Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kız secret allah ıyılıgını versın cok komik olmuş :)
ben de küçükken hep makyaj yapar boyanırdım özel kelimeler kullanmana gerek yoktu büyüdükçe anlıycaksın konuşmanı farklılastırmana da :) ama olsun sonucta böyle böyle ögreneceksin,

makyajı da ben senin yaşındayken metalci derlerdi siyah siyah yapardık :))

siyah göz kalemi sürerdik sadece .:) ben bazen mavi mor da sürerdim çok şık duruyor onlar da
sen daha kokoş bi kızsın anladığım kadarıyla o zaman çok çok hafif allık, dudak parlatıcı ve çok az farla bu işi halledebilirsin.

video güzel ama hoş olmuş eline sağlık
kaydirigubbakcemile2

dadlumm göz makyajında gördüm oraya yaptım buraya da yapayımm canımm

makyaj videonu göremedim ama fotolardan gördüğüm kadarıyla çiçeğim yaşına göre çok başarılı el alışkanlığı kazanında daha güzellerini yaparsın göz kalemi işine de gir bence gülüm şimdiden sonradan öğrenmeye çalışınca zor oluyor anama hala öğretemedim:))))

balonda falan da hiç kuaföre yaptırmazsın kendin yaparsın çift renk çalış biraz da canımcımmmm acuuk mavilerde yeşillerde dolan bakalım nasıl olacak bekliyoruzzzzz:)))))))))

gusel olmus amma rımelını dagıtmıssın gos etrafınaa kulak cöpünü hafif temısleyıcı nogge batırppp ondann kolayca kutulabılırsın tatlımmm bıde farklı renkler sana daha cok yakısır dıye dusunuyorummm

Cnm makyajın güzel olmuş yaptıkça daha iyi olacağına inanıyorum

Bende senin yaşlarında ruj falan sürerdim öyle başladım yani aslında bu yaşımda da fazla makyaj yapmam ama özel günlerde neden yapmayalım dimi ama yerimseniben

Güzel gözlerine yeşil tonlarının da yakışacağını düşünüyorum makyaja devam şakkıdı Şeniz

zamanla geliştirebilirsin. 15 yaşındayken ben bu kadarını bile yapamazdım sanırım.. açık simli farlar kullanır ve sadece rimel sürersen çok hoş olur diye düşünüyorum..

bu arada sevgili arkadaşlarım okypete ve from6234 (2) puanınız düştü mü? sizde gıdıklandınız mı?kaydirigubbakcemile3

depremler oluyor beynimde içimde intihar korkusu var

secretwords canım makyajını iyi temizlemeye dikkat et bir de daha açık tonlarda kullan farlarını

Son düzenleme:
Sevgili SecretWords;
Ben makyajını beğendim, gayet hoş duruyor.
Sadece rimelin biraz dağılmış o da çok büyük bir problem değil zaten.
Bende o yaşlarda makyaj yapardım elimdeki malzemeleri en doğru şekilde
değerlendirmeye, ablamdan birşeyler alıp sürmeye bayılırdım. Eminim zamanla
çok daha güzel sonuçlar alırsın.
a.s.

bir dokunanmı oldu..bir rüzgar hissettim sanki. nekaydirigubbakcemile3
canım,yüzüne asla fondoten ,pudra sürme. gerek yok. ben 16 yaşındayken,helena rubinstein ın nemlendiricini kullanmaya başladım. bir nemlendirici sürebilirsin....losyon şeklindeydi benim. cildim çok kuruydu çünkü.
çok uçuk ruj sür. pastel bir ton. ve farını çok yayma tatlım. taşmış biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
evet kizlar konu acilmis beni cok yanlis anladiniz benim secretworda yonelik asla birseyim olmadi ilk mesajimi okursaniz anlarsiniz tamam hersey ani gelisti istem disi bazi kelimeler oldu ama ona degildi ben yidede ondan cok ozur dilerim ilkkez boyle bisey yaptim evet bende belki onun gibiydim cok severim makyaj yapmayi tam beceremesemde empati kuramadik dogru

12 sayfa mesajla yeteri kadar konu sahibinin konusu dagitildi. Lütfen konu disina cikmayalim. Baska uyari yapmiyacam bu baslikta

Bakın yorumların hepsini tek tek okudum... Ve hepsini bir sıraya soktum umarım ciddiye alır da yazdıklarımı okursunuz...

1.si akıl yaşta değil baştadır demiş atalarımız... Yaşıma laf edip de bize şöyle cevap veriyor,böyle cevap veriyor diyenler bu lafı önce bir okusunlar sonra tekrar düşünsünler...

2.si evet malzemelerim kötü olabilir. Ama ben sizin konunuza gelip de böyle saçmasapan yorumlar yapmam,yapamam,bana yakışmaz çünkü..

3.sü beni koruyan ablalarıma teşekkür ediyorum. Benim tek istediğim şuydu,hani biraz adam yerine konulup da bir anlığına yaptığım makyaja öneriler,eleştiriler,yorumlar yapılmasıydı...Bir gece dışarıya çıktığımda daha güzel makyaj yapmak için önerilerdi... Ama siz konuyu baştan salladınız zaten... Yok yaşı küçük,ayyy küçücük gibi şeyler beni çok kırdı... Ben size makyajım güzel olmuş mu derken siz bana "Çok küçüksün" derseniz tabiki böyle cevaplar vermem normaldir...

