Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Niye geçmesin,vergi ödüyor kadın.Catir çatır geçer,lütuf mu bunlar?Devlete hizmet etmesi için vergi ödüyoruz vatandaş olarak.
Niloyanın mantığı şey değil mi akp'nin film tadındaki son reklamları: Siha yapılmış ama istihbarat yeni icat edilmiş tadında

Niloyanın mantığı şey değil mi akp'nin film tadındaki son reklamları: Siha yapılmış ama istihbarat yeni icat edilmiş tadında
İlk başlarda akp karşıtı olduğunu söylüyordu,şimdi de akp nin hizmetlerinden yararlanıp,şikayet edenleri vatan haini ilan edecek neredeyse.Ben de bu kafadan istiyorum ya,ne kadar güzel.Sıfir sorun,park yapdi,yol yabtı,köprü yabtı gitmeyin oralara nankörler.

O kafaya gelirsek çocuklarımızı düşünen kalmaz biz iyiyiz böyle.
Kafa açmaya devam

O kafaya gelirsek çocuklarımızı düşünen kalmaz biz iyiyiz böyle.
Kafa açmaya devam
Ama dün Niloyatospikk hanım park yüzünden kesinlikle oyunu akp ye vermesi gerektiğini söyledi.Bursa mülteci yuvası olmuş ama olsun park çok şahaneymiş.Mülteciler çok güzel yatıp,yuvarlanır o parkta.

Ama dün Niloyatospikk hanım park yüzünden kesinlikle oyunu akp ye vermesi gerektiğini söyledi.Bursa mülteci yuvası olmuş ama olsun park çok şahaneymiş.Mülteciler çok güzel yatıp,yuvarlanır o parkta.
Belki biz Gökdere parkına değil ispanyaya italyaya gitmek istiyoruzdur , dolar Euro yüzünden sadece Gökdere parkına gidebilip hamdolsun demek istemiyorum

İtalya,İspanya'mi?Çoluğu çocuğu toplayıp memlekete gidemiyoruz.Ama parklarimiz şahane.
Ayasofya ibadete açıldı dayı diye bi video vardı aklıma o geldi işsizim dayı haciz geldi Hanım mı Hanım çocukları alıp babasıgile gitti olsun dayı Ayasofya ibadete açıldı çok güzel oldu

Sanırsın Central Park Dünya sıralaması parklar diye ararsanız Türkiye'den en fazla Gülhane ve Gezi o listeye giriyor onlarda 1912 ve cumhuriyetin ilk yıllarına ait. Bir de diğer ülke parklarının mimarisi ve peyzajına bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…