Selülit Selülitlerim yok oldu :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Genç yaşlı zayıf şişman dinlemiyor bu selülit. Her kadında olduğu gibi bende de vardı. Ama bu sabah yok olduklarını fark ettim tabii çok mutlu oldum. Nasıl oldu hemen anlatayım..

*Biberiye yağı *Kekik yağı *Tatlı badem yağı *Buğday yağı

• Bunlardan karışım hazırlayıp sürdüm bacaklarıma ve streçle sardım. 2 hafta boyunca her gece, ama pek düzenli yaptığım söylenemez.
  • Tabii bununla birlikte kk'da gördüğüm Nivea aerobik videolarını ve Leslieyle 3 mil programını uyguladım. ilk hafta çok düzenli değildi ama 2. hafta oldukça düzenli bir şekilde yaptım. [bacaklarınızı yağladıktan sonra egzersiz daha etkili oluyor.]
  • Duştan sonra sıcak suyun ardından bacaklarıma soğuk su tutarak şokladım :)
  • Her gün bol bol su içtim.
  • Aklıma geldikçe ip atladım.

Bu sabah bir baktım selülitlerim beni terk etmiş bende çok şaşırdım. Acayip sıkılaşmışım 2 haftada. Yağ karışımına gerek kalmadığını düşünüyorum artık ama spor yapmaya ip atlamaya ve bol bol su içmeye devam. :KK8:

SPOR.. SPOR.. SPOR..!!!

benim denemediğim az şey kalmıştır herhalde bunuda deniycem inşallah bende vedalaşırım selülitlerimle

İndirdiklerin süper canım.Ben haftada 3-4 gün spor yapıyorum.Çok faydası var cidden.Bacakların sıkı olmasını sağlıyor.Yürüyüş ve bisiklet selülit bırakmıyor özetle.Sporumu yapıyorum ,üstüne de nar-portakal taze sıkılmış meyva suyunu içiyorum.:))

İndirdiklerin süper canım.Ben haftada 3-4 gün spor yapıyorum.Çok faydası var cidden.Bacakların sıkı olmasını sağlıyor.Yürüyüş ve bisiklet selülit bırakmıyor özetle.Sporumu yapıyorum ,üstüne de nar-portakal taze sıkılmış meyva suyunu içiyorum.:))

Ohh gitsin selülitler o zaman :KK76: Bende her gün yapmaya çalışıyorum bilmiyorum her gün yapmak doğru mudur. 1 gün ara vermek lazım diye duymuştum ama yapmayınca huzursuz oluyorum :44:

canım bu karısım benı ınanılmaz yaktı kızarttı ve kasındırdı bacaklarımı ama soğuk su tutunca gectı alevlenme...
ama pes etmek yok etkılı olacagına ınanııyorum strecte boncuk boncuk ter oluyor cunku...
dıyette yapmıs mıydın pekı?

canım bu karısım benı ınanılmaz yaktı kızarttı ve kasındırdı bacaklarımı ama soğuk su tutunca gectı alevlenme...
ama pes etmek yok etkılı olacagına ınanııyorum strecte boncuk boncuk ter oluyor cunku...

Aynen... yalnız ben Biberiye Kekik ve portakal yağı kullanıyorum. Kekik bi keresinde çok sürmüşüm aşırı bi kaşıntı ama nasıl kaşıntı yırtıyorum artık alev alev yandı kalçalarım kıpkırmızı oldu soğuk su tuttumda geçti . kekik sürerken dikkatli olun :KK1:

Canım kaşıntı bende de oldu gece kaşımamak için hemen uyumaya çalıştım bir süre sonra alışıyorsun :) Ama pes etme faydasını göreceksin. Kaç gündür uyguluyorsun peki? Diyet yapmadım ama sağlıklı beslenmeye dikkat ettim özellikle çok su içmeye. Hayatımı düzene soktum gece uykularımı özellikle. Diyet yapmadığım halde 2 kilo verdim ve şuan sabitledim. Vücudumda ki sudan gitmedi yani.

