Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
video cekip koymasinda ben sahsen bir sorun gormedim... internette 12-13 yasinda kizlarin yaslarina gore makyaj videolari var, abartili seyler degil... kalem surmeleri, hafif far surmeleri, ojelerini gostermeleri vs... youtube'da gorebilirsiniz, ama onlarda da kilit nokta resit olmayan kisilerin ailelerinin izniyle yuklemesi. onun disinda acik adres verilmedikce, bu bahaneyle yaklasan kisilerle muhattap olunmadikca bir sorun teskil edecegini sanmiyorum arkadaslar...

Ablacım biz ona makyaj ekleme demedik ki

hacer cidden çok kızdım şimdi !!
kızcağızı burda yerden yere vuruyorsun internete resim video eklediği makyaj yaptığı için .. ama sen kendin bu arkadaşın üçte biri yaşındaki yiğenine makyaj yapıp resim ekliyosun arkadaşların uyarınca resmi siliyosun. bu ne perhiz ne lahana turşusu?
haksızmıyım hacer sen söyle?

al bak link burda:

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/208707-kendi-yaptiginiz-goz-makyaji-resimleri-455.html#post6122171

:1shok::1shok::1shok:
yorum yok

Ben adreste bir şey göremiyorum yerimseniben
Benim yiğenime sürdüğüm çocuklar için üretilmiş olan ve vücuda zararı olmadığı kanıtlanmış ürünler ve sitede toplam 3-4 dakika kaldı yerimseniben

Kaldı ki benim yiğenimin sürdüğü ilk makyajdı o
Lütfen beni kötülemek için mesaj arama
Ben gayet iyi niyetle yaklaştım olaya
Ama artık farklı bir hal mi almaya başladı ne ???

yoo seni neden kötüliyim ki hacer. sadece arkadaşa yaşı küçük makyaj için dedin. internete video koymasını eleştirdin. onunda anne ve babası var başında..
sende 5 yaşında yiğenine makyaj yapıp ekliyosun. burda bu soruyu sormak hakkım . bu ne perhiz ne lahana turşusu?
belki bu arkadaşta videosunuz silecekti..
sadece kızcağıza bu kadar yüklenirken geriye dönüp biraz bakmak gerek bunu anlatmak istedim. a.s.

ya artık bu konu kapansa olmaz mı....yani boyutu değişio olayın ve cidden gereksiz bi tartışma var ortada...

Acaba o kızın annesi ve babası buraya makyaj eklediğini biliyor mu ???

Ben ona makyaj yapma demedim, onu yerden yere de vurmadım
Kim kimin avukatlığını yapıyor anlamış değilim
Ben bu yaşta bu kadar makyaj yapıp cildini bozma demenin dışında bir şey demedim !
Karşımdaki insandan saygısızlık gördüğüm için bazı yorumlarda bulundum o kadar

Benim kıza hangi konuda ne kadar yüklendiğimi tekrar oku istersen
Ben sana neden yiğenimi sordun da demedim
Açıklamamı yaptım, bu konuda da gayet içim rahat :1closedeyes:

bence de.. sen bile internete resim yüklemek konusunda hataya düşmüşsen, ergen çağlardaki kızın heveslenip video çekip internete eklemesinin sakıncalarını düşünmesini beklememelisin.

hacer geriye dönüp yazdıklarını bir oku. ne dersin..

hacercim seni bu olaya boyle yakla$ma gayet normal evet o yasta biraz erken olmus bukadar makyaj yapmasi ama kendiside diyor eglenmek icin ho$una gidiyormus birak yapsin ilerde zarari kendi gorecek..
ama sende koyuyorsun videolari ya$ ne alaki war simdi peki senin ailen biliormu internete video koydugunu ben senden kucugum bunlara sormak hakkim herhalde?

3 dakika ile 1 gün ( daha fazla ne kadar kalır burada bilemiyorum ) arasındaki farkı ben sizin yapmanızı tercih ederim

Defalarca okudum ben yazdıklarımı
Olay bana döndü hayret bir şey :bbo:

Evet ailemin haberi var, olmasa da ben reşitim

siz böyle konuşarak bu kıza iyilik yaptığınızı mı düşünüyorsunuz
biz onu sadece uyarmak istedik ne var bunda anlamadım :dilcikar:

sabahtan beri yorumları okuyorum haceri haklı buldum kendimce
yanlız şöyle düşünlmesi gereken bir durum var bu kız bir çocuk ve burası " kadınlarkulubü" video çok saçma değil fakat yersiz olduğunu düşünüyorum..
eğlence amaçlı yaptığı makyajı bizim onu ciddiye alarak cevap vermemezi istiyor
verilen tepkilere yanıtıda "kadın" gibi oluyor çünkü o bizim aramızda...peki tatlım doğal halinle daha güzelsin makyaj sana yakışmıyor...
belki biraz zaman sonra kusurların oluştuğu zaman başlamalısın bu benim düşüncem sence mantıklı olan yapmaksa biraz zaman sonra kendini daha iyi geliştirirsin

Son düzenleme:
ya benim anlamadığım neyi tartışıyorsunuz..konu sahibi ortada yok cevap bile vermiyor ..siz burda onun iyiliği düşünüyorsunuz ,yada çok üstüne gidildiğini ama kendisi nerde acaba kulağına giriyomu okudukları ..bende nete video eklemesi tarfı değilim belki çok üstüne gidildi ,herkes kendince ablası olarak uyarı yaptı ama bunu onun anlaması önemli konuyu takip ediyorum .. konuya tekrar ,tekrar girip çıkıyorum ama hala yorum yapanlar kendini haklı gösteriyo ...baştan sona okudum ''dalga geçenler hariç'' ..diğerlerinin hepsini haklı buldum ..bence uzatmayın herkes kendini bilir , herkes o yaşta ne yaptığınıda bilir..
belki tek fark jenarasyon farkı internetin bukadar yaylılmış olmaması .. çoğu kadının bakımı hala makyajlı olmak sanması ve bunun beyinlere çevreden böğle işlemesi bu kızcağızda bunları okuyarak görerek bakım önce makyajdan başlar diye beyninde yer etmesi bence bu arkadaştan çok böğle düşünen beyinlerin ve gerek kendi kızları gerek çevresindekilere bunu aşılamaktan vazgeçmesidir..

kimse duymak istemediği kadar sağır olamaz ..umarım konu sahibi bir yorum yapar herkese..

abarttınız kızlar ya hacere mi sarıyonuz anlamadım yani bi uyardı diye bu kadarda uzerine konusmayalım bence ortalığı fazla karıştırmayalım

hadi itiraf edin hanginiz 15 yaşında makyaj yapmayı düşünmediniz...
ben düşünmedim gerçi ama çoğu kız küçük yaşta heves eder... olduğundan büyük görünmeye çalışır...
kimsenin kalbini kırmaya uzatmaya gerek yok...
bence de erken.. ben 21 yaşındayım... sadece düğünlere giderken yapmaya çalışırım...
beceremem o ayrı..kaydirigubbakcemile3

abarttınız kızlar ya hacere mi sarıyonuz anlamadım yani bi uyardı diye bu kadarda uzerine konusmayalım bence ortalığı fazla karıştırmayalım

kimse kimseye sarmıyor.
barones,sadece aradaki çelişkiyi göstermek için link koydu.
evet. bir çelişki var. bunuda görmüş olduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…