Selati-Tefriciye bebek icin

Hastanedeyim canim kan verdim 1saate alirim ama icimde var gibo his yok yine negatif sanki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insallah vardir kuzumm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Insallah vardir kuzumm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Hani insanlar hissederler ya bebegim o his yok uyustu kafam sanki artik yani ne bileyim bosuna geldim hastaneye gibi hissediyorum tabi RABBim bilir surprizde yasaya bilirim catlatmayi 28mayista yapmistik erken degil demi kan icin?bide kuzum negatif cikarsa artik adet gunune gerek kalmiyormu yani adet gunude artik negatifmidirki?

Hastanedeyim canim kan verdim 1saate alirim ama icimde var gibo his yok yine negatif sanki

Insallah vardir canimm mutlaka yaz bekliyorum seni

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Yazacagim canim merak ediyorum 10.gun 1.87olan sonuc artacakmi inecekmi acaba .RABBim hepimize saglikli hayirli evlatlar versin hayirsiz sagliksiz olacaksa vermesin imtihan etmeain bizi evlatlarimizla O hayir gordugu zaman versin INSALLAH canim.Ama neden icimde pozitif olur gibi his yokki :O

Bebegm simdi negatif olursa eger artik adrt gununu beklememize gerek kalmiyormu?yani bu igneden 15.gun sonra diyorlarda krsinmi degilmi kafam karisiyor

Rica ederm canm ne demek allah dualarimizi kabul etsin insallah

Gecmis olsn canm dikkat et.

Bende 304 okudum diorda 100 okudu 404 du tamamladk allah kabul etsn kizlar

Amin Allah razi olsun cumlenizden

Yaşamak sevgilim seninle güzel... ♥♥♥

Batin ne zaman kuzum

Yaşamak sevgilim seninle güzel... ♥♥♥

Sudeee nerdesinn bebegm ozledim seniii duana ihtiyacim var simdi :) :) :)

INSALLAH bebegim INSALLAH :)) :)) sen nasilsin ?

Ben daha iyiyim.dun kan vermeye gittiğimde olmayacagini biliyordum.ama yine de negatifi görünce çok üzüldüm.

Fatima inşallah bir minnos seni bekliyor

Çok üzüldüm.ama umut asla bitmez.doğru zaman demekki bu değilmiş.

0.7 negatif ....

Canim benim uzulme sakin demekki henuz zamani gelmemis Rabbimin bu bildigi varki bekletiyor bizi.bekleriz sabrederiz napalim yine okuruz duamizi yine isteriz Rabbimden elbet vardir bizim için de hayirli bi zaman..ben bu ay corek otu tarcin bal a baslicam gel birlikte baslayalim denedin mi sen daha once hic

Allah hayırlısını versin . Çörek otu bal tarçına bende başlamayı düşünüyorum bu ay regl olursam yine :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah hayırlısını versin . Çörek otu bal tarçına bende başlamayı düşünüyorum bu ay regl olursam yine :)

Bende bu ay baslicam ins. yalniz dun biraz pembe kan geldi birazda kahverengi leke baska bisey yok tam olarak basladigi zamanin 2. Gunu mu baslicam acaba kure sen biliyo musun canim

Bende bu ay baslicam ins. yalniz dun biraz pembe kan geldi birazda kahverengi leke baska bisey yok tam olarak basladigi zamanin 2. Gunu mu baslicam acaba kure sen biliyo musun canim

2. Yada 3. Günü olabilirde ben miktarları bulamadım heryerde farklı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…