Aynen... yalnız ben Biberiye Kekik ve portakal yağı kullanıyorum. Kekik bi keresinde çok sürmüşüm aşırı bi kaşıntı ama nasıl kaşıntı yırtıyorum artık alev alev yandı kalçalarım kıpkırmızı oldu soğuk su tuttumda geçti . kekik sürerken dikkatli olun :KK1:

Kekikle Biberiye yağı seyrelterek kullanılmalı zaten. Evde bu iki yağ var diğerleri yoksa biraz zeytinyağı eklemek bile etkili olur. Kalçama bir kez sürdüm acayip yaktı bir daha sürmedim sadece bacaklara sürdüm. Ama spor yaptığında kalçalarında fark daha çabuk oluyor.

selülix havyar jeli sipariş ettim. sizce bu ürün faydalı olurmu.kullanan varmı. akşamları egzersizde yapıyorum. paylaşımlar için tşk.

4 gündür uyguluyorum henuz canım ama egzersızlerımde hep popo ve bacak sıkılastırmaya yonelık faydası olacagına ınanıyorum...ben birde selulıt sabunu aldım aktardan 5tl ye..bu işlemden snra bı guzel bastıra bastıra kopurtuyorum onla...ayrıca kupa cekme aletım var onlada bacaklarıma yapıyorum kan dolasımı hızlansın dıye...su ıcıyorum ama dıyet yapamıyorum malesef az yemeye ozen gosterıyorum sadece...55 kiloyum 50 kılo olmak ıstıyorum ama canımı sıkan selulıt gorunumu gıtsede yeter...

bende bırtek susam yagı eksık...biberiye kekık badem var ama biberıyeyle kekık fazla geldı herhalde zaytınyagı vs karıstırayım en iyisi...

4 gündür uyguluyorum henuz canım ama egzersızlerımde hep popo ve bacak sıkılastırmaya yonelık faydası olacagına ınanıyorum...ben birde selulıt sabunu aldım aktardan 5tl ye..bu işlemden snra bı guzel bastıra bastıra kopurtuyorum onla...ayrıca kupa cekme aletım var onlada bacaklarıma yapıyorum kan dolasımı hızlansın dıye...su ıcıyorum ama dıyet yapamıyorum malesef az yemeye ozen gosterıyorum sadece...55 kiloyum 50 kılo olmak ıstıyorum ama canımı sıkan selulıt gorunumu gıtsede yeter...

bende bırtek susam yagı eksık...biberiye kekık badem var ama biberıyeyle kekık fazla geldı herhalde zaytınyagı vs karıstırayım en iyisi...

Süreklilik çok önemli canım. Kalça ve bacak için yapıyorsan zaten faydasını görürsün. Sabun bende almayı düşünüyorum bir ara menengiçli sabun kullanıyordum güzel yapıyordu tekrar başlayacağım. Diyetten ziyade sporla birlikte yemene dikkat ettiğin sürece verirsin zaten. yaza kadar o 5 kilo çok rahat gider. Hemde kalıcı olur. Of of kadın olmak zor :KK31::KK1:

aynen canım bende oyle dusunuyorum sporu da alıskanlık halıne getırıcem zayıflasamda bırakmıcam ınsallah tabi:KK1:

yaa sorma eşlerimiz sevgililerimiz koca gobeklerıylede gayet mutlu mesut gezınıyorlar ama bize rahat yok:KK19:

aynen canım bende oyle dusunuyorum sporu da alıskanlık halıne getırıcem zayıflasamda bırakmıcam ınsallah tabi:KK1:

yaa sorma eşlerimiz sevgililerimiz koca gobeklerıylede gayet mutlu mesut gezınıyorlar ama bize rahat yok:KK19:

Onlarda bizim ki kadar rahatsız edici de durmuyor ki :KK1:

