bu selülit. Her kadında olduğu gibi bende de vardı. Ama bu sabah yok olduklarını fark ettim tabii çok mutlu oldum. Nasıl oldu hemen anlatayım..

*Biberiye yağı *Kekik yağı *Tatlı badem yağı *Buğday yağı

• Bunlardan karışım hazırlayıp sürdüm bacaklarıma ve streçle sardım. 2 hafta boyunca her gece, ama pek düzenli yaptığım söylenemez.
  • Tabii bununla birlikte kk'da gördüğüm Nivea aerobik videolarını ve Leslieyle 3 mil programını uyguladım. ilk hafta çok düzenli değildi ama 2. hafta oldukça düzenli bir şekilde yaptım. [bacaklarınızı yağladıktan sonra egzersiz daha etkili oluyor.]
  • Duştan sonra sıcak suyun ardından bacaklarıma soğuk su tutarak şokladım :)
  • Her gün bol bol su içtim.
  • Aklıma geldikçe ip atladım.

Bu sabah bir baktım selülitlerim beni terk etmiş bende çok şaşırdım. Acayip sıkılaşmışım 2 haftada. Yağ karışımına gerek kalmadığını düşünüyorum artık ama spor yapmaya ip atlamaya ve bol bol su içmeye devam. :KK8:

SPOR.. SPOR.. SPOR..!!!

selam canım bu karışım nekdar süreyle yapmamız gerek burdaki bir arkadaş 4 gün üstüste yaptıktan sonra birer gün arayla yapmış

Bi kaç gün içinde bu yağları temin edicem bende.
Ev aktara dönücek yakında :)
Kızlar bunu popoya uygulayan varmı?
Sıkılaştırıyor diyorsunuz ya o yüzden merak ettim...
Malum o bölgedede selülit oluyor bazen birde sarkık olması sorun oluyor...

ben uyguladım canım hiç düşünme belden aşağı sür bel karın popo göbek bacaklar her yere sür daha sıkı oluyo

ben de belden aşağı komple uyguladım. yalnız yürüyüş sonrası sürdüm duşa girince yağlar akıp gitmesin diye. yanlış mı yapıyorum kızlar?

bende uyguluyorum farkını görüceksin canım.....:)

ben de belden aşağı komple uyguladım. yalnız yürüyüş sonrası sürdüm duşa girince yağlar akıp gitmesin diye. yanlış mı yapıyorum kızlar?

yürüyüş öncesi masaj yaparak sürüp sonra yürüyüşe çıkarsan daha çok faydasını görürsün. yağlardan sonra yapılan egzersizin daha faydalı olucağını düşünüyorum ki gülenkalp te söylemişti bunu :) nekadar süredir uyguluyorsun. fark ediliyormu?

X