Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Togg gelirse istemem yan cebime yapabilirm ama oy yok maksat arabamiz olsun ahir ömrümüzde..
Yani sonuçta bir partinin seçim kampanyasında dağıtılan şeyleri alınca oyunuzu ona vermek zorunda değilsiniz...Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla...Çok severim bu atasözünü

Beni de görmüyor engelledi Niloya bacım, üstelik engelleme sebebi yazdıklarına kifayetsiz kalıp yapmam
Dün kararsız secmen bugün partizan niloyacık "döndüm döndüm aynı yerdeyim sadece savunacak argümanım olmadıgından kararsız gibi göründüm" gercegini ben ilk kararsızim oy kullanmayacam mesajindan anlamıştım fazla donme niloya düser kalirsın bi yerlerde

Yani sonuçta bir partinin seçim kampanyasında dağıtılan şeyleri alınca oyunuzu ona vermek zorunda değilsiniz...Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla...Çok severim bu atasözünü
İşim olmaz ama hediye dedikleri seyin karşıligini bekliyorlarsa da hediye degildir onun adı.. benim düsüncem olmasi gereken bana hediye getirceksen karsilik bekleme

Soylu bu reklamdan rahatsız olmuş

Soylu, "Şimdi belediye otobüs duraklarında bir reklam var gördünüz mü bilmiyorum? Bir krem. Diyor ki 'Kız kıza yakın olmak kadar doğal' diyor. Tövbe estağfurullah. Ticaret bakanımızla konuştuk. O reklamları tamamen kaldıracağız" dedi.​

İzledim öyle demiyor zaten... Ülkenin İç işleri Bakanı nelerle uğraşıyor

Rahatsız olacakları şeyler diyor reklam ama

Lübnanda ulkelerine gonderilmek istenen Suriyelilerle cikan catisma olaylarini izliyor musunuz? Tanidik geliyor mu? En fazla 10 seneye şayet mudehale edilmezse bu durumdan cok daha beterini yasayacagiz.Dun 1 senedir platonik olarak takinti yaptigi genc kizi vuran Suriyeliye ne demeli? Kimbilir aile.kac kez sikayette bulundu ama sinirdisi bile edemiyoruz.Delirecegim!! Hala kalkmis yok liderlik vasfi yok millet bahcesi.Lafta en milli,en vatanseverler ama ulkenin 10 sene sonrasinda neler olabilecegine dair öngörüsü yok.
Daha once belki yazdim.Burdaki ankete kimse aldanmasin.En az 5 -6 secim topigi gordum ben burda.Cok daha ezici cogunlugun muhalefete verildigi oylari da.Degisen bir sey olacagini dusunmuyorum.Herkes kendi basinin caresine baksin artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…