Kadın dendiğinde şöyle kıvrımlı bir şey geliyor akıllara. Ya bu tabuyu göbeklerimizle yıkacağız yada bu yaptırıma ayak uyduracağız :KK9:

gulenkalp cim sense spor gobekteki portakal kabugu gorunumunu de yok eder mi yaa benim cok canim sikiliyo gobisime:KK25::KK25::KK14:

gulenkalp cim sense spor gobekteki portakal kabugu gorunumunu de yok eder mi yaa benim cok canim sikiliyo gobisime:KK25::KK25::KK14:

Canım sporla tabii ki gider. Eğer sadece diyet yapıyor olsaydın o görüntü gitmezdi ama pilatese devam edersen bence gider. Sıkılaştıktan sonrada azıcık kaslandırdın mı ohh dayından yinmez :KK1:

gülen kalpçim acil bana yardım:)
yaa ben bıberıye agır geldı dıye karısıma bıraz da zeytınyagı ekledım ve strecım bitmişti baska bir markanın strecını aldım cok ınceydı...
ve bugun ter olmadı strecte:KK50:
sence zeytın yagıda ekledıgım ıcınmı ter atmadı yoksa bu seferkı strec mı ıse yaramadı acaba:26:
ter gormeyınce bosuna yapmıs gıbı hıssettım kendımı:KK50:

gülen kalpçim acil bana yardım:)
yaa ben bıberıye agır geldı dıye karısıma bıraz da zeytınyagı ekledım ve strecım bitmişti baska bir markanın strecını aldım cok ınceydı...
ve bugun ter olmadı strecte:KK50:
sence zeytın yagıda ekledıgım ıcınmı ter atmadı yoksa bu seferkı strec mı ıse yaramadı acaba:26:
ter gormeyınce bosuna yapmıs gıbı hıssettım kendımı:KK50:

Streçten olacağını sanmıyorum canım. Sonuçta orası hava almadığı için illaki terler. Ben çok ucuz bir streç kullanıyordum ve gayette terliyordu. Ama dediğin gibi biberiyeyi zeytinyağıyla seyrelttiğin için terleme olmamış olabilir. Ama bunu fazla kafana takma. Tabii terlemesi de güzel bir şey ama asıl selüliti yok eden bu değil; yağlar. Verdiğim ölçülere göre biberiyeyi azalttıysan sadece biraz daha geç etkisini gösterir diye düşünüyorum. Sen yağlarda nasıl ölçü kullanıyorsun?

merhabalar :KK16::KK16:

şu an diyetteyim.sporda yapıyorum.konuyu görünce kaybedeceğim birşey nasılsa deyip bende yapmaya karar verdim :KK34:inşallah sizler gibi güzel sonuçlar alırım bende :KK54:

2 şey aklıma takıldı.

bu yagları aldık hepsi 20 gr lık şişede mesela.hepsini mi karıştıracagız yoksa birinden az diğerinden daha fazlamı?

bide sadece selülit için mi bu?göbek bölümünede sürüp sarsam olur mu ki:44:

Streçten olacağını sanmıyorum canım. Sonuçta orası hava almadığı için illaki terler. Ben çok ucuz bir streç kullanıyordum ve gayette terliyordu. Ama dediğin gibi biberiyeyi zeytinyağıyla seyrelttiğin için terleme olmamış olabilir. Ama bunu fazla kafana takma. Tabii terlemesi de güzel bir şey ama asıl selüliti yok eden bu değil; yağlar. Verdiğim ölçülere göre biberiyeyi azalttıysan sadece biraz daha geç etkisini gösterir diye düşünüyorum. Sen yağlarda nasıl ölçü kullanıyorsun?

ben bir şişe kekik yagını bir şişe bıberıyeyı yarım badem yagı ve yarımda susam yagı koymustum aslında kıvamı guzeldı ama şeytan dürttü sankı azıcıkta zeytın yagı ekledım dun....
zeytınyagı eklemeden once 4 gun yaptm ve bacaklardan ve basende 1 cm gıtmıstı ne guzel...
umarım yine gıder... sonucta maksat biberıyenın yağ yakıcı ozellıgıyse yıne var ıcınde demı:26::KK53:

merhabalar :KK16::KK16:

