Selülit Selülitlerim yok oldu :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
hanımlar streçliyken mi spor yapıyorsunuz? yoksa yatmadan önce streçleyip bütün gece yağlı mı uyuyorsunuz? orayı anlamadım pek.

kapalı mekanlarda, evde falan hareket yapmaktan nefret ediyorum. spor için açık havaya çıkıp tempolu yürüyüş yapacağım, etkili olur mu? bacaklarımda çok yok ama kalçamda var, streçi kalçaya nasıl sarıcam peştemal gibi mi :))
bir de zayıfım zaten, diyet yapmadan bu işlemleri uygulasam olur mu? illa yediğinden kesmek mi lazım? yediğim tatlıyı da kesersem zaafiyet geçiririm artık :))

Valla canım belli başlı selülit yapan şeyler var bunların içinde tatlı da yok değil :) ama şöyle düşün her şeyin fazlası zarar.Sen günde 1-2 tane çikolata yersin sporuna da devam edersin etkilemez. Ama 4-5 çikolata yiyip hep oturursan tabii ki selülitlerin artar.Bu her şey için geçerli. Düzenli beslenmeden kasıt meyve ve sebzeyi bol bol tüket.
Spor olayında ben streçleyip yapıyordum sporumu sonra yatıyordum sabah kalktığımda da duş alıyordum. Yürüyüş tabii ki yapabilirsin çokta faydası olur. Gece yapılmasının sebebi geceleri hücrelerin kendini yenilemesi. Ayrıca rahatsız etmemesi açısından sürüp yatıyoruz. Sen sabah yaparsın yürüyüşüne gidersin 5-6 saat sonra çıkarıp yıkarsın. Seçim senin artık :KK34:

Kadın demek selülit demek ama bunu en en aza indirmemiz gerekiyor canım. O da ancak sporla su içmeyle oluyor. Bu yağlar dediğin termal şort seni hızlandırıyor. Ki bizde hemen sonuç alalım istedğimiz için bunlara yöneliyoruz :) Ben yağları kullanıyorum 2 arkadaşım termal şort kullanıyor gayet memnunlar. Streç sarıyoruz biz sen onu termal şortla desteklersen sonuç güzel olur diye düşünüyorum.
Lahana yağını araştırdım ettim ama bir almaya fırsatım olmadı. Diğerlerini kesin olarak önerebilirim ama lahana yağını istersen ben kullanayım ondan sonra sen kullan.
:KK34:

ilk fırsatta alacağım bende bu yağları daha etkili olur dediğin gibi :KK64:
termal şortun fiyatı ne acaba?hareketlerimi onu giyip yapayım o halde..:KK8:
streçle sarıp yatacağım demek ki hmmm :KK53:
lahana yağına bende bakayım.edindiğin bilgileri paylaşırsan sevinirim :KK23::KK55:
zayıf olup bel çevresi kalın olunca hiç hoş olmuyor :KK50:
biraz çabalayıp halletmeliyim bunu :63: :21::21::21::21:

ilk fırsatta alacağım bende bu yağları daha etkili olur dediğin gibi :KK64:
termal şortun fiyatı ne acaba?hareketlerimi onu giyip yapayım o halde..:KK8:
streçle sarıp yatacağım demek ki hmmm :KK53:
lahana yağına bende bakayım.edindiğin bilgileri paylaşırsan sevinirim :KK23::KK55:
zayıf olup bel çevresi kalın olunca hiç hoş olmuyor :KK50:
biraz çabalayıp halletmeliyim bunu :63: :21::21::21::21:

Orantısız vücut iyi olmuyor aslında.. Benim de belim ince göbek var basen var :KK30:

Hadi bakalım deneyelim nasıl sonuçlar alacağız :KK34:

Sana bel çevresini incelten videolar önereyim bak;

​http://www.kadinlarkulubu.com/spor-...bek-eritme-bel-sekillenirme-icin-birebir.html

Bu topikteki videoların etkisini çok gördü kızlar.

