Makyaj Ürünleri SecretWords'un Makyajı :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pardon...
bir yanlış bilgilendirme söz konusu hemen düzeltmek isterim hayatım;

göz altı morluğuna sebep olarak makyajı göstermek son derece yanlış
zira morluğun başlıca sebepleri; stres, uykusuzluk, alkol, sigara, beslenme bozukluğudur (genetik değilse şayet) makyaj değil hihoyyyt

çok haklısın canım. 16 yaşında makyaja başladım. gözlerimin altında hala bir morluk yok.

Gurbaa ablama katılıyorum... Aynı zamanda kaliteli malzemeler kullanıldıktan sonra hiçbirşey olacağını düşünmüyorum... Biz bu konuyu kapattık... Lütfen tekrar tekrar açmayın...

Gurbaa ablama katılıyorum... Aynı zamanda kaliteli malzemeler kullanıldıktan sonra hiçbirşey olacağını düşünmüyorum... Biz bu konuyu kapattık... Lütfen tekrar tekrar açmayın...

Yaşını göz önünde bulundurarak makyajın için yapılan yorumlar bir tarafa;
me kadar olgun, aklıbaşında bir kız olduğunu yorumlarında anlamamak imkansız, tebrik ederim.a.s.

len yeni moda çıkmış da haberimmi yok millet bebişlere makyaj yapıp resim koyma modası mı çıktı. 27 yaşındayım resim çekilirken makyaj yapmışmıyım yapmamışmıyım aklıma bile gelmez.
videoyu seyretmedim ama konu nerden nereye gitmiş. kız eğlence olsun diye video çekmiş koymuş yorum istemiş.
kızlar da bu yaşta makyaj zararlı demiş. 15 yalındaki bacımızda zaten gerçek hayatta yapmadığını yazmış saadece videoya yorum istemiş ne var bu kadar büyütcek anlamadım

secretwords videonu seyredemedim ama resimlerini gördüm herkesin yorumunu tam okuma şansım olmadı ama kendi adıma seni tebrik ederim sen 15 yaşındasın ben 35 yaşındayım ama MAKYAJ YAPMAK VE ONU TAŞIMAK GERÇEKTEN SANAT mış onu iyice anldım ( BEN 40 YILDA BıR RıMEL SÜRERıM ODA GÖZÜME BATAR BıRDE ÜZERıNE UNUTUP GÖZLERıMı OVUŞTURUR ŞEBEK GıBı DOLANIRIM )SEN VE DıĞER TÜM ARKADAŞLARIN ÖZELLıKLE GÖZ MAKYAJINA BAKTIM VALLA MAKYÖZ YANINIZDA SOLDA SIFIR SENı VE TÜM ARKADAŞLARI TEBRıK EDıYORUM

hiç birini kullanmıyorum videoda kendisininde kapatıcı kullandığını gördüm bende kullanıyordum ve morluğa göz altı kurulupa sebep oluyor saydığınız şeylerde doğru sebep oluyor ama kullandığı markanın kaliteli olmadığını söyledi yanılıyormuyum!

insanların kardeşimizle dalga geçip geçmemesi benim sorunum değil özelikle okypte sana söylüyorum ben ona mantıklı şeyler söylediğimi düşünüyorum ve onunla dalgada geçmiyorum ona sadece makyajı ona yakıştırmadağımı ama yapmak sana kalmış dedim açıp mesajları okuyabilrsiniz bu nedir ya herkes bir avukatlığa soyundu şurda eğer konu sahibi olgun arkadşaımızın haksızlığa uğradığını düşünüyosa ve alay edildiğini düşünüyorsa moderotör arkadaşlarmıza bildirip gerekli uyarı yapılrıdı tekrar söylüyorum mesajlarımda bu kardeşimiz video koymuş burda 5 6 gündür millet yedi birbini ama kimseyle dalga geçmedim geçildiysede benim sorunum değil

Son düzenleme:
yüze sürülen her kalitesiz marka yüzde ,yan etki, yapar. bu açık gerçek.
arkadaşa iyi bir marka kullanmasını o yüzden önerdik biz. yok yapma ,sürme demedikte,çok iyi markalar sağlıklı ürünler kullan dedik. ben öyle yaptım. ve bende sizde olan sorun asla olmadı...

Ben öneriler sonrasında onları kullanmayacağımı söylemek istiyorum... Ve artık bu konunun kapatılmasını istiyorum...

Ben öneriler sonrasında onları kullanmayacağımı söylemek istiyorum... Ve artık bu konunun kapatılmasını istiyorum...

bak canım seni ciddiye alan insanlarla muhatap olmalısın dalga geçenlerle değil tmmı seni kardeşim yerine koyarak hani yapmassan iyi olur ama yapıcaksanda sen bilrsin dedim...sonuçta hepimiz şurda bir yazıdan ibaretiz monütörü kapatınca yokuz bunun bilincinde ol kendin için iyi olanı al kötü olanı görmezden gel..
aklı başında bir kız olduğun için seni tebrik ediyorum ve bu konuya yazılıcak başka hiç birşey bulamıyorum benim yapabiliceğim bir yorum yok

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim uyarıların için o zaman ablacım...

okypete .!.:
işte bu. o kadar yaşından olgunsun ki,seni gerçekten takdir ediyorum...

Çok teşekkür ederim ablacım kaydirigubbakcemile5

moderatör arkadaşlar ve admin olaydan haberdar zaten.

hatta birkaç sayfa geriye dönerseniz konuyla ilgili görüşlerini ve bu konu daha fazla uzarsa yani secret in makyajıyla ilgili yorum yapılmaz ise site kurallarının işleyeceğini yazdılar.

kişisel problemlerinizi siz de bu konuya yansıtarak ve isim verip okypeteyi cevap verme durumunda bıraktığınız için siz de kural ihlali yapıyorssunuz

sağol canım.asla nickim yazılsa ve cevap hakkım doğsada ,cevap yazmayacağım... ve ben kural ihlali yapmayacağım. uyarılara dikkat ediyorum ve yazmıyorum.

moderötör arkadaşlara durumu bizat ben bildirdim konu içinde çıkan tartışmayı zaten okypte beni zan altında bıraktığı için yazdım konu dışı bir msj değil neyse daha fazla uzatmadan bu forumdan çekliyorum size iyi sohbetler secretwords kendine iyi bak cnm a.s.

seni nerede zan altında bırakmışım. bana mesajı bul.
geçmiş sayfalarda hangi mesajımda var bu...senin adını nerede verdim. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…