sehercim güzel haberlerini bekliyoruz

sehercim gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün bebişlerini inş.normal yapmışsın bide tebrikler canım

ay kız seher sen doğum yapmışsın meğer bende senden haber alcam diye bklyrm canım allah analı babalı büyütsün prenslerini çok sevindim düzgün giremediğimden yni öğrndm öpyrm siziii

kızlar sehercik ikizlerden pek fırsat bulamıyor sanırım.Bebişler mis gibi kokuyordur şimdi.İnsan bir saniye bile ayrılmak istemiyordur yanlarından.Sehercim bizim yerimize kokla yavrucukları.

sorma canım benim afacanlar kıpır kıpır.. aama fasla üzmüyolr beni çok şükür:) ama bol bol komposu iççem die çorba iççem die maf oldum resmen sütaş oldum yaa :roflol:
ama evide net olsa bol bol gircem de bziim evde net yok kaynanam gilden giriyorum.. oda pek fırsat olmuyoo tabii benim ev de net olcaktaa ahhh ahh :))) ama hepinizi çok özledim kıı... şimdii benimkileri ve bebişlerin büyüşlerini anlat caz:))) ayy benim agu dedi benimki güldü felan :))) neysee ben çıkam afacanlara bakam ... hepinzi öptüm kzılarr .. deryaa tabii sbn büyüttün şimdi sıra bisde:)))

sorma canım benim afacanlar kıpır kıpır.. aama fasla üzmüyolr beni çok şükür:) ama bol bol komposu iççem die çorba iççem die maf oldum resmen sütaş oldum yaa :roflol:
ama evide net olsa bol bol gircem de bziim evde net yok kaynanam gilden giriyorum.. oda pek fırsat olmuyoo tabii benim ev de net olcaktaa ahhh ahh :))) ama hepinizi çok özledim kıı... şimdii benimkileri ve bebişlerin büyüşlerini anlat caz:))) ayy benim agu dedi benimki güldü felan :))) neysee ben çıkam afacanlara bakam ... hepinzi öptüm kzılarr .. deryaa tabii sbn büyüttün şimdi sıra bisde:)))

canım Allah yardımcın olsun .Bu arada berkaykuzum ne yapıyor.Abi oldu.Nasıl araları sehercim var mı kıskançlık.

canım valla kardeşlerinin üstüne çok düşüyo .. öpüyoo kokluyo ama kıskançlıkta var tabii..ama çok şükür itip kakmıyo çocukları kimseye sevdirmio benim kardeşlerim felan dio :))

sehercim nasıl kuzucuklar ay bende senin gibi hiç giremez oldum valla nete.kışı özlemle bekliyorum diyorum ama o zaman bizim yaramazlar daha da yaramaz olmazlarsa tabii.nasıl gidiyor bebişlerle sütün yetiyormu canım.kız hala inanamıyorum ha doğurdum doğurcam derken oldu valla.şimdi resimlerini yüklede görelim yeğenlerimizi çok merak ediyorum valla kız.onlarda abileri gibi çooook yakışıklılardır.ay çocuk küçücük yaşta hemde iki kardeş sahibi oldu.:teselli: allah onada kolaylık versin umarım kıskanmıyordur. a.s sehercim seni ve paşaları çok öptüm canım a.s. allaha emanet olun.

X