Selülit Selülit için önerileriniz nelerdir?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Demha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
126
0
Benim boyum 170 cm kilom 60 çok uyumlu . Bel bölgem acayip ince fakat bacak ve kalça kısmımda acayip selülit var Nasıl bir tedavi uygulamalıyım . Selülitler yüzünden bir kaç beden atıyorum kıyafette yardım edin ya ((((

Ben de o dertten muzdaribim selilüt yok ben de de çok kalın bacaklarım
yo mu yardım eden

Son düzenleme:
evet ya etek falan giyince kötü duruyor. ben bacağa özel hareketler yapıyorum bir haftadır bakalım faydasını görüp zayıflıcak mıyım

selülitn nedeni kilo değildir zaten bunu herkes bilir.kola çok fazla selülit yaparmış.benim 8 yaşındaki yeğenimin bacaklarını sıktığında bile selülitleri çıkıyor.bu yüzden kola vb. zararlı şeylerden uzak durmak lazm

Et kesniği ne ki sporu ilk yaptığım günlerde bacaklarım çok ağrıyodu yürüyemiyodum artık nasıl zorlamışsam kendime o mu oluyo?

Teşekkrler aklımda bulunsun :)

Evet merdivenleri çıkamazsın inemezsin felan :)
sorma yaa ara verdim bi gün bacak ağrılarım geçsin diye
bu arda egsersizler diye bi bölüm var orada bacak inceltici hareketler var bi onlar bak istersen bi diyet grupları var zayıflamak isteyenler için

Ben bir süre önce tavsiye üzerine bir sabun keşfettim ve düzenli olarak kullanıyorum. İnan bana şu anda eski halini keşke fotoğraflasaydım diyorum inanılmaz düzelme var. sabunun adı "eau savonneuse" 2 günde bir duşta masaj yaparak kullanıyorum. Ayrıca karın bölgemdeki çatlaklara ve sarkmaya da çok iyi geldi. boşu boşuna ilaçlara bir sürü paralar verme bence, ben 3. kalıbı bitiriyorum inan bana 2. kalıp biterken bana teşekkür edeceksin.

canim eau savonneuse yalnizca sabunlu su anlamina geliyor tam olarak markasi nedir nerden bulabiliriz yazabilir msin? ya da fotografini cekebilir misin kabu falan varsa lutfeeeen :93:

canim eau savonneuse yalnizca sabunlu su anlamina geliyor tam olarak markasi nedir nerden bulabiliriz yazabilir msin? ya da fotografini cekebilir misin kabu falan varsa lutfeeeen :93:

pardon pardon o markasıymış sadece. web sitesinden baktım, sabunun adı "au revoir cellulite"
web adresi de : EAU SAVONNEUSE
bu arada ben taksimden Filibeli Eczanesinden almıştım ilk 2 taneyi. sonuncuyu sultanahmetten Ayasofya Eczanesinden aldım.

Hergün düzenli masaj yapabilirsin aynen şu şekilde
"Masaja kalçalarınızdan başlayın ve ellerinizle aşağıya ve yukarıya doğru daireler çizin. Daha sonra derinizi sıkıştırmadan baş ve işaret parmaklarınızın arasına alın ve yoğurur gibi masaj yapın ve bu arada dizlerin iç tarafını unutmayın. "

Kolay gelsin :)

Masaj, spor, bol su ve AZ YAĞ TÜKETİMİ ile selülitten eser kalmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…