Selati-Tefriciye bebek icin

Maalesef sonuç negatif.dolayisiyla 16 si olan batim 9 oldu.yani bir hafta öne geldi.soğan suyu iciyordum 1 haftadir o yapmis olabilir mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gecmis olsun tatlim uzulme INSALLAH onumuzde ki ay bebisin gelir.Igne yaptirdin hemde sogan suyumu ictin?Niye oyle yaptimki?ya ben daha hastalanmadim 28mayisdi ignem idrar negatif cikiyor .Kana gideyim bari ama umutsuzum icimde olumsuz hissediyorum

Kizlar duamizi da ettim isimlerimizle cok sukur bitti hepsi..canim cok sıkkın ama regl oldum az once :KK43:

♥♥♥♥♥

Canim gecmis olsun INSALLAH gelecek bebislerimiz kendimizi uzmek yok tatlim .

Canim gecmis olsun INSALLAH gelecek bebislerimiz kendimizi uzmek yok tatlim .

Insallah canim dun gece oldu cok kotu oldum agladim baya bi ama sonra toparlandim diger aya insallah kısmet olur

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Benim 2 kez catlatma iğnesi oldu.catlamadi tam.4 cm olmuş televizyonda dinlemiştim Saracoğlu adetten 10 gün önce soğan kurune başlayan demişti.ben de yapim dedim belki kist olan yumiler atilir DİE.bu sefer de adet 8 gün önce geldi.

Benim 2 kez catlatma iğnesi oldu.catlamadi tam.4 cm olmuş televizyonda dinlemiştim Saracoğlu adetten 10 gün önce soğan kurune başlayan demişti.ben de yapim dedim belki kist olan yumiler atilir DİE.bu sefer de adet 8 gün önce geldi.

Kuzum sen yanlis anlamissi saracoglu ustune bastirarak adet gununden sonra 7.gun baslanacak diyor bebegim

Son düzenleme:
Insallah canim dun gece oldu cok kotu oldum agladim baya bi ama sonra toparlandim diger aya insallah kısmet olur

Bebefim aglama isyana girecek duygulari at bir kenara olmadiysa RABBim hdaha hayirli zamanda verecegi icin olmamistir.Bende oyle yapiyorum olmadigi aylarda hep RABBim sen zamanini biliyoraun bana sukur etmek sabir etmek duser diyorum canim benim

Hamd olsun canom kosusturmaca sen nasilsin?:)

bnde ıyıyım valla evde oturuyorum ıkı gundur bahar temızlıgı yaptım öldum ya bugunde balkonumu temızlıcem tul masa falan aldık oraya duzenlıcem dun bıde tullerımı yıkadım merdıvenle asarken bı dustum ama ne korktum ya hamıleysem dıye sukur popomun ustune dusmedım once yataaga ordan yere yan dustum cok korktum yaa :KK25:

bnde ıyıyım valla evde oturuyorum ıkı gundur bahar temızlıgı yaptım öldum ya bugunde balkonumu temızlıcem tul masa falan aldık oraya duzenlıcem dun bıde tullerımı yıkadım merdıvenle asarken bı dustum ama ne korktum ya hamıleysem dıye sukur popomun ustune dusmedım once yataaga ordan yere yan dustum cok korktum yaa :KK25:

Cokk gecms olsun tatlm bu aralar fazla yorma krndini bende fazla is yapmiyorum bu aralar.reglin ne zaman?

Bebefim aglama isyana girecek duygulari at bir kenara olmadiysa RABBim hdaha hayirli zamanda verecegi icin olmamistir.Bende oyle yapiyorum olmadigi aylarda hep RABBim sen zamanini biliyoraun bana sukur etmek sabir etmek duser diyorum canim benim

Ay aynen canim ya bende dün bi yandan aglayip bi yandan Allahim affet diye dua ediyorum cok kotu oldum ama toparlandim cok şükür. Rabbim vermiyosa vardir bi hayir bundada diyorum sabirli olcam artik cok da takmicam kafama insallah

Ay aynen canim ya bende dün bi yandan aglayip bi yandan Allahim affet diye dua ediyorum cok kotu oldum ama toparlandim cok şükür. Rabbim vermiyosa vardir bi hayir bundada diyorum sabirli olcam artik cok da takmicam kafama insallah

INSALLAH canim bebislerimiz gelecekler sen hayirli saglikli gelsin diye dua et tatlim.Ben napsam kan testine gitsemmiki?igneden 15.gun artik

INSALLAH canim bebislerimiz gelecekler sen hayirli saglikli gelsin diye dua et tatlim.Ben napsam kan testine gitsemmiki?igneden 15.gun artik

Idrar testi yaptin mi tatlim

Selamün aleyküm kızlar, evde işlerden uğrayamadım :) selati tefriciyemi cuma akşamı bitiricem inş. En geride ben kaldım. Bu arada benim bat 17-18-19 haziran tam bilmiyorum 3 gündur göğüs uçlarımda hassasiyet var normal regl zamanı hiç ağrımaz acımaz ve ince kılcal damarlar bile gözüküyor umut dünyası işte :) Allah hayırlısını versin ....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Okudum bende Rabbim kabul etsin.. Tekrar teşekkür ederim duaya katılmama vesile olduğun için..

Selam ve dua ile ..
Rica ederm canm ne demek allah dualarimizi kabul etsin insallah

Gecmis olsn canm dikkat et.

Bende 304 okudum diorda 100 okudu 404 du tamamladk allah kabul etsn kizlar

Bende bugun baslayacagim insallah

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

X