Selati-Tefriciye bebek icin

Ne zaman başladı burası yeni gördüm .. Listeye eklenme şansımız var mı?

Ayrica Ayca Kadriye ayse gönül cigdem sifa büşra fatima neslin rabia Gülnur tebessüm Tülay ve adini bilmediğim. Tum.arkadaslarim sizin icin dr dua ettim insallah en kisa zamanda evlatlariniza kavusursunuz imsallah Allah en yakin zamanda size.evladinizi bagislar dilerim en yakim zamanda burda hamilelik haberlerinizi paylasirsiniz

Canm cok tskler allah kabul etsn allah ne dileğin varsa kabul etsn

Kızlar bende bugün basladm ve hepinizin ismini söyleyerek hacet namazini kıldım allah dualarmizi kabul eder inşallah en kisa zamanda gelir bebeklerimiz

Ayrica Ayca Kadriye ayse gönül cigdem sifa büşra fatima neslin rabia Gülnur tebessüm Tülay ve adini bilmediğim. Tum.arkadaslarim sizin icin dr dua ettim insallah en kisa zamanda evlatlariniza kavusursunuz imsallah Allah en yakin zamanda size.evladinizi bagislar dilerim en yakim zamanda burda hamilelik haberlerinizi paylasirsiniz

Allah kabul etsin canim bende okuyorum 100 tane kaldi insallah dualarimiz kabul olur bende isimlerinizle dua ettim bitirince tekrar isimlerinizle dua edicem insallah

♥♥♥♥♥

Allah razı olsun .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canm ısmını yaz sanda dua edelım bıterken istersen.duasını bıtırmeyen varsa verebılır bıtıren arkdaşlar var heralde kımler bıtırdı bakamadm henuz

Çok tşk ederim sağol .. Adım Didem , katılabilirsem memnun olurum..

Allah herkesin gönlünce versin inşAllah

Son düzenleme:
Çok tşk ederim sağol .. Adım Didem , katılabilirsem memnun olurum..

Allah herkesin gönlünce versin inşAllah

canm ben 90 okudum 314 kaldı bende sana 100 tanesını vereyım 214 dünü ben okuyayım vermek ısteyen arkadaş olursa verırler olurmu allah dualarımızı kabul etsın hayırlısıyla saglıkla bebeişlerimizi nasıb etsın inşallah

canm ben 90 okudum 314 kaldı bende sana 100 tanesını vereyım 214 dünü ben okuyayım vermek ısteyen arkadaş olursa verırler olurmu allah dualarımızı kabul etsın hayırlısıyla saglıkla bebeişlerimizi nasıb etsın inşallah

Ok çok teşekkür ederim, senin aracılığıyla ile dualardayım :)) Âmin, Rabbim tüm isteyenlere versin inş.

Kime okunuyor diye başlara gider hemen okurum inşa.

canım ısmını göremedm yazabılırmısın

Ayça
Ayşe
Gönül
Çigdem
Büşra
Fatima
Tebessüm
Neslin
Rabia
Şifa
Gülnur
esra
ferhan
didem
tülay
kadriye
ısmı eksık olan varmı hepınıze dua edelım kımse eksk kalmasın:26:

mina canm abdestsız okunuyormu ben sabah namazdan snra 90 tane okudum ama işteyım şuan abdestım yok aklım hep duada :KK43:

Canim ben hep abdestli okudum ama sanku abdestsizde okunuyo diye bi yerde gozume carpmisti bi araştır istersen yinede

♥♥♥♥♥

Canim ben hep abdestli okudum ama sanku abdestsizde okunuyo diye bi yerde gozume carpmisti bi araştır istersen yinede

♥♥♥♥♥

abdestsızde okunuyormuş ama abdestlısı daha hayırlıymış akşam eve gıdınce okuyucam oyuzden saol canım allah dualarını kabul etsin inşallah:emir_bebek:

Canlarim merhaba nasilsiniz?Ben bugun cok fazla giremeyecegim buraya isler yogun biraz okumama tamamlaninca haber verecegim size ♥♥♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

allah kabul etsın canım tez zamanda gelsin bebişler inşallahhh:KK16:

Canlarim merhaba nasilsiniz?Ben bugun cok fazla giremeyecegim buraya isler yogun biraz okumama tamamlaninca haber verecegim size ♥♥♥

kolay gelsın canım bende bu akşam bıtırıcem ınsallah hayırlı gunler herkese allah dualarımızı kabul etsin inşallah:emir_bebek:

allah kabul etsın canım tez zamanda gelsin bebişler inşallahhh:KK16:

kolay gelsın canım bende bu akşam bıtırıcem ınsallah hayırlı gunler herkese allah dualarımızı kabul etsin inşallah:emir_bebek:

Amin bebegim INSALLAH bitanem ♥♥♥

Kizlar herkesin dualari kabul olur inşallah.benim dun kanamam oldu biliyorsunuz regl olabilir diye duami bir arkadaşla paylasmistim.benim aslında adetim ayin 17 siydi.Dr aradim adet olmayabilir dedi git kan ver.ben de kan verdim gebelik öğrenmek için.umudum yok çünkü 2 yumurtam oldu Dr.her gün takip etti ama yumurtalarim catlamadi.çok asiri büyümüştu.ben korkuyorum ki kist olmasin.iste boyleee

X