sehercim güzel haberlerini bekliyoruz

sehercim canım sonunda oldu işte teyze olduk derya ya şimdi aça bildim bilgisayarı evde yoktum.msjı gördüm nasıl heyecanlandım.allah analı babalı büyütsün canım benim bak hep sorardın ya nuray nasıl normal doğurdun ikizleri diye işte böyle sehercim sende öğrendin bravo sana merakla bekliyoruz yeğenlerimizin resimlerini.allah kuzularınla eşinle bir ömür boyu sağlık,mutluluk versin.çok duygulandım.

ay canım seherciğim allah analı babalı büyütsün inş küçük oğluşuda biran önce küvezden çıkar iyi olurlar...........
unutmuştum ayın 13 de dr.doğum olabileceğini söylemişti...............
demek doğum oldu hemde normal doğum canım nasıl yaptı normal doğumu ben çok tırsıyorum........
bende ikizlerime hamişim 1 ay sonrada bana doğum sırası geliyor allah hepimizi sağsalim kurtarsın kucağımıza alalım inş. bebişlerimizi................

Seherim tebrik ederim seni hayatim sonunda sende kavuştun bebişlerine allahim ayirmasin inş. Artik canim inş. En yakin zamanda bebişlerini alir evine gelirsin telefonunda açik olsaydi çok güzel olucakti bi sesini duyardim en azindan çok öptük sizi canim allaha emanet olun canim benim ya en kisa zamanda gelirsin inş. Aramiza özleriz seni

ayyy sehercigimizde en son ben dogurcam derken dogum yapmış sonunda. Sehercimm ömürlü olsun Allah analı babalı büyütsün.

Kızlar seherle görüştüm az önce.Canım benim sesi çok iyiydi.Taburcu olacakmış.Ama diğer bebek belli değil daha.Onu emzirmeye indiğinde öğrenecekmiş.Canlarım benim teyzesi yer onları.İnşallah sağ salim birlikte dönerler evlerine.Dua edin kızlar lütfen Seher'e ve yavrularına.

ayy deryacım sıteye zor gırdım ınan seherın umarım zayıf olan bebegıde hemen toparlanırda cıkarlar ınsalahh

ayy deryacım sıteye zor gırdım ınan seherın umarım zayıf olan bebegıde hemen toparlanırda cıkarlar ınsalahh

canım aynen bende öyle sabahtan beri o kadar yavaş ki net.Siteden mi netten mi anlayamadım.İnşallah dualarımız kabul olurda sehercim de rahat rahat doğum yapmış olmanın huzurunu ve rahatlığını yaşar.

herkese günaydın.Kaç gündür giremiyorum deli oldum.Umarım hamişlerinsıkıntıları yoktur.Sağlıkla kavuşursunuz bebeişlerinize inaşallah.Dün Seherle görüştüm arkadaşlar.Kendisi çok iyi tabiki bizim kuzularda.İkisi de çıkımış hastaneden.Ve Allah'a şükür çok sağlıklılar.Canlarım benim.Hiç üzmediler annelerini.Allah sağlıklı huzurlu mutlu paralı büyütmeyi nasip etsin seherciğime.Bu arada seher annesinde haftaya gelince bütün detayları anlatacak bize.

canlarımmmm geldik sonunda :) deryacıgım bitanem çok teşekkür ederim canım her an yanımısdaydın arayıp sorman hep moral oldu canım tşk. ederim canım arkadaşim ..
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim dualarınız için ... inanın ben dualarınızın sayesinde bi çok yerii kolay atlatım... hepinizden allah razı olsun .. bebeklerim şuanda çok şükür rabbime çok ii.. allahım bu yolda kalanların yardımcısı olsun .. inanaın çok zor...dogum hikayemide yasıcam yakın bi süre sonra.. şuan çok iiyim ayaklandım her işimi yapabiliyorum.. sadece ikisini emzirmek çok zor oluyo :))) çok komik bir hal alıyo :))) deryacıgım ne zormuş kıı .. nuraycıgım geçende aradı sag olsun oda diokis ende aramısa katıldın ikizlerde sen normal ben normal derya normal :))) allahım hepimize hayırlısnı nasip etsin inş...

canım benim hoşgeldin.Tekrar söylüyorum canım Allah sağlıklı huzurlu büyütmeyi nasip etsin.Allah analı babalı büyütsün.Macera bundan sonra başlıyor canım.Kız ben sizin gibi çatır çatır doğuramadım ki.Ben sezeryanla doğum yaptım.

seherrr haber vermeden doğurdun alacağın oolsun:) minik afacanlar sağlıkla mutlulukla büyüsünler inş :)

canım benimde haberim yoktu valla bi anda oldu çarşamba günü biras agrım vardıı dedim her hafta oldugu gibi başka bi agrı daha var sanrıım ... evimi tamisledim süpürdüm kapılarımı sildim öglend ebi baktım biras agrım daha sıklaştıı.. gece de direk doguma.. :)))) saat 5 de özelde muayne oldum 1 cm açılmama vardı.. gece başka hastaneye gigttik 9 da 7 cm açılmama olmuş.. ve normal bi şekilde dogurdum :) çok şükür darısı dogum bekleyenlerin başina:)

ossun kıs deryamm aa ama ben normal biliodum kıı ama erkendii dogruyaa canım . allahım saglık versinde nasıl olursa olsun :) ama sezeryan yapmış bi bayan gördüm kıı ne zor durumu kımıldayamıyodu ben gesiniyodum ayakta valla.. ne zormuş o yaa allah yardımcıları olsun .. valla..

ossun kıs deryamm aa ama ben normal biliodum kıı ama erkendii dogruyaa canım . allahım saglık versinde nasıl olursa olsun :) ama sezeryan yapmış bi bayan gördüm kıı ne zor durumu kımıldayamıyodu ben gesiniyodum ayakta valla.. ne zormuş o yaa allah yardımcıları olsun .. valla..

Ama işte benim farkımda bu valla ağrım vardı hemde nasıl ağrılar sehercim ama hiç yatmadım vallahi hemde hiç.gezdim durdum hatta çok ayakta kalıyorsun dinlen biraz diye kızıyordu doktor bana.

ayy sehercım bebeklerının ve senın ıyı olmana cok sevındım hihoyyyt
normal dogum yapmıssın darısı bana bende cok ıstıyorum ınsallah normal yaparım :nazar:

canım seeryan çok zor valla.. ii gesmişin maşallah. çünkü ben o kadını öle yatarak gödüm hiç kımıldamadan hiç bi ihtiyacını göremio bebekle ilgilenemio allah ölesine yardım etsin.. senin maşallahın varmış canım.

applee inş. canım normal yaparsın.. allahım hepinzi kurtarsın bu yolda.. çok dua etttim.. ben ..

seherb gözün aydın bebişlerine kavuşmuşsun ..Allah analı babalıbüyütmek nasip etsin .. sağlıkla büyüt canım inşallah

X