Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

Ne duruyorsun, helva yapsana...
Ay yazmadan geçemeyeceğim. Bizim yerli malı haftası yaptığımız dönemde ev telefonumuz bile yeni olmuştu, ibrahim tatlısese bağlayacağım şimdi internet yazılım vs vardı da biz mi mısır patlatıyorduk. İnterneti bu hükümet icat etti sanıyorlar sanırım.

Arabın derdi kırmızı pabuç diye bir söz vardır. Biz neredeyiz sen neredesin niloya, ver oyunu allah aşkına ver. Asgari ücretli bu fiyatlarla gider parkın salıncaklarını kemirir aç kaldıkça artık

Chp itiraz etmiş

“298 sayılı kanunun 58. Maddesinde; ‘Propaganda için kullanılan el ilanları ve diğer bütün matbu üzerinde Türk Bayrağı ve dini ibarelerin bulunması yasaktır' şeklinde düzenleme yapmıştır.

Arabın derdi kırmızı pabuç diye bir söz vardır. Biz neredeyiz sen neredesin niloya, ver oyunu allah aşkına ver. Asgari ücretli bu fiyatlarla gider parkın salıncaklarını kemirir aç kaldıkça artık
Niloya bacım en başından beri kararsızım rolü yaptığı için arada gelip bu tarz şeyler yazıyor. En başında Akp diyemedi şimdi kendince sanki ikna olmuş gibi bir hava yaratıyor...Tabi ki biz yemiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…