Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Keşke şu koca paragrafı yazacağınıza soruma cevap verseydiniz
ya gelenlerin bir cogu boyle ki soruna cvp bulamiyorsun ..bir cogu mugenin programindaki konuklar gibi verecegi cvp yok baska sey anlatiyor

Çocuk bandan korktukça başına geliyor seçime kadar gelmese iyiydi
bu ay icinde 1 gun banlandiysa en az 2 gun alir ..insallah daha cok banlanmistir .1 hafta gelmez

ama o bu konusma ile daha cok banlanir

bu ay icinde 1 gun banlandiysa en az 2 gun alir ..insallah daha cok banlanmistir .1 hafta gelmez

ama o bu konusma ile daha cok banlanir
geçen banlıydı ağlıyordu
Bu site muhalif mi neden banlandım 5-6 gün ban mı olur diyordu belki seçime kadar gelmez canısı

Koku gösterilebilen bisey değil selena
"hadi desene chemist, gosteremedigini de erdogan yapti de. neymis bu erdogan ya kokuyu görmelerine bile engel oluyor hihimm bunu da erdogan yapti.koku alamiyorsan burnun tikalidir doktora git .."

bunu dusunce gucu ile yazdim selenayi cagirsam nasil cvp verirdi diyerekten

Çok merak ediyorum 14 mayıstan sonra ne yapacaklar bunlar

Bunu ben de sürekli görüyorum bir yerlerde. CB adaylığı için de bir günde 100 bin imzaya ulaşmasının altında İ.M.G’nin rolü var deniyor

Ya kazanacaklar ve her şeyin üstünü örtmeye, bizi uyutmaya devam edecekler ya da kaybedecekler ve hak ettiğimiz cevapları alacağız.

Sorması ayıp 20 yılda bunları neden yerlileştirip daha iyisini yapmamışlar.

Osmanlıca dediğiniz dil arapça farsça türkçe karışımı zorlama bir dil, halk hiç kullanmadı, alfabesi arap alfabesi. Kaldı ki halk onu da okuyamıyordu çünkü adam gibi okul eğitim de yoktu. Şeriat dediğiniz suudi arabistan yasası. Yerli ve milli dediğiniz yaptılar dediğiniz şeyler de yerli yapım değil, köprü ihalelerini yapanlar %51 yabancı ortaklı şirketler, ayrıca parasını taksit taksit biz ödüyoruz hem de deli dumrul misali. togun parçaları türkiyede üretilmiyor. Sihalar özel teşebbüs malı, şirket %100 türk mü emin misiniz? Ne masal anlatıyorsunuz ya, geç bunları. Vergiden kaçınan yandaşların ülkeye verdiği zararı saymıyorum bile. Böyle lagalugayla kimseyi alt edemezsiniz.

Sen daha o mertebeye eremedin demek ki.
Sen sadece burunla mi koku alınır sanıyorsun sana birsey söyleyeyim o zaman aldaniyorsunnnn.

Sizi gidi minik selenalar siziii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…