Selati-Tefriciye bebek icin

Insallah kuzum bebistir

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bebegim INSALLAH bebistir sonucu alinca hemencrcik bizedr yazmayi unutma ♥♥♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insallah kuzum bebistir

Bebegim INSALLAH bebistir sonucu alinca hemencrcik bizedr yazmayi unutma ♥♥♥

Maalesef sonuç negatif.dolayisiyla 16 si olan batim 9 oldu.yani bir hafta öne geldi.soğan suyu iciyordum 1 haftadir o yapmis olabilir mi

Maalesef sonuç negatif.dolayisiyla 16 si olan batim 9 oldu.yani bir hafta öne geldi.soğan suyu iciyordum 1 haftadir o yapmis olabilir mi

Yaaaa :O uzulme kuzum INSALLAH canim benim onumuzdeki ay gelir bebisin dua et bolbol tatlim ♥♥♥

Yaaaa :O uzulme kuzum INSALLAH canim benim onumuzdeki ay gelir bebisin dua et bolbol tatlim ♥♥♥

Sağol canim.allah ol derse olur

100 tane daha okudum ve tek tek hepinize dua ettim arkadaşlar. Rabbim daha fazla aratmasın inşallah

Uzulmuyoruz moralimizi yuksek tutuyoruz streste kimmis hıh ona...

202 tane okudum allahım evlat hasretı ceken herkesın güzünü güldürsun amınnnnnnnnnnnnn

404 tane bitti kizlar yatsi namazından sonra da duamizi edicem Allah kabul etsin insallah

♥♥♥♥♥

bende okudum bitirdim hepimize hayırlısı için dua ettim arkadaşlarım.sizlerde sağolasınız ettiğiniz duaları hissediyorum..allahım bize bebeğimizin geleceği güne kadar dayanma gücü sabır versin..bebeğimiz de inşallahhh sağlıklı sıhhatle gelsin.ben bi kaç gün buralarda olamayabilirim şimdiden herkese teşekkür ediyorum..

Kizlar duamizi da ettim isimlerimizle cok sukur bitti hepsi..canim cok sıkkın ama regl oldum az once

♥♥♥♥♥

Kizlar bende 304 tane okudum dior arkadasimizada 100 tanesini vermistim okuyunca yazsn diorda hepimizin dualarini hesaplayip yazalim bencede eksk kalmasn allah razi olsn hepiniizden insallah rabbim dualarmizi kabul eder

Kizlar bende 304 tane okudum dior arkadasimizada 100 tanesini vermistim okuyunca yazsn diorda hepimizin dualarini hesaplayip yazalim bencede eksk kalmasn allah razi olsn hepiniizden insallah rabbim dualarmizi kabul eder

Okudum bende Rabbim kabul etsin.. Tekrar teşekkür ederim duaya katılmama vesile olduğun için..

Selam ve dua ile ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…