Selülit Selülit için önerileriniz nelerdir?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

hayatım selülitlerinden kurtulanların paylaşım alanına da yazmıştım kendimce uyguladığım yöntemleri kopyalıyorum buraya da umarım işine yarar.
selam güzellikler:)
benim nerden baksanız 3 4 yıl önce oluşmuş selülitlerim vardı,şuan %95 azaldı şuan ayakta belli olmuyor ama inat ettim yok edicem)peki neler mi yaptım?
selülit kremlerine,sabunlarına,bantlarına,losyonlarına dünyanın parasını döktüm.hiçbir etkisini görmedim çünkü değiştirmediğim bi yaşam biçimim vardı.sonra adam gibi bi düşündüm güzelliğim için biraz değişmek hakkım değil mi dedim,dedim de noldu: şunlar yaptım:)
-tuzu,şekeri bıraktım.
-sigarayı-alkolu oldukça azalttım.
-deli gibi kahve içerdim şimdi nadiren içiyorum(yıllardır kahve selülit konusunda çok suçlanmış bilimadamlarının verilerine göre,çok aşırıya kaçılmadıkça ve şekersiz olduğu müddetçe kahveyi düşmanımız ilan etmeyelim:)kaldı ki selülit kremlerinin büyük bi kısmında kafein bulunmakta!şeker düşmanımız asıl!)
-coladır,şekerli asitli içeceklerdir kesinlikle tüketmiyorum.
-kendimi yeşilçaya verdim,mutlaka hayatınıza alın,dostunuz belleyin,şekersiz içemeyenler için liptonun limonlusu mevcut
-öğrenciyim ve çalışıyorum bu koşuşturmalı halimle spor yapmaya vakit ayırdım,nasıl mı? koşu bandı aldım taksitle.baktım çevremde doğru düzgün spor salonu yok,parklar serseri yuvası olmuş e uzak bi yere gitmeye de vaktim yok,en iyi çözüm olarak bunu buldum.
-termal sauna şortu ve himalaya tuzunu öneririm kesinlikle,yukarda yaptıklarıma ilaveten sauna şortumu,tuzumu bacağıma uyguladıktan sonra giyip yarım saatlik kısa bi tur yaptım koşu bandımda:)
-su çok önemli,en az 2 litre su tüketmeye çalışıyorum,çok çiş getiriyo ama olsun
-banyoda sıcak-soğuk şok da çok etkili,kan dolaşımını hızlandırdıktan sonra krem uygulaması yapabilirsiniz.ben şuanda hiçbir krem vs desteği almıyorum örneğin.
-şort ya da başka şeylerle ilgili firma vs sormak isteyenler pm atabilir.
-şimdilik hoşçakalın,güzel kalın dostlarım !

öptüm hayatım haberlerini bekliyorum

Canım benim de selülit problemim vardı sana önerim düzenli spor yapman ve asitli içiceklerden kaçınman .Tabi bunların yanısıra bölgeye hem bakım yapacak hem de korunma amaçlı ürünler kullanmalısın .DERMOSİNGOLD SELÜLİT VE ÇATLAK KREMİNİ dene istersen ben 2 aydır kullanıyorum artık öyle bi sorunum yok.

at kılı fırçası olayını yeni duyuyorum ben. o nasıl oluyor ki, bi de nereden bulunur? kahve içmesek bol su içsek gidecek ama, boğazımızı tutamıyoruz ki.. şimdi farmasinin bi selülit kremi var, ona bşladım. 2 hafta önce, kahveyi de azalttım. azalıyor gibi sanki. bir iki hafta böyle devam edersem şort giyerim artık heralde..

ben kremlerin bir işe yarayacağını sanmıyorum. matrigen diye bi krem almıstım nasıl övüyordu millet, onun kullanımı da kızarana kadar masaj yapıp üzerine strec sarma seklindeydi, yahu o kadar masajı kremsiz de yapıp streclesem o tek basına da ise yarar zaten. biz de fayda görünce kremden sanıyoruz. bütün selülit kremleri masajla uygulanıyor. o yüzden kozmetiğe para dokmeye gerek yok bence. bu at kılı fırcası benim de aklıma yattı. nereden buluruz, hangi marka?

bende sunu duydum bi haftada düzeliyormus yapıcam bu hafta kahveyi limonla ıslatıp kese yapıyorsun banyoda en fazla 2 hafta sürüyormuş eser kalmıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…