kızlar dünden beri bu konuyu takip ediyorum yaklaşık 7ay önce ikinci doğumumu yaptım sezeryanla 79 kiloydum şimdi 68oldum hedefim 60 olmak hemen hemen hergün pilates yapıyorum vücudumda sarkma pek yok selülit var denecek kadarda yok bacak arkasında biraz katlanma gibi bir görüntü var onun düzelmesi daha da sıkı ve güzel bacaklarımın olmasını istiyorum yağları bugün alıp başlayacam kullanımım sonuçlarını da sizinle paylaşırım :KK42:

aktara gittim yağlar aklıma gelmedi :KK50:
biberiye yağını aldım sadece bunlardan aktardaki kız selülit için avokada yağını masaj yaparak sür dedi onuda aldım acaba faydası var mı ki bi bakınıyımda ona göre kullanırım yada kullanmam bilemiyorum :21:
gelişmeleri yazarımm :KK8::KK55:

kızlar dünden beri bu konuyu takip ediyorum yaklaşık 7ay önce ikinci doğumumu yaptım sezeryanla 79 kiloydum şimdi 68oldum hedefim 60 olmak hemen hemen hergün pilates yapıyorum vücudumda sarkma pek yok selülit var denecek kadarda yok bacak arkasında biraz katlanma gibi bir görüntü var onun düzelmesi daha da sıkı ve güzel bacaklarımın olmasını istiyorum yağları bugün alıp başlayacam kullanımım sonuçlarını da sizinle paylaşırım :KK42:

O zaman işin daha kolay.. bekliyoruz sonuçları canım. Ayrıca çok güzel kilo vermişsin inşallah yağlarda faydalı olur..
aktara gittim yağlar aklıma gelmedi :KK50:
biberiye yağını aldım sadece bunlardan aktardaki kız selülit için avokada yağını masaj yaparak sür dedi onuda aldım acaba faydası var mı ki bi bakınıyımda ona göre kullanırım yada kullanmam bilemiyorum :21:
gelişmeleri yazarımm :KK8::KK55:

Canım yağlar sadece yardımcı asıl mesele spor yapmak ve bol su içmek,daha önce de dediğim gibi. Sen bir başla bakalım nasıl olacak beğenecek misin :KK34:
Benim elimde bir kitapçık var yağların faydalarını yazıyor. Avakado yağı selülit için diye yazıyor cildi nemlendiriyormuş ayrıca..

O zaman işin daha kolay.. bekliyoruz sonuçları canım. Ayrıca çok güzel kilo vermişsin inşallah yağlarda faydalı olur..

Canım yağlar sadece yardımcı asıl mesele spor yapmak ve bol su içmek,daha önce de dediğim gibi. Sen bir başla bakalım nasıl olacak beğenecek misin :KK34:
Benim elimde bir kitapçık var yağların faydalarını yazıyor. Avakado yağı selülit için diye yazıyor cildi nemlendiriyormuş ayrıca..

dün dayanamadım spor günüm değildi ama yağladım sardım kendimi:KK53:

deniycem bakalım inşallah faydası olur bende baktım netten selülit için faydalı yazıyo avakado için :KK9:

kokusuda çok güzel ya ben çok beğendim:KK16:

hepimize kolay gelsin:KK31::KK53:

umarım sonuçlar güzel olur ve tam programımı sizinle paylaşırım :KK9:

gülenkalp ciğim bişi soracağım ya bu yağlar bacak ve göbekte tüylenme yapar mı acaba bi bilgin var mı? biberiye ve avokado saç içinde kullanılıyomuş da o yüzden korkumdan kullanamadım ya... :KK5:

gülenkalp ciğim bişi soracağım ya bu yağlar bacak ve göbekte tüylenme yapar mı acaba bi bilgin var mı? biberiye ve avokado saç içinde kullanılıyomuş da o yüzden korkumdan kullanamadım ya... :KK5:

Bende yapmadı ama senin bünyen nasıl tepki verir bilemem canım. Ben diğer topikte incelten yağları yazdım araştır bakalım ona göre kullanırsın onlardan:KK34:

Bende yapmadı ama senin bünyen nasıl tepki verir bilemem canım. Ben diğer topikte incelten yağları yazdım araştır bakalım ona göre kullanırsın onlardan:KK34:

bi o topik bi bu topik fink atıyoruz valla :KK53:

gördüm baktım aslında ama ordada yazdım ev aktara döndü herifim bişi diycek yakındaaa :KK52::KK53::KK53::KK22:

yoğunum şu sıralar çıkıp alma fırsatım yok pazartesiden itibaren yoğunlaşıcam kendime ama biberiye aldım onu deniyim diyorum..

inşallah bendede yapmaz ya korkuyorum aslında :18:

bi o topik bi bu topik fink atıyoruz valla :KK53:

gördüm baktım aslında ama ordada yazdım ev aktara döndü herifim bişi diycek yakındaaa :KK52::KK53::KK53::KK22:

yoğunum şu sıralar çıkıp alma fırsatım yok pazartesiden itibaren yoğunlaşıcam kendime ama biberiye aldım onu deniyim diyorum..

inşallah bendede yapmaz ya korkuyorum aslında :18:

Sürekli kullansan belki yapar ama sen kısa süreli kullanacağın için yapmaz aslında.. Daha hiç böyle şikayet duymadım kimseden nitekim benimde olmadı.

