Selati-Tefriciye bebek icin

Deniz haziran canim suana kadar 123 tane.okuyabildim bugun bitirip 167 yaparim ama insallah en yakin zamanda bebeginize kavusursunuz

Ayrica Ayca Kadriye ayse gönül cigdem sifa büşra fatima neslin rabia Gülnur tebessüm Tülay ve adini bilmediğim. Tum.arkadaslarim sizin icin dr dua ettim insallah en kisa zamanda evlatlariniza kavusursunuz imsallah Allah en yakin zamanda size.evladinizi bagislar dilerim en yakim zamanda burda hamilelik haberlerinizi paylasirsiniz

Ayy ALLAH razi olsun bebegim ben bir turlu baslayamadim daha isleri bitirmek uzereyim hemen baslayip bitirmem lazim bu gece INSALLAH :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canımmm çok sağolasın inşallah sende çooookkk güzel bir hamilelik geçirirsin ve sağsalim bebişini dünyaya getirirsin bende senin için dua edeceğim

Canim 167 kere okudum Salat-ı Tefriciye yi

Ayy ALLAH razi olsun bebegim ben bir turlu baslayamadim daha isleri bitirmek uzereyim hemen baslayip bitirmem lazim bu gece INSALLAH :) :) :)

Ben daha başlamadım bıle şimdi baslicam işe:)

Ben daha başlamadım bıle şimdi baslicam işe:)

Hihihihiii :) :) :) Emek yoksa karsiligida yok dimi dualarimizi hep etmeliyiz sabir etmeliyiz sukretmeliyiz.:) :) Cok sevindim buraya gelmene kaybolma bebegim ♥♥♥

Arkadaşlar herkesin emeğinin karsiligini allahvversin.dualarimiz boş çevrilmesini amiiiiin.birde dualarinizi yaparken allahim bana saglikli evlat demeyi unutmayın.eğer 4 ay önce bebeğimi kaybetmeseydim bu hafta dogacakti.Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin.hep hayirlisini isteyelim.

Canım benim sende mi kaybettin kiyamam (bende kaybettim bu ay dogacakti benimkide o yüzden bende hep hayırlısı diyorum allah bir daha yasatmasin bu acıyı hicbirimize..

Sende mi .gecende teyze kiziyla konuştum.4 aylik bebeği düşmüştü.su an yeni doğum yapti...bana diyorki bebeğimi kaybedince tekrar olsun diye gozumu hirs burudu diyor.nasil bir istek duyuyorum o duyguyla yatip kalkiyorum başka birşey düşünemiyorum.tekrar olursa kaldigi yerden devam edecekmiş gibi geliyor.ayni beni anlatıyor sanki

tedavisi yokki bitanem tedavi olalım. Ölene kadar bizimle kalacak pko

tedavisi yokki bitanem tedavi olalım. Ölene kadar bizimle kalacak pko

Aynen yaa ben ama keske inceden ustune dusseydim yumurtaliklarimda iki defa fazla sis .ya ben agridan duramiyorum sag bacagim nasil agriyor nasil bir ilac bu boyle mahv etti beni

100 tane okudum canım. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah

Cnm pko belirtileri neler hic adet gormuyomusun yada bi kac ayda bir mi nasil oluyo

Cnm pko belirtileri neler hic adet gormuyomusun yada bi kac ayda bir mi nasil oluyo

Canim bense pko var ama benim hormonlarla sorunum yok adetim gecikmez kilo almam hic tuyum yok vucudumda .bende kistler cok yumurtalik sis tembel o yuzden pkoyum doktorlar bile sasiriyorlar benim duruma.pkolarsa adet cok gec olur durmadan kilo alirlar tuylenmeleri cok olur normalde.

100 tane okudum canım. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah

Sonumda doktorumun selreterine ulastim kizlar.Hastaneye gidip doktorun hastasiyim de lanina bakilacak ona gore serum verecekler dedi.ayrica bide hani tam buyumeyen catlamayan yumurtalarda var ya onlar ignelerin etkisiyle oyle agri siskinlik yaparmis .Kan tahlili icinde cok erken adet gununi beklemeliyiz.Yarin gideyim serum taktirayim bari olecegim yoksa agrilardan

Hayırlı haberlerle dön inşallah canım. Test günün ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…