4.sü insanları sınıflandıranlar sizlere söylüyorum... Kendinizi hangi sınıfa koyuyorsunuz acaba?

5.si buradaki kimseye özenmedim,çünkü ben özenti iş yapan birisi değilim... ınsanların kişiliğini bilmeden "tüü sana" diyip karalamak çok çok ayıp... Vallahi yakıştıramadım sizlere...

Ve 6.sı bazı arkadaşların yorumları sürekli çelişiyor... Lütfen dönüp bir yazdıklarınıza bakın..ısterseniz hangilerinin çeliştiğini sorun ben size seve seve cevap da veririm...

Konuyu uzatmak niyetinde değilim fakat bazı arkadaşlar "haha konu sahibi nerde niye kendini savunmuyor?" gibi alaycı konuşmalar yapmışlar... Unutmayın bunu siz bana sürekli hatırlatıyorsunuz ben sizden küçüğüm ve siz benden büyüksünüz... Elimden gelen sadece sizlere söylemek...

Not: Videoyu kaldırdım çünkü ben kimseye özenmedim,özenmem de,amacım topiğim tavan yapsın da değil... Madem videodan dayanamıyorsunuz bende resim eklerim... Ama şunu bilin ki pes etmedim. Kimse benim eğlenceme karışamaz...

Evet bu konuyu kapatıyoruz... Diğer yorum yapan biricik ablalarıma çok çok çooook teşekkür ediyorum :)kaydirigubbakcemile2

Canım,
Makyajı hobi olarak kabul edebiliriz zaten, bu çok ta güzel bir hobidir, çok eğlencelidir :))

Ben gözüme kalem, dudağıma ruj sürmeye 14 yaşlarımda falan başlamıştım yanlış hatırlamıyorsam :))

Makyajın güzel aslında, fakat renk seçiminde biraz daha doğal tonlar, ten rengine daha uygun olacaktır canım...
Kapatıcı kullanmana inan ki hiç gerek yok...

MAkyaj zaten deneme yanılma ile ilerleryen bir uğraş, biz de hala deniyoruz, beğenmiyoruz, yapamıyoruz vs...

ınandığın fikri savunman da etkileyici doğrusu, kendine iyi bak canım, sevgiler :)) kaydirigubbakcemile5
a.s.

canım ya gencim diyorsun ya senin yüzüende böyle daha çocuksu bi ifade var ama çok güzel bir ifade
bizim kaybettiğimiz bir ifade işte sen onun tadını çıkar ben de yaptım sanırım senin yaşlarında(çok
yaşlıymışım gibi konuştum 8 yaş aramız var ama:))) ama dışarı çıkmadım olmuyor zaten o makyaj
seninmiş gibi durmuyor suratta ama alıştırma amaçlı yap aşırıya kaçmadan cildini hırpalamadan sonra
ararsın bu yaşları bu bebiş cildi hee haberin olsun:))

Cildimi koruyorum ablacım :) Bakım bakım bakım... Genç kalsın diye,çevremdeki herkes çok beğeniyor yüzümü... Aslında bunu yaptıktan sonra hemen sildim,baktım oluyor mu diye,yok yakışmadı bana... Bundan sonra rengarenk bir makyajım var,videosunu bile çektim ama koymayacağım... Resimli anlatırım belki...

videoların olmadığına göre artık insanların yorum yapabiliceği RESıMLER dışında birşey yoktur demek ortada yukardada demiştim makyajı ben senin için erken buldum ben 20 yaşımdayım biz cahildik yaptık yaptık şimdi gözlerim altı mor e sende yapmayıver die söylüyoruz kötülüğünü düşündümüzden değil.ve nasıl ki bizim büyük senin küçük olduğunu algılıyorsun bunu cevap verirkende yapmalısın..
ben ille makyaj yapıcam diyorsan hafifi şeyler kullan derim ben ağır şeyler kullanıcam diyorsanda devam et zamanla daha iyi yaparsın..

Son düzenleme:
Canım bence bu makyaj da fena değil,ama daha açık renklerle çalışırsan sana daha çok yakışacaktır

Bir de, göz için kullanacağın malzemeleri kaliteli markalardan seçmeye çalış,göz çok önemli...Makyaj malzemesi mutlaka gözünün içine kaçacaktır,bu da göz nezlesine,başka enfeksiyonlara neden olabilir...Bu konuda titiz ol canım...

Son düzenleme:
Kırmızı renk çoğu kişiye yakışmaz ama sende çok güzel durmuş bence, yüzün de çok güzel
Şeniz

ben geç kaldım sanırım

vidoları izlemedim merak ettim simdi açılmadı da nys :smiley-cool:

bende liseye gidiyorum 18 yasindayım burdaki bi kaç yorum cok doğru bence:)

bende 10 yaslarında annemın rujlarından sürerdim :roflol:

simdi sadece ana makyaj malzemelerm vardır göz kalemi rimel dudak koruyucu(fişnelisi) kaydirigubbakcemile3 beyaz tenlı oldugumdan bazende allık sürerim :sm_cool:

insan ruhen ii hissediyo bazen bunları yapınca :jeyyar:

bazen evde düğüne gider gibi makyaj yapıp otururm :çok üzgünüm: düğüne gitsem Allah bilir o kdr sürüştürmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…