Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
İş okullarda bitmiyor ki sayımı izleyebiliriz ama asıl iş il ilçe seçim kurullarında sisteme doğru giriş sağlanmasında, bu da sandık başkanlarıyla sistem başındakilerin ne kadar dikkatli davrandığıyla ilgili. Bu yüzden oy ve ötesi gibi gruplar çok önem kazanıyor. Biz bu tip gruplara üye olarak sandık sonuç fotoğraflarını ulaştırmalıyız ki sistemle karşılaştırma yapabilsinler. Hatalı sandıklara itiraz edilebilsin. Hepimizin görevi çok büyük aslında

Bahsettiği adam ülkenin iletişim daire başkanı, daha da diyecek söz bulamıyorum. Bu dövüş adil değil, hem de hiç değil.
Tabi ki değil:) Ne zaman adil oldu ki...En basitinden iktidarın adayının kamu kaynaklarını seçim kampanyasında kullanması yasak ama kullanıyor. Sürekli tv de, muhalefetin seçim vaatlerinin ne kadarı yayınlanıyor tv de hiç bilmiyorum. Baştan sona adil olmayan bir seçim kampanyası var zaten.

Bu durumda yine z kuşağına kaldık çünkü kemik kitle bu manipülasyondan çıkabilecek kadar teknolojik değil.

Bu durumda yine z kuşağına kaldık çünkü kemik kitle bu manipülasyondan çıkabilecek kadar teknolojik değil.
Geçim sıkıntısı yaşayıp Akp den yardım almayanlar, emekliler, depremzedeler, işçiler de mağdur bu durumdan. Geçim sıkıntısı iktidarı değiştirmek için en iyi motivasyondur. Oy pusulasının başına geldiğinde İha, Siha,Togg diye düşünmez insan ama aç karnını düşünür, kirasını düşünür, faturaları düşünür.

Akılları başlarına gelir umarım,karnım aç geçinemiyorum diyip oyumu reise vercem diyen çok kitle var hala.
Yardım almayanda aynı düşüncede bir çoğu,konu başka onlar için.

Ayy kendime kaplan yada leopar bakmaya başlayacagım, sibirya kurdu da olabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…