Selati-Tefriciye bebek icin

Canim ne kadar okumamiz lazim kimlerin ismi var

Bdbegimmm benim nasilsinnn?canim biz 11kisi dagittik okumaya baslandi ama sonrada iki arkadas geldi benimkini bolustuk birde baska arkadasinki bolundu.Sen okumak istiyorsan kuzim kizlara sora bilirsin bebegim bolun adetleri tatlimm:) :) :) hem sen bebis bekliyorsun duan cokkk onemli bizim icin.isimleri yazmistim buraya kimler okuyor duada da isimleri karistirmamak icin:) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

[SUB][/SUB]
slmm beni de dualarınızın arasına alır mısınız arkadaşlar

Canim merhaba okumakmi istiyorsun tatlim?baslandi artik sende arkadaslara sor bitanem kendilerine verilen adetleri bolmek istiyenlerden birisiyle yari yariya okuyun bitanem

Benim bugün lekelenmem oldu 8 gün var adete Dr. Aradim adet değildir dedi.acaba adetmiyim boyle okuyabilir miyim

Benim bugün lekelenmem oldu 8 gün var adete Dr. Aradim adet değildir dedi.acaba adetmiyim boyle okuyabilir miyim

Bebegim adetin 1gunde kesilirse okuya bilirsin drvam ederse ben okumadim ama okuyan insanlar vardir bilnitorum bebegim bak sudecet var diger arkadaslar var suphen varsa onlara vere bilirsin konus onlarla istersen

Sdnz ilede konus istersen o da almak istiyordu bebegim

Canim ne kadar okumamiz lazim kimlerin ismi var

Benim bu gün hafif kanamam var.adetine 8 gün var.1 gün beklicem adet olmayabilir eğer kesilirse okunmaya deva m ederim.ben 10 tane okudum.sen 167 okuyacan eğer istersen.benimki adet değilse yarin kesilirse yine bolusuruz sayiyi

okumak istiyorum sizlerin duaları arasında yer almak istiyorum nasılolacak bana özelden duasıyla birlikte msj atar mısın

Canim.ben simdi baslicamda kimle baslayim.siz karar verin ben.secim.yapmayim

Seker pembe ve deniz haziran ikimiz.icinde okumak isterim.isterniz sizin okumani gereknlerden yarim yarim.ikinize.de.okuyum.ikinizede yardimci olmak.isterim

Tamam canim basliyorum ben okumaya ozman

Kizlar ben okudum 404 adet Allah kabul eylesin hepimizin evlatlarini önce karnimiza sonra kollarimiza koysun inşallah hepinizden simdiden Allah razi olsun

Kizlar ben okudum 404 adet Allah kabul eylesin hepimizin evlatlarini önce karnimiza sonra kollarimiza koysun inşallah hepinizden simdiden Allah razi olsun

Allah kabul etsin bende carsamba fln baslarim heralde

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kizlarr ben basladim 100 tane okudum paylasmak isteyen varsa soylesin hepsini bitirmeden paylasalim bugun bitririm hepsini yoksaaa

♥♥♥♥♥

ALLAH kabul eylesin canim benim :) :)

okumak istiyorum sizlerin duaları arasında yer almak istiyorum nasılolacak bana özelden duasıyla birlikte msj atar mısın

Canim seker pembe 404tane almisti yani hepimiz oyle almistik ama sonradan gelen arkadaslar olunca bazilarimizinki bolundu.birde kuzum duaya niyetlenirken bu topikteki arkadaslarin ismini bir kac defa yazdim hepimiz birbirimizin ismini soyleyerekten niyetlenecegiz tabi olmayan tum herkes icinde :) :) :)

tamam canım 200 tane aldım bende arkadastan nasipse yarın baslıcam benimde ismimi geçirin dualarınızdan hepinizin ismini liste seklinde varsa atarsanız ederim bende allah razı olsun herkesten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…