şu an diyetteyim.sporda yapıyorum.konuyu görünce kaybedeceğim birşey nasılsa deyip bende yapmaya karar verdim :KK34:inşallah sizler gibi güzel sonuçlar alırım bende :KK54:

2 şey aklıma takıldı.

bu yagları aldık hepsi 20 gr lık şişede mesela.hepsini mi karıştıracagız yoksa birinden az diğerinden daha fazlamı?

bide sadece selülit için mi bu?göbek bölümünede sürüp sarsam olur mu ki:44:

Bütün yağlar 20 gr olduğunu düşünürsek 20 kekik ve biberiyeyi boşalt. 10'ar gr da buğday ve tatlı badem yağını koy canım. Her seferinde hazırlamak istemiyorsan böyle yapabilirsin. Ama her kullanımdan önce bütün yağları topladığın şişeyi çalkala çünkü yağların yoğunlukları birbirinden farklı,iyice karışsın. Ben kullanmadan önce küçük bir kasede hazırlayıp yapıyordum. Daha zahmetli oluyor.

Ayrıca karın bölgesine sürülür mü bilmiyorum ama onun için LAHANA yağı iyi geliyor diye duydum. [hatta bölgesel zayıflık için kullanılıyormuş. kol bacak göbek kalça yani yağ depolanan heryerde.] Günde 2 kere masaj yapıp sürüyorsun streç sarıp 1-2 saat arası bekletiyorsun. Bu sürede bol bol su içiliyor. bunu denemedim ama deneyeceğim bende. Çok faydasını gören olmuş :nazar:

ben bir şişe kekik yagını bir şişe bıberıyeyı yarım badem yagı ve yarımda susam yagı koymustum aslında kıvamı guzeldı ama şeytan dürttü sankı azıcıkta zeytın yagı ekledım dun....
zeytınyagı eklemeden once 4 gun yaptm ve bacaklardan ve basende 1 cm gıtmıstı ne guzel...
umarım yine gıder... sonucta maksat biberıyenın yağ yakıcı ozellıgıyse yıne var ıcınde demı:26::KK53:

Tatlım oranları doğru koyuyorsun. Ben mesala portakal yağı koyuyordum kokusu ve etkisi artsın diye sen zeytinyağı koymuşsun. Yine etkili olur merak etme. Zeytin yağı kadar cilde faydalı bir şey var mı :KK34:

Bütün yağlar 20 gr olduğunu düşünürsek 20 kekik ve biberiyeyi boşalt. 10'ar gr da buğday ve tatlı badem yağını koy canım. Her seferinde hazırlamak istemiyorsan böyle yapabilirsin. Ama her kullanımdan önce bütün yağları topladığın şişeyi çalkala çünkü yağların yoğunlukları birbirinden farklı,iyice karışsın. Ben kullanmadan önce küçük bir kasede hazırlayıp yapıyordum. Daha zahmetli oluyor.

Ayrıca karın bölgesine sürülür mü bilmiyorum ama onun için LAHANA yağı iyi geliyor diye duydum. [hatta bölgesel zayıflık için kullanılıyormuş. kol bacak göbek kalça yani yağ depolanan heryerde.] Günde 2 kere masaj yapıp sürüyorsun streç sarıp 1-2 saat arası bekletiyorsun. Bu sürede bol bol su içiliyor. bunu denemedim ama deneyeceğim bende. Çok faydasını gören olmuş :nazar:

]

canım çok teşekkürler verdiğin bilgiler için :KK54::KK54: bugun aktara ugrayamayacagım ama yarın kesin alacagım inşallah :KK34: ölçülerimi alıp başlayacagım.10 günün sonundaki sonucu sizlerle paylaşırım :KK16:lahana yagına da bakayım :KK34:

X