Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
konu çok popüler oldu yaa...inşallah kalbi kırılmaz...bana kalırsa bizim sçylediğimiz şeylere bole karşılık vermesinin sebebi de yaşı yani...tabi hatırlayamıyorum ben böylemiydim de...şimdi tam çağı sanırım...

konu sahibi neredesuuuuuunnn hepimize cevap vermen lasim hehehehe aklimizda soru isaretleri kalduuu

amaç ne 15 yaşındaki kızı daha fazla üzmek rencide etmek mi? çok mu eğleniyorsunuz?
buyrun bana sorun soru işaretlerinizi ben cevaplarım arkadaşın yerine sengözlerimebaksanab

haceri bende haklı buldum onun iyiligi için söyledi ama işte o yaslardakı kızlar pek dinlemek istemiyorlar ..bunu düzgün sekilde ifade edebilirdi sacma bi cümle kurdu genede cok ciddiye almamak gerek cildi burusunca gözenekleri acılınca anlıcaktır ..

haceri bende haklı buldum onun iyiligi için söyledi ama işte o yaslardakı kızlar pek dinlemek istemiyorlar ..bunu düzgün sekilde ifade edebilirdi sacma bi cümle kurdu genede cok ciddiye almamak gerek cildi burusunca gözenekleri acılınca anlıcaktır ..

canım işte hacer cildi buruşmadan anlasın istedi benneyaptımki

ben alay etmedim kesinlikle sadece biraz ortam yumusasin istedim zaten hacerin dedigi gibi pohpohlamak lazimmis biraz

kızlar bencede yaşını bırakın makyajını değerlendirelim guzel mi değil mi tabi yasını katmadan ee artık guzel dersekte alınmasın zaten yorumlarımızı almak için koymadı mı

Kızlar o yaparken iyi miydi diyip siz de aynı şeyi yaparsanız kızdığınız kişi ile aynı duruma düşmüş olursunuz.
Bence daha fazla uzatmanın alemi yok
Herkesin fikri sabit, konuşarak değiştiremeyiz
Kız yapmış, eklemiş, paylaşım için teşekkür ettim ilk mesajımda
Tekrar da teşekkür ediyorum

canım üzerindeki kırmızı, göz makyajı kırmızı çokabartılı olmuş, bakınca göz yorar bence, kırmızı giydiğinde gözlerine daha hafif makyaj yaparsan daha güzel olur, hafif bi kalem ve rimel yeterli bence

hey maşallahhh
10 kişi okuyor kunuyu 2 misafir var
makyaj küçük yaşta olduğu için zararlıı
aslında her yaş gurubuna zararlı biraz daha geç başlaya bilirdi
en azından cildi tahriş olmaz bu konuda yapılan yorumlara katılıyorumm
ayy annem nasıl kızarrdı bana haleenn kızıyorr sırnaşık şey
o makyaj malzemeleri çocuk ölüsüyle yapıyorlar diyip midemii azğma getiriyor yaa kaydirigubbakcemile3

konu sahibi ergenlik çağında tepkileriyle büyüdüğünü söylemeye çalışmasının ardında ne gibi bir art niyet ve saygısızlık aradınız anlamadım.

özenmişse de özenmiş taklit etmişse bile (ki ben öyle düşünmüyorum) bunda ne var

hepimiz o yaşlardan geçtik

küçümseyip alay etmekle doğru olanı anlatacağınızı düşünüyosanız buyurun devam edin

X