Sürekli kullansan belki yapar ama sen kısa süreli kullanacağın için yapmaz aslında.. Daha hiç böyle şikayet duymadım kimseden nitekim benimde olmadı. [/QUOTE

hmm kullanacağım bende belki işe yarar :KK16:

senin selülitler gitti değil mi tamamen:KK53:

nasıldı peki sıkınca mı belli oluyodu yoksa hani baya belli oluyo ya bazılarının sıkmadan öyle miydi?

Sürekli kullansan belki yapar ama sen kısa süreli kullanacağın için yapmaz aslında.. Daha hiç böyle şikayet duymadım kimseden nitekim benimde olmadı. [/QUOTE

hmm kullanacağım bende belki işe yarar :KK16:

senin selülitler gitti değil mi tamamen:KK53:

nasıldı peki sıkınca mı belli oluyodu yoksa hani baya belli oluyo ya bazılarının sıkmadan öyle miydi?

Sana şöyle söyleyeyim canım oturduğumda bacaklarımın yanlarından belli oluyordu. Bu tamamen kayboldu. Ama şöylede bir şey var; Vücut spora alıştığı zaman bunun sürekliliğini getirmezsen [haftada 1-2 bile yeterli ] ve beslenmeni bozarsan vücut kendini salıyor. 2 haftadır spor yapmıyorum suda yeterli içmiyorum.Ağır bir grip geçiriyorumda. Hemen farketti biliyor musun. O sıkılaşmış halini bildiğim için bu durum beni rahatsız ediyor. Bir an önce spora başlamak için sabırsızlanıyorum diyebilirim..

Bel ve göbek çevresi yağlı bayanlar bu bilgi size :)

Siyah çay ve kahve tüketimi yağları vücutta tutuyormuş.. Onun yerine bitki çayları özellikle yeşil çay [günde 3 fincanı geçmeyecek] içilmesi gerekiyormuş..
:KK42:

Bel ve göbek çevresi yağlı bayanlar bu bilgi size :)

Siyah çay ve kahve tüketimi yağları vücutta tutuyormuş.. Onun yerine bitki çayları özellikle yeşil çay [günde 3 fincanı geçmeyecek] içilmesi gerekiyormuş..
:KK42:

canım öncelikle tesekkurler bu bilgiler için :KK54: kaç kilosun oda etkiliyor selülitleri :KK47:

çatlak ıcın bıldıgın bir karısım var mı peki:KK37:

canım öncelikle tesekkurler bu bilgiler için :KK54: kaç kilosun oda etkiliyor selülitleri :KK47:

çatlak ıcın bıldıgın bir karısım var mı peki:KK37:

Evet canım onunda etkisi çok. Ama benim yazdığım yağlar en az 7 gün uygulanıyor. Mesala çok çatlağın varsa 2 hafta yap 3-4 gün ara ver sonra yine yap. Tabii sporda şart. Çatlaklarım bende de var ama hiç bir şey yapmadım bugüne kadar onlar için. Sadece Suna Dumankaya'nın bir tarifi var onu biliyorum..

• 2 fincan kadar badem yağı
  • 1 tane orta boy limon suyu
  • 30 gram kadar aloevera (jel olmak zorunda)

Bunları bir kapta karıştırıp çatlak olan yerlere güzelce masaj yapıyormuşuz. Sıkılaştırıyormuş ve gözle görülür fark oluyormuş.

Ayrıca rica ederim faydam dokunuyorsa ne güzel.. :KK61:

Evet canım onunda etkisi çok. Ama benim yazdığım yağlar en az 7 gün uygulanıyor. Mesala çok çatlağın varsa 2 hafta yap 3-4 gün ara ver sonra yine yap. Tabii sporda şart. Çatlaklarım bende de var ama hiç bir şey yapmadım bugüne kadar onlar için. Sadece Suna Dumankaya'nın bir tarifi var onu biliyorum..

• 2 fincan kadar badem yağı
  • 1 tane orta boy limon suyu
  • 30 gram kadar aloevera (jel olmak zorunda)

Bunları bir kapta karıştırıp çatlak olan yerlere güzelce masaj yapıyormuşuz. Sıkılaştırıyormuş ve gözle görülür fark oluyormuş.

Ayrıca rica ederim faydam dokunuyorsa ne güzel.. :KK61:
canım peki bu karışımı sürdükten sonra ne yapılacak o öyle kalacak mı belli süre sonra yıkanacak mı acaba vücudumda çatlak çok denemem lazım

X