Selülit Selülitlerim yok oldu :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Valla canım belli başlı selülit yapan şeyler var bunların içinde tatlı da yok değil :) ama şöyle düşün her şeyin fazlası zarar.Sen günde 1-2 tane çikolata yersin sporuna da devam edersin etkilemez. Ama 4-5 çikolata yiyip hep oturursan tabii ki selülitlerin artar.Bu her şey için geçerli. Düzenli beslenmeden kasıt meyve ve sebzeyi bol bol tüket.
Spor olayında ben streçleyip yapıyordum sporumu sonra yatıyordum sabah kalktığımda da duş alıyordum. Yürüyüş tabii ki yapabilirsin çokta faydası olur. Gece yapılmasının sebebi geceleri hücrelerin kendini yenilemesi. Ayrıca rahatsız etmemesi açısından sürüp yatıyoruz. Sen sabah yaparsın yürüyüşüne gidersin 5-6 saat sonra çıkarıp yıkarsın. Seçim senin artık

ilk fırsatta alacağım bende bu yağları daha etkili olur dediğin gibi
termal şortun fiyatı ne acaba?hareketlerimi onu giyip yapayım o halde..
streçle sarıp yatacağım demek ki hmmm
lahana yağına bende bakayım.edindiğin bilgileri paylaşırsan sevinirim
zayıf olup bel çevresi kalın olunca hiç hoş olmuyor
biraz çabalayıp halletmeliyim bunu

Orantısız vücut iyi olmuyor aslında.. Benim de belim ince göbek var basen var

Hadi bakalım deneyelim nasıl sonuçlar alacağız

Sana bel çevresini incelten videolar önereyim bak;

​http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...bek-eritme-bel-sekillenirme-icin-birebir.html

Bu topikteki videoların etkisini çok gördü kızlar.

kızlar dünden beri bu konuyu takip ediyorum yaklaşık 7ay önce ikinci doğumumu yaptım sezeryanla 79 kiloydum şimdi 68oldum hedefim 60 olmak hemen hemen hergün pilates yapıyorum vücudumda sarkma pek yok selülit var denecek kadarda yok bacak arkasında biraz katlanma gibi bir görüntü var onun düzelmesi daha da sıkı ve güzel bacaklarımın olmasını istiyorum yağları bugün alıp başlayacam kullanımım sonuçlarını da sizinle paylaşırım

aktara gittim yağlar aklıma gelmedi
biberiye yağını aldım sadece bunlardan aktardaki kız selülit için avokada yağını masaj yaparak sür dedi onuda aldım acaba faydası var mı ki bi bakınıyımda ona göre kullanırım yada kullanmam bilemiyorum
gelişmeleri yazarımm

O zaman işin daha kolay.. bekliyoruz sonuçları canım. Ayrıca çok güzel kilo vermişsin inşallah yağlarda faydalı olur..

Canım yağlar sadece yardımcı asıl mesele spor yapmak ve bol su içmek,daha önce de dediğim gibi. Sen bir başla bakalım nasıl olacak beğenecek misin
Benim elimde bir kitapçık var yağların faydalarını yazıyor. Avakado yağı selülit için diye yazıyor cildi nemlendiriyormuş ayrıca..

dün dayanamadım spor günüm değildi ama yağladım sardım kendimi

deniycem bakalım inşallah faydası olur bende baktım netten selülit için faydalı yazıyo avakado için

kokusuda çok güzel ya ben çok beğendim

hepimize kolay gelsin

O zaman işin daha kolay.. bekliyoruz sonuçları canım. Ayrıca çok güzel kilo vermişsin inşallah yağlarda faydalı olur..

umarım sonuçlar güzel olur ve tam programımı sizinle paylaşırım

gülenkalp ciğim bişi soracağım ya bu yağlar bacak ve göbekte tüylenme yapar mı acaba bi bilgin var mı? biberiye ve avokado saç içinde kullanılıyomuş da o yüzden korkumdan kullanamadım ya...

gülenkalp ciğim bişi soracağım ya bu yağlar bacak ve göbekte tüylenme yapar mı acaba bi bilgin var mı? biberiye ve avokado saç içinde kullanılıyomuş da o yüzden korkumdan kullanamadım ya...

Bende yapmadı ama senin bünyen nasıl tepki verir bilemem canım. Ben diğer topikte incelten yağları yazdım araştır bakalım ona göre kullanırsın onlardan

Bende yapmadı ama senin bünyen nasıl tepki verir bilemem canım. Ben diğer topikte incelten yağları yazdım araştır bakalım ona göre kullanırsın onlardan

bi o topik bi bu topik fink atıyoruz valla

gördüm baktım aslında ama ordada yazdım ev aktara döndü herifim bişi diycek yakındaaa

yoğunum şu sıralar çıkıp alma fırsatım yok pazartesiden itibaren yoğunlaşıcam kendime ama biberiye aldım onu deniyim diyorum..

inşallah bendede yapmaz ya korkuyorum aslında :18:

Sürekli kullansan belki yapar ama sen kısa süreli kullanacağın için yapmaz aslında.. Daha hiç böyle şikayet duymadım kimseden nitekim benimde olmadı.

Bel ve göbek çevresi yağlı bayanlar bu bilgi size :)

Siyah çay ve kahve tüketimi yağları vücutta tutuyormuş.. Onun yerine bitki çayları özellikle yeşil çay [günde 3 fincanı geçmeyecek] içilmesi gerekiyormuş..

canım öncelikle tesekkurler bu bilgiler için kaç kilosun oda etkiliyor selülitleri

çatlak ıcın bıldıgın bir karısım var mı peki

canım öncelikle tesekkurler bu bilgiler için kaç kilosun oda etkiliyor selülitleri

çatlak ıcın bıldıgın bir karısım var mı peki

Evet canım onunda etkisi çok. Ama benim yazdığım yağlar en az 7 gün uygulanıyor. Mesala çok çatlağın varsa 2 hafta yap 3-4 gün ara ver sonra yine yap. Tabii sporda şart. Çatlaklarım bende de var ama hiç bir şey yapmadım bugüne kadar onlar için. Sadece Suna Dumankaya'nın bir tarifi var onu biliyorum..

• 2 fincan kadar badem yağı
  • 1 tane orta boy limon suyu
  • 30 gram kadar aloevera (jel olmak zorunda)

Bunları bir kapta karıştırıp çatlak olan yerlere güzelce masaj yapıyormuşuz. Sıkılaştırıyormuş ve gözle görülür fark oluyormuş.

Ayrıca rica ederim faydam dokunuyorsa ne güzel..

canım peki bu karışımı sürdükten sonra ne yapılacak o öyle kalacak mı belli süre sonra yıkanacak mı acaba vücudumda çatlak çok denemem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…