Selülit Selülitlerim yok oldu :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Rica ederim canım. Bende daha almadım ama almayı düşünüyorum lahana yağını.. Ölçülerini ve sonuçları kesin yaz ama

Rica ederim canım. Bende daha almadım ama almayı düşünüyorum lahana yağını.. Ölçülerini ve sonuçları kesin yaz ama

merhaba canım;
biberiye yağı, kekik yağı 20 şer gr, tatlı badem yağı buğday yağı 10 ar gramdan oluşan bu karışım basen ve popo inceltme etkisi varmı? ben selülix havyar jeli kullanmaya başlamıştım egzersizle birlikte etkisini henüz göremedim. farketmedim. bu karışımı denemeyi düşünüyorum. yardımcı olursan sevinirim.

Ben kullanmanı öneririm canım. Ben bir süre düzenli olarak kullandım ama egzersiz yapmamıştım etkisi olmuştu. Daha sonra çok düzenli kullanmadım ama sporla destekledim diğer yaptığıma oranla çok farketti. Eğer cildin hassassa buğdayla badem yağının oranlarını arttırırsın. Ona kendin karar ver. İlk ölçümlerini ve en az 1 haftalık kullanım sonrası farkı söyle bana da. Bol bol su iç bu altın kural.

bu konuyu çok tuttum:)gözün aydın canım senin için .ben de en yakın zamanda deneyeceğim

Kızlar kimseden ses soluk çıkmıyor.. Yapıyor muyuz sporumuzu? yağları sürüyor muyuz?

kızlar ya ben napcam ya benımde selulıtım var ne yapacagımı bılıemıyorum spor yapıyorumm gıtmiyo ya bu karısımı denesem dıyorum bırakınca etkısını kaybeder tekrar aynısı olur dıye korkuyorum yaa

canım ben kendime termal sort aldım bu karışımı görünce göbeğime de sürerim diye tahminde bulunurken sen bana asıl çözümü sundun lahana yagı.lahana yagı aldım.onu sürüyorum kendimi strech liyorum sortu giyip spor yapıyorum yine yazarım sonuçları

ben nerdeyse 1 aydır spor yapıyorum 20 dk. 5,5 de yürüyorum daha sonra basen eritme hareketleri yapıyorum..

4 gündürde soğan suyu içiyorum sabahları aç karnına ama ne kilo veriyrum nede alıyorum .... yemeklerimi kısmamıştım şimdi bugünden itibaren yediklerimide azaltıcam bakalım sonuç ne olucak

çok denicek kadar selülitim var bunlar bir türlü geçmiyor .. lütfen yarım edin ne yapmalıyım

Asıl etki karışımda değil canım sporda. Yağlar ve spor kısa sürede güzel sonuç veriyor. Nasııl spor yapıyorsun?

Öyle mi çok sevindim canım. Termal şort ve lahana yağı baya etkili olacaktır. Hadi bekliyorum haberlerini bak :)

Spor kilo kaybetme de tamam etkili ama eğer vücudun da kas oranı yüksekse ve spor yapıyorsan kilo bile alabilirsin ama hiç belli olmaz. Yağların eriyor kasların oluşmaya başlıyorsa da kilon sabit kalıyordur. Sen inceliyor musun ona bak. Bu yağları istersen uygula baya etkisi oluyor spor da yapıyormuşsun tam ideal bence.

bunların yanında beslenmede önemli nasıl beslenirsek yucut ona göre şekilleniyor diye düşünüyorum... keşke bundan 200 sene önce selülitin güzellik göstergesi sayıldığı bir dönemde olsaydık....:)

kızlar dün biberiye yağı ve susam yağı aldım bu karşımı uygulucam
biberiye yağına az miktarda susam yağını karıştırıp yarım saat sorunlu bölgeye yarım saat masaj yaparak sürülür ve sitreç filmle sarılır yaklaşık 1 saat bekletildikten sonra duşa girlip lifle ovulur ve en son duştan çıkarken bacaklara soğuk su tutulur..

ben dün aldım hafta sonu başlıcam .. bakalım ne olucak birde bunu deneyelim bakalım.....

benim aslında sıktığımda belli oluyor selülitlerim öyle çok yok fakat önlem almazsam sıkmadan görünecek duruma gelecek sanki ve bundan çok korkuyorum :18: evde birkaç hareket yapıyorum sıkılaştığımın farkındayım selülitler içinde bol su içmeye çalışıyorum aklıma gelmez benim su içmek o yüzden salonda sürekli bir sürahi su ve bardak bulunduruyorum ki gördükçe aklıma gelsin ve içeyim diye
bu termal şortun gerçekten etkisi var mı kızlar?bende almayı düşünüyorum..bu yağlardan alıp deneyeceğim bende yaptığım hareketlerle daha iyi sonuç alacağımı düşünüyorum.da bu yağların tam olarak sorunlu bölgede fonksiyonu ne oluyor acaba?:26: bende yazarım sonuçları 55 kiloyum azcık selülitim var ve göbeğim var biraz bu lahana yağı nedir kızlar birde bunu yazabilir misiniz acaba?bu termal şort ve yağla ve düzenli egzersizlerle acaba göbek için faydası olur mu ki?:44:

Öyle mi çok sevindim canım. Termal şort ve lahana yağı baya etkili olacaktır. Hadi bekliyorum haberlerini bak :)

geçen hafta kaçamagım oldu ve 500 gr artıda çıktım.ama bacaklarımdan 2 şer cm gitmiş yagdan mı şorttan mı bilemedim ama çok sevindim yazarım sonuç aldıkça

Bak bunu bilmiyordum :) Zaten Afroditin de göbeği varmış :) Farkındasın demi bizimkisi züğürt tesellisi

geçen hafta kaçamagım oldu ve 500 gr artıda çıktım.ama bacaklarımdan 2 şer cm gitmiş yagdan mı şorttan mı bilemedim ama çok sevindim yazarım sonuç aldıkça

Canım tamam kilo önemli de spor varsa bence önemli değil. Bak hem +500 hem -2 cm :) Çok çok sevindim devamı gelir inşallah Sen yaz biz de motive olalım.

İnşallah sende bizim gibi güzel sonuçlar alırsın canım. Yaz mutlaka

Kadın demek selülit demek ama bunu en en aza indirmemiz gerekiyor canım. O da ancak sporla su içmeyle oluyor. Bu yağlar dediğin termal şort seni hızlandırıyor. Ki bizde hemen sonuç alalım istedğimiz için bunlara yöneliyoruz :) Ben yağları kullanıyorum 2 arkadaşım termal şort kullanıyor gayet memnunlar. Streç sarıyoruz biz sen onu termal şortla desteklersen sonuç güzel olur diye düşünüyorum.
Lahana yağını araştırdım ettim ama bir almaya fırsatım olmadı. Diğerlerini kesin olarak önerebilirim ama lahana yağını istersen ben kullanayım ondan sonra sen kullan.

hanımlar streçliyken mi spor yapıyorsunuz? yoksa yatmadan önce streçleyip bütün gece yağlı mı uyuyorsunuz? orayı anlamadım pek.

kapalı mekanlarda, evde falan hareket yapmaktan nefret ediyorum. spor için açık havaya çıkıp tempolu yürüyüş yapacağım, etkili olur mu? bacaklarımda çok yok ama kalçamda var, streçi kalçaya nasıl sarıcam peştemal gibi mi :))
bir de zayıfım zaten, diyet yapmadan bu işlemleri uygulasam olur mu? illa yediğinden kesmek mi lazım? yediğim tatlıyı da kesersem zaafiyet geçiririm artık :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…