Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bu nasıl bir şey ya, paylaşan da boş insan değil, şaka gibi, içişleri bakanı zaten sonuçlara anında hakim olamıyor mu, şaka gibi
İç işleri bakanının böyle bir yetkisi yok nasıl olduysa zaten YSK da kabul etmemiş. Verileri ilk o almak istemiş benim anladığım kadarıyla. Ne amaçla olduğunu düşünmek istemiyorum. Günlerdir seçime siyasi darbe diyor.

İç işleri bakanının böyle bir yetkisi yok nasıl olduysa zaten YSK da kabul etmemiş. Verileri ilk o almak istemiş benim anladığım kadarıyla. Ne amaçla olduğunu düşünmek istemiyorum. Günlerdir seçime siyasi darbe diyor.
Bunlar şimdiye kadar yaptıklarını hep sistem üzerinden anlık yapabildiler zaten söylentiler doğruysa, böyle bir şeye ihtiyaçları yok ki, eğer ihtiyaç duyduysalar bu defa diğer adaylar çok güçlü bir veri sistemiyle duruyor karşılarında demektir. Oy ve ötesi dışında bir başka oluşum daha çıkmış ortaya, gençler hep gönüllü olarak yazılıyor. Hayırlısı bakalım, inşallah şaibesiz bir seçim bekliyordur bizi

Bunlar şimdiye kadar yaptıklarını hep sistem üzerinden anlık yapabildiler zaten söylentiler doğruysa, böyle bir şeye ihtiyaçları yok ki, eğer ihtiyaç duyduysalar bu defa diğer adaylar çok güçlü bir veri sistemiyle duruyor karşılarında demektir. Oy ve ötesi dışında bir başka oluşum daha çıkmış ortaya, gençler hep gönüllü olarak yazılıyor. Hayırlısı bakalım, inşallah şaibesiz bir seçim bekliyordur bizi
Bugüne kadar olan seçimleri düşününce her şey olabilir. Twitter gider, trafolara kediler saldırır elektrikler kesilebilir...Her şeye hazırlıklı olmakta fayda var. Hasta olmazsam ben oy kullandığım okulda gerekirse sabaha kadar kalmayı düşünüyorum.

X